Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Go, čiré FIXTCC-391
169 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Ochranné gelové pouzdro FIXED FIXTCC-391 pro Xiaomi Redmi Go je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU, s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.


Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Redmi Go, modrý, FIXST-391-BL
299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylový ochranný kryt. FIXED Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Redmi Go, modrý, FIXST-391-BL je vyroben z příjemného silikonu s úpravou soft touch. Kryt spolehlivě ochrání váš telefon před drobným mechanickým poškozením a pády. Matný povrch neklouže a tím redukuje šanci upuštění telefonu.


Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Redmi Go, červený, FIXST-391-RD
299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový ochranný kryt. FIXED Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Redmi Go, červený, FIXST-391-RD je vyroben z příjemného silikonu s úpravou soft touch. Kryt spolehlivě ochrání váš telefon před drobným mechanickým poškozením a pády. Matný povrch neklouže a tím redukuje šanci upuštění telefonu.


Fixed Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Redmi Go, šedý, FIXST-391-GR
299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový ochranný kryt. FIXED Zadní pogumovaný kryt Story pro Xiaomi Redmi Go, šedý, FIXST-391-GR je vyroben z příjemného silikonu s úpravou soft touch. Kryt spolehlivě ochrání váš telefon před drobným mechanickým poškozením a pády. Matný povrch neklouže a tím redukuje šanci upuštění telefonu.