10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sportovní chrániče

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Stiga PRO SR black Aga4Kids Sada chráničů vel. M
Stiga PRO SR black

Dětský set in-line chráničů PRO SR black obsahuje ochranu loktů, kolen i zápěstí. Určeno pro děti od 10–13 let.

můžete mít DNES

Od MALL
TEMPISH Fid Pink S Aga4Kids Sada chráničů vel. M
TEMPISH Fid Pink S

Sada dětských chráničů Tempish Fid určených k ochraně kolen, loktů a zápěstí při rekreačním ježdění na in-line bruslích. Velmi lehké chrániče, které mají minimální omezení pohybu. Materiál výborně odvádí pot z těla.

můžete mít DNES

Od MALL
Aga4Kids Sada chráničů vel. M Aga4Kids Sada chráničů vel. M
Aga4Kids Sada chráničů vel. M

Chrániče jsou nepostradatelnou pomůckou nejen pro začátečníky na koloběžce, bruslích i skateboardu.

můžete mít 6.3.

L-BRNO chrániče kolen a loktů chrániče zápěstí na kolečkových koloběžkách sada černá L-BRNO chrániče kolen a loktů chrániče zápěstí na kolečkových koloběžkách sada černá
L-BRNO chrániče kolen a loktů chrániče zápěstí na kolečkových koloběžkách sada černá

Praktická sada chráničů kolen, loktů a zápěstí. Poskytují vynikající ochranu nejzranitelnějších kloubů při jízdě na kolečkových bruslích, bruslích, prkně nebo na kole. Materiál: plast, polyester. Počet prvků: 6.

můžete mít 11.3.

MASUTAZU Chrániče holení a nártů COMA L-BRNO chrániče kolen a loktů chrániče zápěstí na kolečkových koloběžkách sada černá
MASUTAZU Chrániče holení a nártů COMA

Chrániče holení a nártů COMA – Kvalitní chrániče jsou vyrobené z odolných materiálů a mají zesílenou holení část. Chrániče vyrobeny z vysoce stlačeného materiálu poskytují výbornou absorpci nárazů. Uchytit je můžete lýtku pomocí 2 širokých pásků na suchý zip, které zabrání protáčení.

můžete mít 11.3. - 12.3.

Relax Chránič páteře Speedmaster Evo Jr. Relax Chránič páteře Speedmaster Evo Jr.
Relax Chránič páteře Speedmaster Evo Jr.

Chránič páteře disponuje ventilačními kanálky Air Stream, které skvěle odvětrávají. Součástí je široký bederní popruh Pro Belt, který zajišťuje správnou ergonomii. Relax Chránič páteře Speedmaster Evo Jr. je ideálním doplňkem při lyžování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Etape Spine Relax Chránič páteře Speedmaster Evo Jr.
Etape Spine

Chránič páteře v unisexovém provedení pro potřeby lyžování. Při pádu absorbuje energii nárazu a ochrání záda. Vyroben z revoluční pěny ErgoFlex, která je uspořádána v sendvičové konstrukci. Etape Spine je příjemný na nošení díky své nízké hmotnosti o 450 g i díky struktuře, zajišťující mikroventilaci.

můžete mít DNES

Od MALL
TEMPISH Fid Relax Chránič páteře Speedmaster Evo Jr.
TEMPISH Fid

Sada dětských chráničů Tempish Fid určených k ochraně kolen, loktů a zápěstí při rekreačním ježdění na in-line bruslích. Velmi lehké chrániče, které mají minimální omezení pohybu. Materiál výborně odvádí pot z těla.

můžete mít DNES

Od MALL
Stiga Comfort JR black Etape Chránič páteře Junior Fit
Stiga Comfort JR black

Stiga Comfort JR je set in-line chráničů. Jsou určeny pro maximální bezpečí dětí na koloběžce, skateboardu, kole nebo in-line bruslích.

můžete mít DNES

Od MALL
Etape Chránič páteře Junior Fit Etape Chránič páteře Junior Fit
Etape Chránič páteře Junior Fit

Ochrání před nebezpečnými úrazy při lyžování – dětský chránič páteře Etape Junior Fit kopíruje fyziologické esovité prohnutí páteře a usnadňuje přirozený pohyb během nošení díky kloubnímu systému v horní části. Široký bederní pás se stará o fixaci páteřáku na správném místě. Vyroben z lehkého materiálu UltraCORE.

můžete mít DNES

Od MALL
Etape Pure, černá Etape Chránič páteře Junior Fit
Etape Pure, černá

Dámský chránič páteře, který při pádu pohltí energii nárazu. Vyroben z revoluční pěny ErgoFlex, která je uspořádána v sendvičové konstrukci. Etape Pure je ušitý s ohledem na anatomické tvarování, je tudíž velmi komfortní na nošení. Lyžaře potěší i jeho nízká hmotnost o 400 g. Podléhá normě ČSN EN 1621–2, třída 1.

můžete mít DNES

Od MALL