Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Samsung Galaxy Xcover 4/4S, červený, FIXST-197-RD
299 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Protiskluzové pouzdro FIXED Story v červené barvě představuje elegantní, ale přesto účinnou ochranu telefonu Samsung Galaxy Xcover 4/4S. Pouzdro je vyrobeno z jemného silikonu s úpravou soft touch pro příjemný dotek. Materiál ochrání přístroj před poškrabáním, prachem a pády. Obal je vyroben přesně na míru, proto přístup k ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Samsung Galaxy Xcover 4/4S, čiré (FIXTCC-197)
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gelové pouzdro přesně na míry telefonů Samsung Galaxy Xcover 4/4S představující efektivní ochranu před poškrabáním, nečistotami a pády. S pouzdrem značky Fixed se o svého digitálního miláčka už nebudete muset bát. Okraje pouzdra mírně přesahují displej, a tím zlepšují jeho ochranu. Jeho průhledné provedení nechává vyniknout původnímu vzhledu telefonu.

Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Samsung Galaxy Xcover 4/4S, modrý, FIXST-197-BL
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Protiskluzové pouzdro FIXED Story v modré barvě představuje elegantní, ale přesto účinnou ochranu telefonu Samsung Galaxy Xcover 4/4S. Pouzdro je vyrobeno z jemného silikonu s úpravou soft touch pro příjemný dotek. Materiál ochrání přístroj před poškrabáním, prachem a pády. Obal je vyroben přesně na míru, proto přístup k ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován.

Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Samsung Galaxy Xcover 4/4S, šedý, FIXST-197-GR
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Protiskluzové pouzdro FIXED Story v šedé barvě představuje elegantní, ale přesto účinnou ochranu telefonu Samsung Galaxy Xcover 4/4S. Pouzdro je vyrobeno z jemného silikonu s úpravou soft touch. Materiál ochrání přístroj před poškrabáním, prachem a pády. Obal je vyroben přesně na míru, proto přístup k ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován.

Fixed Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Samsung Galaxy Xcover 4/4S, 0,6 mm, čiré, FIXTCS-197
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fixed Skin FIXTCS-197 je ultratenké TPU gelové pouzdro určené speciálně pro mobilní telefon Samsung Galaxy Xcover 4/4S. Toto pouzdro je vyvedeno v tloušťce pouhých 0,6 mm, takže telefonu zbytečně nepřidává rozměry navíc. Postará se o výtečnou ochranu zadní části a boků telefonu před poškrábáním, poškozením a znečištěním. Pouzdro je průhledné a disponuje všemi potřebnými výřezy pro komplexní obsluhu zařízení.

EPICO Flip Case Samsung Galaxy Xcover 4S 43411131300001, černá
449 Kč 439 Kč

Novinka

Flipové pouzdro z umělé kůže vašemu Samsung Galaxy Xcover 4S padne jako ulité. Epico Flip Case 43411131300001 ochrání váš telefon jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Dobře se udržuje, díky čemuž bude váš telefon stále jako ze žurnálu.