10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Prací kapsle a tablety

Ze široké nabídky drogistických produktů z kategorie prací kapsle a tablety si vybere každý.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Nejste s nákupem spokojeni? Zboží můžete vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti týkající se objednávky nebo výběru zboží z kategorie prací kapsle a tablety vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.
  • U nás na MALL.cz si můžete rovnou objednat i některý z 1 milionu dalších produktů.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ariel + kapsle na praní Extra Clean 60 ks Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní
Ariel + kapsle na praní Extra Clean 60 ks

Kapsle na praní Ariel+ Extra Clean přinášejí důkladné praní a odstranění skvrn i při nízkých teplotách a to díky technologii Cool Clean. Jejich obal je 100% rozpustný ve vodě a balení je 100% recyklovatelné. Kapsle Ariel All in One PODS odstraňují skvrny, chrání barvy a osvěžují.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Persil Discs Color 54 praní Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní
Persil Discs Color 54 praní

Kapsle na praní Persil Discs Color hloubkově čistí prádlo, odstraňují nepříjemné pachy a zachovávají zářivé barvy. Účinné i při nízkých teplotách od 20 °C. 100% recyklovatelný obal.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní
Coccolino Care kapsle na praní Color 45 praní

Kapsle na praní Coccolino Care Color jsou speciálně určené pro barevné prádlo. Snadno se rozpouští i při praní ve studené vodě. Technologie Encaps uvolňuje vůni postupně během nošení a prádlo tak voní mnohem déle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ariel Mountain Spring Kapsle Na Praní 72 Praní Persil prací kapsle Power Caps Universal 66 praní
Ariel Mountain Spring Kapsle Na Praní 72 Praní

Mountain Spring Kapsle Na Praní 72 Praní skvěle odstraňují skvrny i při nižších teplotách praní. Jsou speciálně navrženy pro praní při nižších teplotách s unikátními technologiemi. Po kontaktu s vodou se obal kapslí 100% rozpustí a uvolní účinné látky, které odstraňují skvrny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ariel kapsle na praní Color 72 ks Persil prací kapsle Power Caps Universal 66 praní
Ariel kapsle na praní Color 72 ks

Kapsle na praní Ariel Color přinášejí důkladné praní a odstranění skvrn i při nízkých teplotách a to díky technologii Cool Clean. Jejich obal je 100% rozpustný ve vodě a balení je 100% recyklovatelné. Kapsle Ariel All in One PODS odstraňují skvrny, chrání barvy a osvěžují.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Persil prací kapsle Power Caps Universal 66 praní Persil prací kapsle Power Caps Universal 66 praní
Persil prací kapsle Power Caps Universal 66 praní

Kapsle na praní Persil Power Caps Universal obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které odstraňují odolné skvrny. Technologie Deep Clean bojuje proti usazeninám v pračce a s nimi spojenými nepříjemnými pachy. Prostředek odstraňuje odolné skvrny, prádlo krásně provoní a zajistí jeho hygienickou čistotu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ariel Kapsle na praní Extra Clean 104 ks Persil prací kapsle Power Caps Color 66 praní
Ariel Kapsle na praní Extra Clean 104 ks

Kapsle na praní Ariel Extra Clean přinášejí důkladné praní a odstranění skvrn i při nízkých teplotách a to díky technologii Cool Clean. Jejich obal je 100% rozpustný ve vodě a balení je 100% recyklovatelné. Kapsle Ariel All in One PODS odstraňují skvrny, chrání barvy a osvěžují.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lenor kapsle na praní Gold Orchid 56 ks Persil prací kapsle Power Caps Color 66 praní
Lenor kapsle na praní Gold Orchid 56 ks
CASHBACK: Získejte až 800 Kč zpět za koupi vybraných produktů P&G (po registraci, platí 1. 3. – 31. 5. 2024). Podmínky akce najdete ZDE.
Kapsle na praní Lenor Gold Orchid s ultra silou pro hygienicky důkladnou čistotu se svěží vůní ložního prádla. Jejich obal je 100% rozpustný ve vodě a balení je 100% recyklovatelné. Pro dlouhotrvající vůni, hebkost a zářivost barev.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Persil prací kapsle Power Caps Color 66 praní Persil prací kapsle Power Caps Color 66 praní
Persil prací kapsle Power Caps Color 66 praní

Kapsle na praní Persil Power Caps s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí proti odolným skvrnám. Pronikají hluboko do vláken, kde odstraňují i ty nejmenší molekuly špíny pro zářivě čisté oblečení. Účinné i při nízkých teplotách od 20 °C. 100% recyklovatelný obal.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Savo kapsle na praní Univerzální Jarní svěžest 40 praní Rex Prací kapsle Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 praní 676 g
Savo kapsle na praní Univerzální Jarní svěžest 40 praní

Kapsle na praní Savo Jarní svěžest s univerzálním použitím se postará o úspěšné odstranění skvrn a zápachu. Obsahuje 92 % biologicky rozložitelných organických složek. Účinnost prokázána i ve studené vodě a krátkých cyklech. Recyklovatelné balení, které neobsahuje plasty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Rex Prací kapsle Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 praní 676 g Rex Prací kapsle Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 praní 676 g
Rex Prací kapsle Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 praní 676 g

Prací kapsle Rex Orchid & Macadamia Oil poskytnou dokonalou čistotu, odstraní skvrny a prádlo provoní smyslnou vůní z esenciálních olejů. Kapsle se třemi benefity v jednom fungují i při praní za nízkých teplot a je možné je použít na bílé, barevné i tmavé prádlo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lenor Sensitive Kapsle Na Praní 22 Praní Rex Prací kapsle Power Caps Aromatherapy Orchid & Macadamia Oil 52 praní 676 g
Lenor Sensitive Kapsle Na Praní 22 Praní
CASHBACK: Získejte až 800 Kč zpět za koupi vybraných produktů P&G (po registraci, platí 1. 3. – 31. 5. 2024). Podmínky akce najdete ZDE.
Objevte Sensitive Kapsle Na Praní 22 Praní v recyklovatelném balení, které jsou speciálně navrženy pro prádlo dotýkající se citlivé pokožky. Inovativní technologie Lenoru se kromě důkladného praní postará, aby bylo vaše prádlo jemné a hebké. Složení obsahuje také jemnější vůni, která chrání citlivou pokožku a zároveň umožňuje užívat si svěží vůni čistého prádla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL