Ariel Color Kapsle Na Praní Prádla All In 1 80 Praní-42%
699 Kč 399 Kč

Akce

Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Color All In 1 mají unikátní vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn s tou správnou dávkou pracího prostředku.

Ariel Color All In One gelové kapsle 56 ks-40%
499 Kč 299 Kč

Akce

Ekonomické balení kapslí Ariel vám zajistí 56 dávek dokonale čistého prádla. Kapsle jsou rozpustné již od 30°C praní, chrání a oživují barvy vašeho prádla a jejich dávkování zvládne skutečně každý.

Ariel Mountain Spring All In One gelové kapsle 56 ks-40%
499 Kč 299 Kč

Akce

Velké balení kapslí Ariel vám zajistí pohodlné praní, jehož výsledkem vždy bude krásně čisté a voňavé prádlo bez skvrn. Kapsle jsou 100% rozpustné a poradí si s širokou škálou skvrn již od 30°C praní.

Ariel Touch of Lenor All In One gelové kapsle 56 ks
499 Kč 439 Kč

Provoňte své prádlo a zajistěte jeho dokonalou čistotu po každém praní! Kapsle Ariel jsou perfektním pomocníkem, díky kterému se nemusíte starat o dávkování a přesto bude váš výsledek praní vždy na jedničku.

Persil Prací kapsle Duo-Caps 56 ks-43%
579 Kč 329 Kč

Akce

Prací kapsle Persil Duo-Caps představují účinnou kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a složek pro zářivě bílé a dokonale čisté prádlo. Odstraňovač skvrn působí dokonce i na ty nejodolnější skvrny.

Persil Prací kapsle Duo-Caps Color 56 ks-43%
579 Kč 329 Kč

Akce

Prací kapsle Persil Duo-Caps Color účinně odstraňují odolné skvrny a přitom zachovávají intenzitu barev vašeho oblečení. Díky kompaktním kapslím se snadno dávkují bez zbytečného plýtvání.

Ariel Mountain Spring Kapsle Na Praní Prádla 3v1 80 Praní-42%
699 Kč 399 Kč

Akce

Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Mountain Spring 3v1 mají unikátní vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn s tou správnou dávkou pracího prostředku.

Ariel Prací Kapsle Touch of Lenor All In 1 35 ks
349 Kč 299 Kč

Jedna kapsle přinese výjimečné čisticí účinky. Kapsle na praní prádla Ariel All In 1 s unikátním vícekomorovým designem udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což přináší vyšší prací účinky a rovnoměrné rozprostření prostředku. S vůní čistoty Touch of Lenor Fresh.

Ariel Prací Kapsle Sensitive 3 in 1 35 ks
349 Kč 279 Kč

Jedna kapsle přinese výjimečné čisticí účinky. Kapsle na praní prádla Ariel 3 in 1 s unikátním vícekomorovým designem udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což přináší vyšší prací účinky a rovnoměrné rozprostření prostředku. Pro citlivou pokožku.

Ariel Prací Kapsle Color All In 1 35 ks
349 Kč 299 Kč

Jedna kapsle přinese výjimečné čisticí účinky. Kapsle na praní prádla Ariel All In 1 s unikátním vícekomorovým designem udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což přináší vyšší prací účinky a rovnoměrné rozprostření prostředku.

Ariel Prací Kapsle Lavender All In 1 35 ks
349 Kč 279 Kč

Jedna kapsle přinese výjimečné čisticí účinky. Kapsle na praní prádla Ariel All In 1 s unikátním vícekomorovým designem udrží složky oddělené do doby, než se namočí, což přináší vyšší prací účinky a rovnoměrné rozprostření prostředku. S uklidňující vůní levandule.

Persil Duo Caps Color 72 ks-46%
739 Kč 399 Kč

Akce

Prací prostředekDeep Clean technologií, která obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, zatočí i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Persil Duo Caps Color 72 ks proniká hluboko do vláken oděvů a odstraňuje i ty nejmenší molekuly špíny.

Lenor 3v1 Spring gelové kapsle 54 ks-50%
600 Kč 299 Kč

Akce

Kapsle na praní 3v1 s vůní jarních květin a přírodních tónů pačule s bílým cedrem vám dodají povzbuzení a příjemné osvěžení. Kapsle Lenor obsahují technologii vůně aktivované pohybem, která zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni.

Ariel Gelové kapsle Complete Shape All In 1 45 ks-40%
499 Kč 299 Kč

Akce

Gelové kapsle na praní Ariel Complete Shape pomáhají prádlo chránit. Prací prostředek proniká hluboko do vláken, která uhladí a uzavře tak, aby z nich neunikala barva, netvořily se žmolky a prádlo se nevytahovalo a stále si drželo tvar. Vystačí na 45 pracích cyklů.

Ariel All in 1 Color gelové kapsle 60 ks-50%
600 Kč 299 Kč

Akce

Ariel All in 1 Color gelové kapsle 60 ks perou, odstraňují skvrny a rozjasňují. Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli udržují zářivost barev oblečení. Vaše oblečení tak bude skvěle vypadat a vonět čistotou.

Persil Duo Caps Regular 72 ks-46%
739 Kč 399 Kč

Akce

Prací prostředekDeep Clean technologií, která obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, zatočí i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Persil Duo Caps Regular 72 ks proniká hluboko do vláken oděvů a odstraňuje i ty nejmenší molekuly špíny.

Ariel Gelové kapsle Active Sport All In1 45 ks-40%
499 Kč 299 Kč

Akce

Gelové kapsle na praní Ariel Active Sport zaručují vyprání skvrn od potu a veškerého zápachu s nimi spojeného. Prádlo provoní svěžestí a připraví ho na další sportovní výkon. Vystačí na 45 pracích cyklů.

Ariel Gelové kapsle Ultra OXI All in 1 - 45 ks
499 Kč 359 Kč

Prací gelové kapsle Ariel gelové kapsle Ultra OXI All in 1 – 45 ks perou, odstraňují skvrny, rozjasňují a zajišťují svěží vůni. Kapsle jsou účinné už při 30 °C. Perfektně se rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňují účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn.

Persil Discs Color Box 38wl-43%
529 Kč 299 Kč

Akce

Persil Discs Color Box 38wl jsou první prací kapsle na trhu se silou 4 komor. Tyto inovativní kapsle jsou určené na praní barevného prádla a díky 4 komorám poskytují i 4 silné benefity – působí proti i těm nejodolnějším skvrnám, pečují o látky, rozzáří barvy prádla a poskytují mu dlouhotrvající svěží vůni. V balení najdete 38 pracích kapslí.

Ariel Gelové kapsle Active Sport All In 1 32 ks-34%
349 Kč 229 Kč

Akce

Gelové kapsle na praní Ariel Active Sport zaručují vyprání skvrn od potu a veškerého zápachu s nimi spojeného. Prádlo provoní svěžestí a připraví ho na další sportovní výkon. Vystačí na 32 pracích cyklů.

Ariel Gelové kapsle Complete Shape All In 1 32 ks-34%
349 Kč 229 Kč

Akce

Gelové kapsle na praní Ariel Complete Shape pomáhají prádlo chránit. Prací prostředek proniká hluboko do vláken, která uhladí a uzavře tak, aby z nich neunikala barva, netvořily se žmolky a prádlo se nevytahovalo a stále si drželo tvar. Vystačí na 32 pracích cyklů.

Ariel Gelové kapsle Ultra OXI All in 1 - 32 ks
350 Kč 259 Kč

Prací gelové kapsle Ariel Ultra OXI All in 1 – 32 ks perou, odstraňují skvrny, rozjasňují a zajišťují svěží vůni. Kapsle jsou účinné už při 30 °C. Perfektně se rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňují účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn.

Persil Discs Regular Box 38wl-43%
529 Kč 299 Kč

Akce

Persil Discs Regular Box 38wl jsou první prací kapsle na trhu se silou 4 komor. Tyto inovativní kapsle díky 4 komorám poskytují i 4 silné benefity – působí proti i těm nejodolnějším skvrnám, pečují o látky, rozzáří barvy prádla a poskytují mu dlouhotrvající svěží vůni. V balení najdete 38 univerzálních pracích kapslí.

Woolite COLOR Keratin gelové kapsle XL 35 ks
360 Kč 179 Kč

Speciální prací prostředek Woolite v kapslích je určený na barevné prádlo. Prostředek spolehlivě vypere a díky obsahu keratinu krásně pečuje o veškeré barevné oblečení. Zároveň chrání před obarvením, blednutím barev a změnou tvaru prádla. Vlákna oděvů navíc zjemňuje a působí nemačkavým efektem.

Woolite PRO-CARE gelové kapsle XL 35 ks
360 Kč 179 Kč

Gelové kapsle na praní značky Woolite jsou ideální na jemné prádlo. Díky speciální dvojité formuli účinně pere, a navíc skvěle odstraňuje skvrny. Díky obsahu keratinu chrání strukturu vláken oděvů a pečuje o choulostivé materiály. Také zabrání nechtěnému obarvení prádla, blednutí barev a změně tvaru oblečení.

Woolite DARK Keratin gelové kapsle XL 35 ks
360 Kč 179 Kč

Gelové kapsle na praní značky Woolite jsou určené na tmavé prádlo. Díky speciální dvojité formuli kapsle účinně perou a zároveň skvěle odstraňují skvrny. Díky obsahu keratinu chrání strukturu vláken oděvů a pečují o černé, tmavé a džínové oblečení.

Wansou Wansou 2 x 15 ks kapsle Mountain sky
229 Kč 189 Kč

Dvoukomorové prací kapsle Wansou Mountain sky obsahují speciální složku, která zesiluje účinnost vlastního pracího prostředku. Svěží vůně vaše prádlo příjemně provoní. V balení 2 × 15 ks kapslí.

Wansou Wansou 2 x 15 ks kapsle Color
229 Kč 189 Kč

Dvoukomorové prací kapsle Wansou Color určené na barevné prádlo obsahují speciální složku, která zesiluje účinnost vlastního pracího prostředku. Svěží vůně vaše prádlo příjemně provoní. V balení 2 × 15 ks kapslí.

Lanza Total Power Gelové kapsle Spring Freshness 28 ks
340 Kč 159 Kč

S kapslemi Power Gel značky Lanza si užijete dokonale svěží pocit po obléknutí vypraného prádla. Kapsle efektivně odstraní všechny skvrny a dodají prádlu příjemnou vůni. I použití je velmi snadné – kapsle vložíte do bubnu pračky ještě před přidáním prádla.

Lanza Power Gel Kapsle 42 ks-31%
289 Kč 199 Kč

Akce

Lanza Vanish univerzální kapsle 2v1 skvěle odstraní odolné skvrny z vašeho bílého i barevného prádla. Lanza dodá vašemu prádlu čistotu, která není jen vidět ale i cítit. Balení obsahuje 42 kapslí.

Woolite gelové kapsle Black, Darks, Denim 28 ks-50%
299 Kč 149 Kč

Akce

Chraňte barvu svého tmavého oblečení tak, aby bylo pořád syté jako hluboká noc. Nové kapsle od Woolite vám pomůžou ochránit vaše tmavé kousky před vyšisováním a prádlo příjemné změkčí.

Persil Premium Color DuoCaps 32 ks-41%
429 Kč 249 Kč

Akce

Prémiové kapsle obsahují unikátní kombinaci nejsilnějších odstraňovačů skvrn a rozjasňovačů pro prémiovou čistotu. Navíc poskytují speciálně vyvinutou a dlouhotrvající vůni až pro 4 týdny svěžesti. Balení obsahuje 32 ks.

Surf Color 2v1 Tropical Lily 42 ks-45%
349 Kč 189 Kč

Akce

Surf kapsle na praní pro zářivé barevné prádlo dokonale odstraní všechny skvrny a nečistoty a zachová intenzitu barev. Jsou obohaceny o dlouhotrvající vůni tropické lilie a květu ylang ylang, která vás bude provázet ještě dlouho po vyprání. Balení obsahuje 42 pracích dávek.

Lanza Power Gel Kapsle 28 ks-34%
229 Kč 149 Kč

Akce

Lanza Vanish univerzální kapsle 2v1 svkěle odstraní odolné skvrny z vašeho bílého i barevného prádla. Lanza dodá vašemu prádlu čistotu, která není jen vidět ale i cítit. Balení obsahuje 28 kapslí.

Woolite gelové kapsle Pro-Care 28 ks-50%
299 Kč 149 Kč

Akce

Nejnovější kapsle od Woolite obsahují dvojitou formuli s pečujícím keratinem, díky čemuž bude vaše prádlo úžasně jemné a méně zmačkané. Stačí jen vložit do bubnu pračky a vše ostatní už vyřeší za vás.

Woolite gelové kapsle Mix Colors 28 ks-50%
299 Kč 149 Kč

Akce

Absolutní novinkou mezi pracími kapslemi jsou gelové kapsle od Woolite určené na barevné a tmavé prádlo. Díky svému složení zabraňují blednutí barev a chrání vlákna před poškozením.

Savvy Green Prací kapsle 62 ks
399 Kč 339 Kč

Prací kapsle Savvy Green jsou nejen šetrné vůči životnímu prostředí, ale jsou také vhodné pro praní prádla osob s citlivou pokožkou a zejména dětského prádla. Produkt je oceněn jako jeden z nejlepších pracích produktů pro zelenou domácnost.

Ariel Color kapsle na praní prádla All In One 84 praní 
699 Kč 599 Kč

Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Color All In One mají unikátní vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn s tou správnou dávkou pracího prostředku.

Ariel Mountain Spring kapsle na praní prádla All In One 84 praní
699 Kč 599 Kč

Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli. Kapsle na praní prádla Ariel Mountain Spring All In One mají unikátní vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje super koncentrované čisticí účinky. Inovační obal kapslí na praní prádla Ariel se v kontaktu s vodou zcela rozpouští a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn s tou správnou dávkou pracího prostředku.

Persil Prací kapsle Duo-Caps Color 28 ks-44%
359 Kč 199 Kč

Akce

Persil 360° Complete Solution Color Duo-Caps je vše co potřebujete pro dokonalé výsledky praní. Jeho nová receptura obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, aby vám poskytl kompletní řešení pro vaše prádlo. Díky unikátní dvoukomorové technologii kombinuje Persil Duo-Caps aktivní odstraňovač skvrn i proti těm nejodolnějším skvrnám s Persil rozjasňovačem pro zářivou čistotu v jednom produktu.

Surf White 2v1 Orchid & Jasmine 42 ks-45%
349 Kč 189 Kč

Akce

Prací prášek Surf určený na bílé prádlo dokonale odstraní veškeré skvrny a nečistoty a zanechá oblečení zářivě bílé. Okouzlí vás dlouhotrvající vůni bílé orchideje a jasmínu, která vás bude doprovázet ještě dlouhou dobu po vyprání. Balení obsahuje 40 pracích dávek.

Ariel Lavender Freshness Kapsle Na Praní Prádla All In One 56 Praní
499 Kč 439 Kč

Výjimečné čisticí účinky v jedné malé kapsli. Gelové kapsle na praní prádla Ariel All In One mají svěží levandulovou vůni čistoty, která vydrží celý den, a unikátní vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, takže zaručuje super koncentrované čisticí účinky.

Persil Prací kapsle DuoCaps Regular Box 28 ks-44%
359 Kč 199 Kč

Akce

Persil 360° Complete Solution Duo-Caps je vše co potřebujete pro dokonalé výsledky praní. Jeho nová receptura obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, aby vám poskytl kompletní řešení pro vaše prádlo. Díky unikátní dvoukomorové technologii kombinuje Persil Duo-Caps aktivní odstraňovač skvrn i proti těm nejodolnějším skvrnám s Persil rozjasňovačem pro zářivou čistotu v jednom produktu.

Lenor Gelové kapsle Gold Orchid 47 praní-42%
499 Kč 289 Kč

Akce

Gelové kapsle Lenor Gold Orchid prádlo důkladně vyperou a zanechají jej svěží a zářivě čisté. S vůní vanilky a kombinací mimózy, medu, akordů růže a krémových broskví.

Lenor Gelové kapsle Spring Awakening 47 praní-42%
499 Kč 289 Kč

Akce

Gelové kapsle na praní Lenor Spring Awakening prádlo důkladně vyperou a zanechají jej svěží a zářivě čisté. S vůní jarních květin a přírodních tónů pačuli a bílého cedru.

Lenor Gelové kapsle Amethyst Color 47 praní-42%
499 Kč 289 Kč

Akce

Gelové kapsle na praní Lenor Amethyst Color prádlo důkladně vyperou a zanechají jej svěží a zářivě čisté. S vůní bergamotu v kombinaci s jemnou frézií a zářivým jasmínem.

Surf BLACK duo kapsle Midnight 42 pracích dávek-42%
329 Kč 189 Kč

Akce

Surf BLACK duo prací kapsle Midnight na tmavé prádlo vydrží 42 pracích dávek. Díky složení s celulózou vaše prádlo jen tak snadno nevybledne a černá zůstane černou i po několika umytích.

Persil DuoCaps Lavender Color box 36 ks-53%
429 Kč 199 Kč

Akce

Persil 360° Complete Solution Lavender Duo-Caps je vše co potřebujete pro dokonalé výsledky praní. Jeho nová receptura obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, aby vám poskytl kompletní řešení pro vaše prádlo. Balení obsahuje 36 tablet.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: