Uvex Pracovní kontíková obuv Uvex 1 S2
3 085 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní, multifunkční bezpečnostní boty, které se vyznačují mimořádnou lehkostí a ohebností. Patří mezi nejnovější generaci Uvex Xenova® 100% bez obsahu kovových částí. Splňují požadavky ESD.

Bennon Bezpečnostní obuv s tužinkou Durator XTR S3 NM High
1 583 Kč

Celokožená bezpečnostní obuv s ochranou kotníku po obou stranách, bez kovových součástí, opatřená voděodolnou membránou REGI-TEX®. Obuv je vybavená dvoukomponentní nástřikovou podešví PU/pryž s TPU protiokopovou špicí.

Cerva Bezpečnostní kotníková obuv s tužinkou Coombe S1P SRC
844 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní kotníková obuv s kovovou tužinkou a stélkou odolnou proti propíchnutí. PU/PU podrážka rezistentní olejům, vysoká odolnost vůči uklouznutí. Svršek v kombinaci broušené kůže a textilních materiálů.

Bennon Bezpečnostní kotníková obuv Basic S3
753 Kč

Tradiční kotníková obuv vhodná k univerzálnímu využití v různých typech venkovních i vnitřních provozů. Varianta S3 obsahuje bezpečnostní ocelovou tužinku a planžetu.

Bennon Svářecká kotníková obuv Welder S3
911 Kč

Specializovaná obuv pro svářeče opatřená přezkou pro rychlé vyzutí. Dvoukomponentní nástřiková podešev PU/pryž s protiskluznými vlastnostmi SRC odolává kontaktnímu teplu 300°C. Voděodolný vrchový materiál umožňuje použití obuvi v prostředí.

Adamant Pracovní kotníková obuv Baxter O1
774 Kč

Klasický víceúčelový unisex kotníkový model ze vzdušných vrchových materiálů vhodný pro všestranné použití při práci i ve volném čase. Obuv je opatřena bezpečnostním reflexním prvkem a ochranou proti opotřebení špice v přední části.

Bennon Bezpečnostní kotníkové boty Fortis S3 s membránou
1 172 Kč

Tradiční kotníková obuv s hydrofobním svrškem v novém designu. Obuv je vybavená nástřikovou dvoukomponentní podešví PU/pryž a voděodolnou membránou REGI-TEX® a je tudíž vhodná pro celoroční využití v náročných provozních podmínkách.

Bennon Bezpečnostní obuv s tužinkou Orlando XTR High S3
1 486 Kč

Moderní kotníková obuv sportovního charakteru vhodná do vnitřních i venkovních provozů i pro volný čas. Obuv je na nástřikové podešvi PU/PU a je opatřená reflexními prvky. Obuv je vybavena kompozitní tužinkou a kevlarovou planžetou.

Bennon Protiskluzové návleky na obuv Crampon Yetti
229 Kč

Nesmeky pro pracovníky, sportovce, turisty, děti i seniory. Jsou vyrobeny z kvalitního pryžového materiálu, drží pevně na obuvi, jsou odolné proti mrazu a jiným povětrnostním podmínkám. Důmyslná konstrukce kovových hrotů. Snadná údržba.

Panda Safety Zimní bezpečnostní obuv Panda Orsetto S3
1 099 Kč

Bezpečnostní zateplená kotníková obuv s ocelovou tužinkou i stélkou odolnou propíchnutí, antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě, voděodolným svrškem z prodyšné kůže.

Cerva Bezpečnostní kotníková obuv s tužinkou Raven XT S3 SRC
757 Kč

Bezpečnostní unisex kotníková obuv s kovovou tužinkou a stélkou odolnou propíchnutí. Podešev z dvou-hustotního PU s masivní ochranou proti okopu. SRC podešev odolná olejům. Svršek z voděodolné kůže. Dostupné i ve velkých velikostech do 50.

Bennon Pracovní kotníková obuv Fortis O2 s membránou
1 277 Kč

Tradiční kotníková obuv s hydrofobním svrškem a voděodolnou membránou REGI- TEX® opatřená dvoukomponentní nástřikovou podešví PU/pryž. Obuv je vhodná pro celoroční pracovní i outdoorové využití.

Bennon Zimní bezpečnostní kotníková obuv Basic S3
853 Kč

Tradiční kotníkový model zateplený podšívkou z šedého plyše. Obuv je určená pro zimní období či chladné provozy. Varianta S3 obsahuje ocelovou bezpečnostní tužinku a ocelovou planžetu.

Cerva Bezpečnostní kotníková obuv s tužinkou Ritmo MF S3 SRC
1 106 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní kotníková obuv s kompozitní tužinkou a kevlarovou stélkou odolnou propíchnutí. Podešev – PU/TPU. SRC podešev odolná olejům. Svršek z voděodolné kůže. Bez kovových součástí – METAL FREE.

Panda Safety Bezpečnostní kotníková obuv s tužinkou Cursor MF S1P SRC
1 825 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní kotníková obuv s nekovovou tužinkou a stélkou odolnou proti propíchnutí. PU/TPU/TPU podešev rezistentní vůči olejům. Svršek je kombinací odolného materiálu MESH opatřeného mikrokanálky, zajištujícími svršku obuvi extrémní

Bennon Bezpečnostní kotníková obuv Fortis S3
1 026 Kč

Tradiční kotníková obuv s hydrofobním svrškem v novém designu. Obuv je vybavená nástřikovou dvoukomponentní podešví PU/pryž a je určena pro náročné venkovní provozy. Varianta S3 je vybavena ocelovou tužinkou a planžetou.

Bennon Pracovní kotníková obuv Fortis O2
983 Kč

Tradiční kotníková obuv s hydrofobním svrškem v novém designu. Obuv je vybavená nástřikovou dvoukomponentní podešví PU/pryž a je určena pro náročné venkovní provozy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pracovní kotníková obuv.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pracovní kotníková obuv výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pracovní kotníková obuv akce.