SO SEVEN Fashion Tokyo White Cherry Blossom Flowers Cover pro iPhone X/XS SSBKC0001
311 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu stylový doplněk. Designový zadní kryt SoSeven se vzorem sakurových květů váš iPhone X nebo iPhone XS nejen ochrání před poškozením, ale doslova ho rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.

SO SEVEN Fashion Milan Hexagonal Marble White/Rose Gold pro iPhone X/XS SSBKC0010
311 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s šestiúhelníkovým vzorem v barvě růžového zlata a bílého mramoru váš iPhone X nebo iPhone XS nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.

SO SEVEN Fashion Milan Hexagonal Marble White/Rose Gold pro iPhone XR SSBKC0095
365 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s šestiúhelníkovým vzorem v barvě růžového zlata a bílého mramoru váš iPhone XR nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.

SO SEVEN Fashion Paris White/Rose Gold Triangle Cover pro iPhone XR SSBKC0097
365 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven s luxusním trojúhelníkovým vzorem v barvě růžového zlata váš iPhone XR nejen ochrání, ale i rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.

SO SEVEN Fashion Paris White/Rose Gold Triangle Cover pro iPhone X/XS SSBKC0006
311 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu módní doplněk. Designový zadní kryt SoSeven se vzorem trojúhelníků v barvě růžového zlata váš iPhone X nebo iPhone XS nejen ochrání před poškozením, ale doslova ho rozzáří. Je vyroben z odolného plastu, který dobře padne do ruky, a nijak neblokuje ovládací prvky telefonu.