Fixed Zadní kryt Tale pro Huawei Mate 20 Pro, PU kůže, černý FIXTA-340-BK
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Huawei Mate 20 Pro a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.

Fixed Zadní kryt Tale pro Huawei Nova 3i, PU kůže, černý FIXTA-338-BK
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Huawei Nova 3i a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.

Fixed Zadní kryt Tale pro Samsung Galaxy J4+, PU kůže, černý FIXTA-351-BK
299 Kč 214 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Samsung Galaxy J4+ a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.

Fixed Zadní kryt Tale pro Sony Xperia XZ3, PU kůže, černý FIXTA-343-BK
299 Kč 197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Sony Xperia XZ3 a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.

Fixed Zadní kryt Tale pro Xiaomi Pocophone F1, PU kůže, černý FIXTA-347-BK
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Xiaomi Pocophone F1 a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.

Fixed Zadní kryt Tale pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro, PU kůže, černý FIXTA-349-BK
299 Kč 198 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní zadní kryt na telefon z kvalitní koženky s vnitřkem z mikrovlákna. Pouzdro Fixed Tale je vyrobené na míru smartphonu Xiaomi Redmi Note 6 Pro a přesně obepíná jeho křivky, aniž by blokovalo ovládací prvky nebo bezdrátové nabíjení. Telefon nijak nezvětšuje, efektivně ho chrání a skvěle vypadá.