Bennon Bezpečnostní sandály Lux S1
827 Kč

Tradiční model vhodný do vnitřních i venkovních suchých provozů se svrškem z broušené lícové usně Oily nubuck. Varianta S1 je vybavena ocelovou tužinkou.

Adamant Pracovní sandály Taylor O1
712 Kč

Lehký štípenkový sandál s velcro uzávěrem vhodný pro nejrůznější druhy vnitřních i venkovních suchých provozů. Varianta S1 je opatřena bezpečnostní ocelovou tužinkou.

Uvex Pracovní sandály Uvex 1 S1 SRC
3 120 Kč
+ doprava zdarma

Mimořádně lehké, ohebné a prodyšné pracovní boty s nejnovější generací ochranné špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Protiskluzová podešev, odolná proti oleji a benzinu.

Adamant Bezpečnostní sandály Alegro S1 ESD
794 Kč

Atraktivní sandál vhodný do EPA provozů vyžadující antistatické vlastnosti ESD. Sandál je vybavený ocelovou tužinkou, splňuje protiskluzné vlastnosti SRA a je vhodný pro všestranné použití při práci i ve volném čase.

Barea Ortopedické kožené sandály 090520 unisex
609 Kč

Novinka

Rovná sandálová zdravotní ortopedická obuv v celokoženém provedení. Uzavřená perforovaná špice, dvojprackový kožený svršek. Stélka anatomická, tvarovaná, kožená. Vyrobeno na Slovensku.

Bennon Bezpečnostní sandál Bombis Lite S1P ESD
1 193 Kč

Vzdušný bezpečnostní sandál na nástřikové podešvi vybavený plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou. Pásek na jazyku a patní očko jsou opatřeny reflexním prvkem. Obuv je vhodná do vnitřních i venkovních suchých provozů.

Bennon Protiskluzové šlapky Maxim Slipper OB
722 Kč

Pryžové vkladky na spodu obuvi zajišťují výborné protiskluzné vlastnosti SRC. Vyměnitelná vkládací stélka umožňuje udržovat dobré hygienické vlastnosti, obuv je omyvatelná. Obuv vhodná pro náročné uživatele do gastronomických nebo podobných

Cerva Zdravotní pantofel Taruca
467 Kč

Novinka

Unisex zdravotní pracovní boty. Obuv nemá bezpečnostní špici, ale má prodyšný svršek z povrstvené usně. Výběr z několika velikostí. Výhodná cena.

Panda PANDA YPSILON S1 sandály
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní sandály s kovovou tužinkou a podrážkou rezistentní olejům.

Panda Safety Bezpečnostní sandál s tužinkou Jotta S1 SRC
1 260 Kč

Bezpečnostní unisex sandál s kovovou tužinkou. PU/PU samočistící podrážka odolná pohonným hmotám, absorpcí energie v patě, vysoká odolnost proti ukoluznutí. Svršek z kvalitní přírodní kůže Crazy horse, textilní podšívka.

Cerva Pracovní sandál Raven XT O1 SRC
722 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unisex pracovní sandál. Podešev z dvou-hustotního PU s masivní ochranou proti okopu. SRC podešev odolná olejům. Svršek z kůže.

Panda Safety Pracovní sandály Sanitary Lybra O1 SRC
838 Kč

Bílé unisex pracovní sandály bez ocelové tužinky, antistatickou a protiskluzovou PU podrážkou, absorpcí energie v patě a svrškem z mikrovlákna s antibakteriální úpravou SANITIZED. Vhodné do zdravotnictví a potravinářství.

Uvex Dámské pracovní sandále Uvex 1 S1
2 958 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Prodyšná, mimořádně lehká a ohebná bezpečnostní obuv s nejnovější generací ochranné špičky Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Tyto boty nabízejí nejvyšší komfort nošení.

Adamant Bezpečnostní sandál Alegro S1P
816 Kč

Atraktivní vzdušný sandál sportovního charakteru vybavený ocelovou tužinkou a ocelovou planžetou, vhodný pro nejrůznější druhy vnitřních i venkovních suchých provozů. Sandál vhodný do EPA provozů vyžadující antistatické vlastnosti ESD.

Panda Safety Bezpečnostní mokasíny SIATA O1 SRC
758 Kč

Bezpečnostní mokasíny unisex s antistatickou a protiskluzovou PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z mikrovlákna s antibakteriální úpravou SANITIZED.

Panda Safety Bezpečnostní sandál s tužinkou Bialbero MF S1 SRC
2 217 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní sandál s kompozitní tužinkou. PU/TPU/TPU podrážka rezistentní olejům. Svršek je kombinací odolného materiálu „Mesh" opatřeného mikrokanálky, zajištujícími svršku obuvi extrémní prodyšnost.

Panda Safety Bezpečnostní sandál s tužinkou Scudo MF S1P SRC
2 149 Kč
+ doprava zdarma

Bezpečnostní sandál s nekovovou tužinkou i stélkou odolnou proti propíchnutí, PU?/?TPU podešví. Svršek z kvalitní lícové kůže v kombinaci s textilem. Zvýšené přetažení špice pro větší životnost obuvi. METAL FREE – bez kovových součástí.

Panda Safety Bezpečnostní sandály s tužinkou Dino S1 SRC
1 812 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU/TPU podrážkou resistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže (nubuk).

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pracovní sandále a pantofle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pracovní sandále a pantofle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pracovní sandále a pantofle akce.