U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží dětské přilby na lyže. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie dětské přilby na lyže doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie dětské přilby na lyže nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce dětské přilby na lyže či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

-36%
Alpina Sports Carat 13/14
1x

Alpina Sports Carat 13/14

1 790 Kč
1 129 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská přilba na snowboard a lyžování disponuje In-Mold konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilační systém zajistí optimální odvětrávání. Alpina Sports Carat,A9035.1.30 je opatřena vyjímatelnou pratelnou vložku.

Od prodejce MALL
-40%
Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse 48-52

Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse

2 499 Kč
1 490 Kč
Doprava zdarma
Akce

Dětská přilba na snowboard a lyžování disponuje In-Mold konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí jsou brýle s úpravou Fogstop proti zamlžování skel. Alpina Sports Carat set Disney Minnie Mouse je opatřena vyjímatelnou pratelnou vložku.

Od prodejce MALL
-40%
Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse 48-52

Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse

2 499 Kč
1 490 Kč
Doprava zdarma
Akce

Dětská přilba na snowboard a lyžování disponuje In-Mold konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí jsou brýle s úpravou Fogstop proti zamlžování skel. Alpina Sports Carat set Disney Mickey Mouse je opatřena vyjímatelnou pratelnou vložku.

Od prodejce MALL
-40%
Alpina Sports Carat set Disney Rapunzel 48-52
2x

Alpina Sports Carat set Disney

2 499 Kč
1 490 Kč
Doprava zdarma
Akce

Dětská přilba na snowboard a lyžování disponuje In-Mold konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí jsou brýle s úpravou Fogstop proti zamlžování skel. Alpina Sports Carat set Disney je opatřena vyjímatelnou pratelnou vložku.

Od prodejce MALL
Alpina Sports Zupo set Disney, černá, 48-52 cm, A9231.1.30
1x

Alpina Sports Zupo set Disney

2 499 Kč
2 179 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský lyžařský set helmy a brýlí. Přilba má snímatelné chrániče uší. Konstrukce Hard Shell a technologie Hi-Eps. Regulační kolečko Run System Ergo Snow. Ventilační otvory pro potřebné odvětrání. Vnitřní výstelka je plně odnímatelná. Brýle se systémem Singleflex a HICON. Ochrana UV-A, UV-B a UV-C. Technologie Fogstop.

Od prodejce MALL
-15%
Uvex lyžařská helma Heyya Pro, race blue mat 51-55 cm

Uvex lyžařská helma Heyya Pro

1 799 Kč
1 519 Kč
Doprava zdarma

Dětská lyžařská helma disponuje konstrukcí In Mold, která je odolná vůči nárazům, velmi bezpečná a lehká. Ventilační systém poskytuje optimální odvětrávání. Uvex lyžařská helma Heyya Pro má praktický držák na brýle.

Od prodejce MALL
Alpina Sports Carat LX Blue/Neon/Yellow 48-52

Alpina Sports Carat LX

1 899 Kč
1 754 Kč
Doprava zdarma

Dětská přilba na snowboard a lyžování disponuje In-Mold konstrukcí, která ji činí velmi odolnou a bezpečnou. Součástí je zateplený chránič krku a polstrované chrániče uší. Ventilační systém zajistí optimální odvětrávání. Alpina Sports Carat LX je opatřena vyjímatelnou pratelnou vložku.

Od prodejce MALL
Giro Launch XS, bílá

Giro Přilba Launch

1 699 Kč
1 541 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská přilba od značky Giro se spolehlivou In-Mold konstrukcí. Nastavitelnost dle dané velikosti, díky systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvětrání Super Cool. Podléhá certifikaci CE EN1077. Model Launch je plně kompatibilní s lyžařskými brýlemi Rev a Chico.

Od prodejce MALL
Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister RH18R XS (49-52 cm)
2x

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister

1 199 Kč
1 059 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská lyžařská přilba disponuje konstrukcí In-Mold, která činí helmu velmi odolnou vůči nárazu. Velikost lze snadno upravit díky systému DUAL FIX. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister je opatřena ergonomicky tvarovanou a antibakteriální výstelkou SOFT SENSE.

Od prodejce MALL
Giro Přilba Crue M, zelená

Giro Přilba Crue

1 699 Kč
1 499 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská přilba od značky Giro s odolnou Hard Shell konstrukcí. Určeno pro freestyle jízdu. Nastavitelnost dle dané velikosti, díky systému In Form Fit a Vertical Tuning. Účinné odvětrání Super Cool. Podléhá certifikaci CE EN1077. Model Crue je plně kompatibilní s lyžařskými brýlemi Giro.

Od prodejce MALL
Mango Přilba Rock Pro Žlutá Fluo 48-52

Mango Přilba Rock Pro

2 990 Kč
2 589 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská lyžařská přilba s visorem a 4 ventilačními otvory. Mango Přilba Rock Pro je vybavena měkkými kryty uší i univerzálním upínacím systémem RUN SYSTEM, díky kterému můžete pomocí regulačního kolečka snadno přizpůsobit přilbu velikosti hlavy.

Od prodejce MALL
Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister Visor RH27B XS (49-52 cm)
3x

Relax Dětská - Junior Lyžařská helma Twister Visor

1 999 Kč
1 949 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská lyžařská helma se sklopným hledím. Skořepina In-Mold Shell je pevná i pružná natolik, že snižuje případné nárazy. Pratelná vložka Soft Sense udržuje hlavu v teple. Seřiditelný systém Dual Fix přispívá k lepšímu držení na hlavě. Relax Dětská – Junior Lyžařská helma Twister Visor splňuje certifikaci CE EN 1077: 2007, class B.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské přilby na lyže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské přilby na lyže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské přilby na lyže akce.