Fixed TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy A40, čiré FIXTCC-400
237 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-400 pro Samsung Galaxy A40 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Apple iPhone XS, čiré FIXTCC-363
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-363 pro iPhone XS představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu.

Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Huawei Y6 Prime (2018), modrý FIXST-294-BL
299 Kč 206 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová ochrana před škrábanci a nárazy. Zadní kryt Fixed Story v tmavě modré barvě je vyrobený na míru Huawei Y6 Prime (2018). Jemný silikon s úpravou Soft Touch se příjemně drží v ruce a neklouže. Kryt nebrání bezdrátovému nabíjení, neblokuje ovládací prvky telefonu a téměř nezvětšuje jeho rozměry.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Huawei Y6 2019, čiré FIXTCC-395
169 Kč 99 Kč

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-395 pro Huawei Y6 (2019) je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

EPICO HERO CASE pro iPhone X/iPhone XS - transparentní
499 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá ochrana telefonu před prasklinami a poškrábáním. Kryt EPICO HERO CASE pro iPhone X / iPhone XS je vyroben z odolného TPU a tvrzeného skla, které pokrývá celou zadní stranu. Přesné výřezy na konektory a tlačítka zaručují pohodlné používání telefonu.

SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0026
456 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

Celly Pouzdro typu kniha Wally pro Sony Xperia 10, PU kůže, černé WALLY826
399 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné a praktické flipové pouzdro CELLY Wally WALLY826 pro mobilní telefon Sony Xperia 10. Chrání zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotám, v elegantním provedení typu kniha v černé barvě. K zajištění proti samovolnému otevření slouží přezka s magnetem.

EPICO GLASS CASE pro iPhone X / iPhone XS - transparentní/černý
649 Kč 472 Kč

Spolehlivá ochrana telefonu před prasklinami a poškrábáním. Kryt EPICO GLASS CASE pro iPhone X / iPhone XS – transparentní/černý je vyroben z odolného TPU a tvrzeného skla, které pokrývá celou zadní stranu. Přesné výřezy na konektory a tlačítka zaručují pohodlné používání telefonu.

Celly TPU pouzdro Gelskin pro Huawei Y7 (2018), bezbarvé GELSKIN823
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné gelové pouzdro Gelskin CELLY GELSKIN823 pro Huawei Y7 (2018) je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Nokia 9 Pureview, čiré FIXTCC-388
169 Kč 49 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-388 pro Nokia 9 PureView je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Sony Xperia 10, čiré FIXTCC-398
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-398 pro Sony Xperia 10 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Honor 7A, červený FIXST-298-RD
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj telefon před poškrábáním a nárazem stylově. Ochranný zadní kryt Fixed v červené barvě je vyrobený na míru pro Honor 7A. Je zhotovený z jemného neklouzavého silikonu s úpravou Soft Touch, díky které se příjemně drží. Nebrání bezdrátovému nabíjení a neblokuje žádné ovládací prvky telefonu.

Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Huawei Y6 Prime (2018), červený FIXST-294-RD
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová ochrana před škrábanci a nárazy. Zadní kryt Fixed Story v červené barvě je vyrobený na míru Huawei Y6 Prime (2018). Jemný silikon s úpravou Soft Touch se příjemně drží v ruce a neklouže. Kryt nebrání bezdrátovému nabíjení, neblokuje ovládací prvky telefonu a téměř nezvětšuje jeho rozměry.

Huawei Ochranný kryt Y6 2018 PC transparentní ORHUHOUY62018TR
129 Kč 116 Kč

Praktické transparentní pouzdro, které ochrání váš telefon. Ochranný kryt na Huawei Y6 2018 je vyrobený z pružného a odolného TPU, dokonale přilne k telefonu, nenaruší jeho přirozený vzhled a nijak neblokuje přístup k jeho ovládacím prvkům. Dobře padne do ruky, neklouže a má dlouhou životnost.

SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone XS SSBKC0024
456 Kč 446 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS v černé barvě a textilní úpravě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0024 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0028
456 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone X/XS v tmavě šedé barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber SSBKC0028 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Honor 7A, modrý FIXST-298-BL
299 Kč 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj telefon před poškrábáním a nárazem stylově. Ochranný zadní kryt Fixed v tmavě modré barvě je vyrobený na míru pro Honor 7A. Je zhotovený z jemného neklouzavého silikonu s úpravou Soft Touch, díky které se příjemně drží. Nebrání bezdrátovému nabíjení a neblokuje žádné ovládací prvky telefonu.

Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Honor 7A, šedý FIXST-298-GR
299 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte svůj telefon před poškrábáním a nárazem stylově. Ochranný zadní kryt Fixed v šedé barvě je vyrobený na míru pro Honor 7A. Je zhotovený z jemného neklouzavého silikonu s úpravou Soft Touch, díky které se příjemně drží. Nebrání bezdrátovému nabíjení a neblokuje žádné ovládací prvky telefonu.

Fixed Zadní silikonový kryt Story pro Huawei Y6 Prime (2018), červený FIXST-294-GR
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová ochrana před škrábanci a nárazy. Zadní kryt Fixed Story v šedé barvě je vyrobený na míru Huawei Y6 Prime (2018). Jemný silikon s úpravou Soft Touch se příjemně drží v ruce a neklouže. Kryt nebrání bezdrátovému nabíjení, neblokuje ovládací prvky telefonu a téměř nezvětšuje jeho rozměry.

SO SEVEN Milan Case Hexagonal Marble Black Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0011
313 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte ze svého telefonu elegantní módní doplněk. Kryt SoSeven Milan Case Hexagone Marble v barvě černého mramoru se stříbrnou mřížkou je kompatibilní s iPhone X/XS. Každý kryt je vyroben pro konkrétní model chytrho telefonu, proto disponuje přesnými výřezy pro konektory, kameru a reproduktory.

SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone XR SSBKC0103
456 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XR poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

SO SEVEN Sweet Gentleman Case Black Kryt pro iPhone XR SSBKC0104
456 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XR poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Sweet Gentleman Case Microfiber SSBKC0104 je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Huawei Y6 2019, čiré FIXTCC-395 - použité-53%
169 Kč 79 Kč

Použité

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-395 pro Huawei Y6 (2019) je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

BASEUS Ochranný kryt Original LSR Series pro iPhone X/XS WIAPIPH58-ASL01, černý
299 Kč 289 Kč

Novinka

Ochranný zadní kryt dodá vašemu Apple iPhone X či XS šarm. Baseus Original LSR Series pro iPhone X/XS WIAPIPH58-ASL01 zabraňuje poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Tekutý silikon, ze kterého je kryt vyroben, je pružný a dokonale přilne k telefonu. Dovoluje neomezený přístup ke všem ovládacím prvkům.

Celly TPU pouzdro Samsung Galaxy A20e, bezbarvé GELSKIN832
199 Kč

Ochranné gelové pouzdro Gelskin CELLY GELSKIN832 pro Samsung Galaxy A20e je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Celly TPU pouzdro Samsung Galaxy A40, bezbarvé GELSKIN833
199 Kč

Ochranné gelové pouzdro Gelskin CELLY GELSKIN833 pro Samsung Galaxy A40 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.