Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi 7, čiré FIXTCC-38
169 Kč

Gelové pouzdro FIXED FIXTCC-385 představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy A50, čiré FIXTCC-401
201 Kč

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-401 pro Samsung Galaxy A50 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy A70, čiré FIXTCC-402
259 Kč

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-402 pro Samsung Galaxy A70 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy A50, transparentní 611CS26200
349 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt dodá vašemu Samsung Galaxy A50 šarm. Spigen Liquid Crystal 611CS26200 zabraňuje poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Prémiové TPU, ze kterého je kryt vyroben, zůstává stále čiré. Kryt umožňuje dobíjení i synchronizaci telefonu, takže ho nemusíte sundávat.

SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0100
456 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XS Max v tmavě šedé barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Grey Kryt pro iPhone XS Max je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

EPICO GLASS CASE pro iPhone XR - transparentní/černý
649 Kč 373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá ochrana telefonu před prasklinami a poškrábáním. Kryt EPICO GLASS CASE pro iPhone XR – transparentní/černý je vyroben z odolného TPU a tvrzeného skla, které pokrývá celou zadní stranu. Přesné výřezy na konektory a tlačítka zaručují pohodlné používání telefonu.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Sony Xperia 1, čiré FIXTCC-374
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-374 pro Sony Xperia XZ4 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

Spigen Ochranný kryt Slim Armor pro Samsung Galaxy A50, černý 611CS26203
779 Kč 765 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt dodá vašemu Samsung Galaxy A50 šarm. Spigen Slim Armor 611CS26203 zabraňuje poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Díky zadní části z polykarbonátu a rámu z TPU chrání celý telefon včetně rohů. Kryt je opatřen výklopným stojánkem, který zvyšuje pohodlí při užívání telefonu.

Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pro Samsung Galaxy A50, černý 611CS26199
349 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt dodá vašemu Samsung Galaxy A50 šarm. Spigen Rugged Armor 611CS26199 zabraňuje poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. TPU se speciální texturou, ze kterého je kryt vyroben, chrání díky technologii Air Cushion i rohy zařízení. Kryt umožňuje synchronizaci i nabíjení.

EPICO HERO CASE pro iPhone XR - transparentní
499 Kč 344 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá ochrana telefonu před prasklinami a poškrábáním. Kryt EPICO HERO CASE pro iPhone XR je vyroben z odolného TPU a tvrzeného skla, které pokrývá celou zadní stranu. Přesné výřezy na konektory a tlačítka zaručují pohodlné používání telefonu.

Nillkin Nature TPU Pouzdro Tawny pro iPhone XS Max 2440539
168 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenké a flexibilní pouzdro z termoplastického polyuretanu, které poskytuje základní stupeň ochrany pro iPhone XS Max. Pouzdro kryje boční a zadní část smartphonu a jeho ovládací prvky nijak neovlivňuje. Kryt Nillkin vzhledem k vlastnostem materiálu i snadno nasadíte.

SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Anthracite pro iPhone XS Max SSFLS0010
384 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v antracitovém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone XS Max spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.

EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XS Max, černá
649 Kč 373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XS Max je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v černé barvě.

EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XS Max, hnědá
649 Kč 373 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XS Max je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v hnědé barvě.

EPICO GLASS CASE pro iPhone XS Max - transparentní/černý
649 Kč 499 Kč

Spolehlivá ochrana telefonu před prasklinami a poškrábáním. Kryt EPICO GLASS CASE pro iPhone XS Max – transparentní/černý je vyroben z odolného TPU a tvrzeného skla, které pokrývá celou zadní stranu. Přesné výřezy na konektory a tlačítka zaručují pohodlné používání telefonu.

EPICO HERO CASE pro iPhone XS Max - transparentní
499 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivá ochrana telefonu před prasklinami a poškrábáním. Kryt EPICO HERO CASE pro iPhone XS Max ** je vyroben z odolného TPU a **tvrzeného skla, které pokrývá celou zadní stranu. Přesné výřezy na konektory a tlačítka zaručují pohodlné používání telefonu.

SO SEVEN Premium Gentleman Book Case Fabric Grey pro iPhone XS Max SSFLS0008
384 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Probuďte v sobě gentlemana. Ochranný kryt typu kniha Premium Gentleman Case od SoSeven v šedém provedení s textilní texturou je módním doplňkem, který vám dokáže, že v jednoduchosti je krása. Váš iPhone XS Max spolehlivě ochrání a díky precizním výřezům nebude blokovat žádnou z jeho funkcí.

SO SEVEN Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0099
456 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný kryt na mobilní telefon iPhone XS Maxčerné barvě poskytuje ochranu před škrábanci a nečistotami. Kryt SoSeven Premium Gentleman Case Fabric Black Kryt pro iPhone XS Max je vyroben pro konkrétní model chytrého telefonu, proto nabízí přesné výřezy pro kameru, reproduktory, konektory a blesk.

Nillkin Super Frosted kryt Black pro Honor 8X 2441206
172 Kč 149 Kč

Plastový kryt, který perfektně lícuje a chrání smartphone před otřesy a případnými pády. Matná povrchová úprava zamezuje sklouznutí telefonu z rukou. Zesílená konstrukce v oblasti rohů. Přístup k ovládacím prvkům zůstává. Pouzdro Nillkin je prostředkem k prodloužení životnosti vašeho přístroje.

EPICO Flip Case Honor 9X 42911131300001, černá
449 Kč 236 Kč

Novinka

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Honor 9X padne jako ulité. Epico Flip Case 42911131300001 ochrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Dobře se udržuje, díky čemuž bude váš telefon stále jako ze žurnálu.

EPICO Flip Case Huawei P Smart Z 43011131300001, černá
449 Kč 439 Kč

Novinka

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Huawei P Smart Z padne jako ulité. Epico Flip Case 43011131300001 ochrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Dobře se udržuje, díky čemuž bude váš telefon stále jako ze žurnálu.

EPICO Flip Case with Magnetic Closure iPhone 11 Pro Max 42511131300001, černá
649 Kč 373 Kč

Novinka

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Apple iPhone 11 Pro Max padne jako ulité. Epico Flip Case with Magnetic Closure 42511131300001 ochrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Dobře se udržuje, díky čemuž bude váš telefon stále jako ze žurnálu.