Alpina Sports Grap 2.0

Alpina Sports Grap 2.0

Hodnocení: 4,8
2 799 Kč 2 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přilba na snowboard a lyžování disponuje In-Mold konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí je zateplený chránič krku a odnímatelné kryty uší. Alpina Sports Grap 2.0 je opatřena ventilačními otvory pro optimální odvětrávání a vyjímatelnou pratelnou vložku.

Uvex Jimm
3 099 Kč 2 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská přilba Uvex Jimm spojuje technologie s příjemným designem. I při nízké váze helma splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy. Díky dobré ventilaci udrží vaši hlavu po celý den v suchu.

Alpina Sports Spice
3 990 Kč 3 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská helma Alpina Spice kombinuje velmi pevnou skořepinuvysoce účinným systémem větrání. Vhodná jak na freeride, tak na sjezdovku. Stylová vlajková helma společnosti Alpina.

Mango Přilba Cusna Pro
4 390 Kč 2 709 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská přilba s visorem a 12 ventilačními otvory. Mango Přilba Cusna Pro má měkké kryty uší, které jsou navíc odnímatelné, což oceníte především při teplejším počasí, nebo také univerzální upínací systém RUN SYSTEM, díky kterému můžete pomocí regulačního kolečka snadno přizpůsobit přilbu velikosti vaší hlavy.

Alpina Sports Grap 2.0 LE
3 290 Kč 2 899 Kč

Unisex lyžařská helma Alpina Grap 2.0 LE je limitovanou edicí modelu Grap 2.0 s ještě příjemnější vnitřní výstelkou a v originálním provedením, které nikdo nepřehlédne. Vynikající vlastnosti a jedinečný tvar, který sedí každému.

Giro Avera

Giro Avera

Hodnocení: 5
2 499 Kč 1 819 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská přilba na snowboard a lyžování disponuje regulovatelným a uzavíratelným odvětráváním. Je kompatibilní se všemi brýlemi této značky a díky odvětrávání Stack Vent se nebudou tolik zamlžovat. Giro Avera umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

Giro Era C
2 299 Kč 1 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská přilba na snowboard a lyžování disponuje regulovatelným a uzavíratelným odvětráváním. Je kompatibilní se všemi brýlemi této značky a díky odvětrávání Stack Vent se nebudou tolik zamlžovat. Giro Era C umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

Atomic Savor Visor Stereo 19/20 White M 55-59
3 940 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

n n n Lyžařská helma Atomic Savor Visor Stereo je helma s integrovaným visorem S2, nepotřebujete již brýle. Stylová přilba s brýlemi v jednom je praktickou součástí každého lyžaře. Přilba je zhotovena z odolného jádra, které poskytuje vysokou ochranu před nárazy. Systém Live Fit se okamžitě př…
Relax Lyžařská helma Stealth
2 999 Kč 2 069 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská přilba s integrovaným štítem disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Je opatřena 14 ventilačními otvory a a systémem ACTIVE BOOST pro optimální odvětrávání. Relax Lyžařská helma Stealth je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Relax Wild RH17

Relax Wild RH17

Hodnocení: 5
1 599 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní přilba na sjezdové lyžování. Relax Wild RH17B je vyrobena technologií IN-MOLD SHELL a díky ochranné výztuze CROSS PROTECT nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. Helma disponuje systémem ACTIVE BOOST pro regulaci proudění vzduchu uvnitř přilby a bezpečnostním upínacím systémem DUAL FIX.

Giro Ceva
1 999 Kč 1 189 Kč

Dámská přilba na snowboard a lyžování disponuje regulovatelným a uzavíratelným odvětráváním. Je kompatibilní se všemi brýlemi této značky a díky odvětrávání Stack Vent se nebudou tolik zamlžovat. Giro Ceba umožňuje výškové nastavení i přizpůsobení velikosti obvodu ergonomickým kolečkem.

Mango Přilba Volcano Pro
3 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská přilba s visorem a 18 ventilačními otvory. Mango Přilba Volcano Pro je vybavena měkkými kryty uší i univerzálním upínacím systémem RUN SYSTEM, díky kterému můžete pomocí regulačního kolečka snadno přizpůsobit přilbu velikosti vaší hlavy.

Alpina Sports Alpina Spice
3 790 Kč 2 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní stylová helma. Alpina Spice je nejbezpečnější helmou tohoto výrobce. Dosahuje toho díky nárazuvzdorné skořepině s výplní HI-EPS, která účinně tlumí sílu nárazů. Helma je vybavena uzavíratelnými ventily pro ideální odvětrávání a odnímatelnými krytkami uší. Vnitřní polstrování lze vyjmout a ručně vyprat. Nastavitelnost je zajištěna systémem Run System Ergo Snow, který lze snadno ovládat i v rukavicích.

Alpina Sports Biom-36%

Alpina Sports Biom

Hodnocení: 4,5
2 499 Kč 1 599 Kč

Akce

Přilba na snowboard a lyžování disponuje Hard shell konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí jsou strategicky umístěné ventilační otvory pro optimální odvětrávání. Alpina Sports Biom je opatřena vnitřní vyjímatelnou a pratelnou vložkou.

Salomon Cruiser²

Salomon Cruiser²

Hodnocení: 5
2 090 Kč 1 179 Kč

Kvalitní lyžařská přilba. Salomon Cruiser² s Thin Shell technologií zaručí maximální pohodlí díky nízké váze a vysoké odolnosti. Technologie EPS 4D zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti hlavy a Salomon Custom Dial System zajistí, že helma padne jako ulitá.

Salomon Pearl²
2 090 Kč 1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová dámská přilba na sjezdové lyžování. Salomon Pearl² konstrukce Thin Shell je extrémně pevná a zároveň velmi lehká. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou pratelnou výstelkou a komfortními chrániči usí 3D Sound System Earpads.

Bollé B-Rent
2 399 Kč 1 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lyžařská helma12 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé B-Rent má nastavitelnou velikost a klip na lyžařské brýle.

Bollé Millenium
4 199 Kč 2 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prvotřídní sjezdová helma8 větracími otvory. Hybridní konstrukce spojující technologii In-Mold a Hardshell zajišťuje vysokou ochranu hlavy při zachování nízké hmotnosti. Bollé Millenium disponuje odnímatelnou pratelnou výstelkou a náušníky.

Uvex P1US 2.0

Uvex P1US 2.0

Hodnocení: 4,7
2 599 Kč 2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma disponuje konstrukcí Hard shell, která je odolná vůči nárazům, velmi bezpečná a lehká. Součástí je odnímatelná hypoalergenní výstelka. Ventilační systém poskytuje optimální odvětrávání a odvádí pryč horký vzduch. Uvex P1US 2.0 má v balení textilní ochranný obal.

Alpina Sports Cheos

Alpina Sports Cheos

Hodnocení: 5
3 790 Kč 3 049 Kč

Unisex lyžařská helma Alpina Cheos je stylovou vlajkovou lodí a kombinuje velmi pevnou skořepinu s vysoce účinným systémem větrání. Vhodná jak na freeride, tak na sjezdovku.

Etape Cortina ST
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská helma na lyžování, jejíž hlavní výhodou je nízká hmotnost. Vyrobena technologií In-mold, spočívající v umístění stlačeného polystyrenu do skořepiny. Celkem 10 ventilačních otvorů. Měkčené krytky uší. Upínací systém QFS. Povrchová úprava Soft Touch. Etape Cortina ST má pohodlnou výstelku.

Salomon Mirage S - rozbaleno-41%
5 190 Kč 3 059 Kč

Rozbaleno

Moderní dámská helma se zorným štítkem na sjezdové lyžování. Salomon Mirage S se vyznačuje hybridní konstrukcí, která zajišťuje bezpečnost při zachování lehkosti. Přilba je díky výstelce AdvancedSkin ActiveDry z vlny Merino velmi komfortní. Helma je vybavena zorným štítkem, který perfektně padne na každý obličej.

Atomic Count

Atomic Count

Hodnocení: 5
2 590 Kč 1 589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní lyžařská helma ideální pro All-Mountain využití. Atomic Count je díky konstrukci In-MoldHolo Core velmi pevná a zároveň lehká. Přilba je vybavena reflexními proužky na páscích pro uchycení brýlí. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou výstelkou, kterou lze prát.

Mango Cusna Pro+, bílá
5 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská lyžařská přilba s konstrukcí Hard Shell. Propracovaný ventilační systém s celkem 12 otvory. Odnímatelné ušní krytky. Upínací systém Run. Zapínání Clock Buckle. Zorník s filtrem S1, UV ochranou a zrcadlovým efektem. Úprava proti zamlžení Zero Fog. Mango Cusna Pro+, bílá je k dostání s přepravním obalem.

Atomic Count Xtd

Atomic Count Xtd

Hodnocení: 5
3 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lyžařská helma ideální pro All-Mountain využití. Atomic Count Xtd je díky konstrukci Dual In-Mold velmi pevná a zároveň lehká. Přilba je vybavena záchranářskou technologií Recco a reflexními proužky na páscích pro uchycení brýlí.

Giro Avera Mat S
2 499 Kč 1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská přilba s lehkou konstrukcí In-Mold. Nastavitelnost dle dané velikosti, díky systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvětrání Thermostat Control a Stack ventilace. Podléhá certifikaci CE EN1077. Model Přilba Avera Mat je plně kompatibilní s lyžařskými brýlemi Giro.

Giro Přilba Ceva
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská přilba od značky Giro s odolnou Hard Shell konstrukcí a EPS vložkou. Nastavitelnost dle dané velikosti, díky systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvětrání Thermostat Control a Stack ventilace. Podléhá certifikaci CE EN1077. Model Ceva je plně kompatibilní s lyžařskými brýlemi Giro.

Relax Lyžařská helma Wild
1 799 Kč 1 399 Kč

Dámská zimní přilba s pevnostním řešením In-Mold Shell. Ventilační systém Active Boost se 14 speciálně umístěnými otvory. Antibakteriální vložka Soft Sense k odvodu vlhkosti. Relax Lyžařská helma Wild je opatřena výztuhou Cross Protect a splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dámské přilby na lyže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dámské přilby na lyže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dámské přilby na lyže akce.