Gsi Glacier Stainless 3 PC. Ring Cutlery
299 Kč 279 Kč

GSI Glacier Stainless 3 PC. Ring Cutlery je praktická sada příborů, která se skládá ze 3 kusů. Je velmi lehká, vhodná pro outdoorové aktivity. Díky karabině příbory nepoztrácíte.

Opinel Dětský kuchyňský set - nůž, chránič prstů
799 Kč 719 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský kuchyňský set – nůž, chránič prstů Opinel je vhodný jako campingové nádobí. Rukojeť je vyrobena z lakovaného bukového dřeva, ostří z nerezové oceli. Set obsahuje jeden nůž a chránič prstů.

Gsi Destination Kitchen Kit Set 24
1 590 Kč 1 519 Kč

Sada kuchyňského náčiní GSI Destination Kitchen Kit Set 24 pro všechny labužníky, kteří chtějí kouzlit dobroty i v kempu. Celá sada je umístěna v pevném, dobře omyvatelném pouzdře.

Ferrino Coltello con posate
350 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nůž obsahuje otvírák na lahve a konzervy, lžíci, vidličku, šídlo, vývrtku a 6 cm nůž. Součástí je pouzdro s možností uchycení na pásek. Ferrino Coltello con posate je vhodný do přírody a na výlety.

Opinel Dětský kuchyňský set
1 009 Kč

Dětský kuchyňský set Opinel je skvěle využitelný jako sada nádobí pro camping. Rukojeť je vyrobena z lakovaného bukového dřeva, ostří z nerezové oceli. Set obsahuje jeden nůž, škrabku na ovoce a zeleninu a chránič prstů.

Opinel Příborové nože N°125 Southern (4 ks.)
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Příborové nože Opinel N°125 je sada příborových nožů vhodných pro outdoorovou kuchyni. Rukojeť je vyrobena z lakovaného dřeva a 11cm čepel z nerezové oceli. Set obsahuje čtyři nože.

Cattara Příbory TREBLE sada 3ks CATTARA
249 Kč

Ocelová skládací sada příborů, obsahuje lžíci, nůž a vidičku o délce 16cm, uložené v textilním pouzdře, lze zajistit pomocí zarážky, hmotnost 80g.

Meva Příbor Outdoorový
270 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

  • Outdoorový příbor z nerezové oceli.
  • Výhoda je výborná skladnost.
  • Rozměry: 90 × 50 × 10 mm
Cattara Obracečka nerez skládací 210/130mm
69 Kč

Skládací obracečka s kvalitní, textilní taštičkou. Obracečka je zpracována z kvalitní nerezové oceli s broušeným ostřím a třemi odtokovými otvory. Rukojeť je skládací, s pojistkou proti nechtěnému složení. Rozměry nástroje 5 x 21 cm jsou dostatečné, především k otáčení masitých pokrmů.

Cattara Lžíce nerez skládací 155/90mm
65 Kč

Malá skládací lžička s textilní taštičkou. Lžíčka je zpracována z kvalitní nerezové oceli. Její využití je rozšířeno díky 3 zábrusům v přední části, které tvoří tvar podobný vidličce. Rukojeť je skládací, s pojistkou proti nechtěnému složení. Rozměry 4 × 15,5 cm odpovídají rozměrům lžičky.

Cattara Příbory TREBLE sada 3ks
262 Kč

Sada skládacích, ocelových příborů v textilním pouzdře. Sada se skládá ze lžíce, nože a vidličky délky 16 cm s celkovou hmotností 80g, uložených v textilním pouzdře s rozměry 8 × 12 × 3 cm. Jednotlivé příbory lze zajistit v rozloženém stavu pomocí zarážek.

Trespass SNORKY - 3 IN 1 CUTLERY OSFA
89 Kč

Lžíce, vidlička a nůž v jednomPříbor je dobře skladovatelný, a tudíž je velice kompaktní, díky tomu se snadno vejde do kapsy nebo batohuPříbor 3v1 je ideálním společníkem na cesty pro všechny dobrodruhy a cestovateleDíky kompaktním rozměrům si ho ani nevšimnete a můžete jej pohodlně nosit v batohu…

Opinel Škrabka N°115 sweet pop oranžová
299 Kč

Škrabka Opinel N°115 sweet pop je praktický pomocník do outdoorové kuchyně. Rukojeť je vyrobena ze dřeva, ostří z nerezové oceli, která není náročná na údržbu. Celková délka ostří je 6 cm.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cestovní příbory.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cestovní příbory výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cestovní příbory akce.