Atomic Revent Nightshade
2 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultralehká lyžařská helma Atomic Revent Nightshade nabízí díky konstrukci In-Mold vysokou úroveň ochrany hlavy. Helmu lze jednoduše přizpůsobit dle velikosti hlavy a pratelná výstelka zajišťuje maximální komfort. Ochrana i stylový vzhled v jednom. Model o minimální váze 350 g.

Atomic Savor Visor Stereo Black
4 390 Kč 3 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma s integrovaným hledím, které si můžete upravit. Holo Core je vylepšenou zónou pro pohlcování nárazů. Odvětrání Active Aircon pro příjemnější jízdu. Technologie Stereo Lens přispívá k lepší viditelnosti a snižuje únavu očí. Atomic Savor Visor Stereo Black váží jen 550 g.

Atomic Revent+ Black

Atomic Revent+ Black

Hodnocení: 5
2 590 Kč 2 149 Kč

Extra lehká pánská helma. Atomic Revent+ nabízí díky konstrukci In-Mold vysokou úroveň ochrany hlavy. Helmu lze jednoduše přizpůsobit dle velikosti hlavy a pratelná výstelka zajišťuje maximální komfort. Ochrana i stylový vzhled v jednom.

Atomic Count

Atomic Count

Hodnocení: 5
2 590 Kč 2 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní lyžařská helma ideální pro All-Mountain využití. Atomic Count je díky konstrukci In-MoldHolo Core velmi pevná a zároveň lehká. Přilba je vybavena reflexními proužky na páscích pro uchycení brýlí. Pohodlí je zajištěno vyjímatelnou výstelkou, kterou lze prát.

Atomic Helma Count XTD
3 450 Kč 2 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Helma na lyžování či snowboard, vyrobená technologií Holo-Core, která zajišťuje o 30 % lepší ochranu než helmy běžných standardů. Umožňuje flexibilně přizpůsobit tvar helmy vaší hlavě. Atomic Helma Count XTD usnadní lyžaři sportovní aktivity díky kompatibilitě s Air Pads a vyjímatelné podšívce. Součástí balení je i lehký vak.

Atomic Helma Revent
2 089 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská helma, vyrobená technologií Holo-Core, která zajišťuje o 30 % lepší ochranu než helmy běžných standardů. Součástí je i nastavitelný fit systém. Atomic Helma Revent černá zaujme nejen svým bezpečným provedením, ale i pohodlnou výstelkou a atraktivním černým designem, který je v unisex provedení.

Atomic Helma Revent+
2 650 Kč 1 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlná helma, použitelná na lyže i snowboard. Vyrobena technologií Holo-Core, která kombinuje lehkost konstrukce a zároveň vysokou bezpečnost. Atomic Revent + bílá je flexibilně nastavitelná dle tvaru hlavy. Lyžař ocení kompatibilitu se sluchátky Air Pads, možnost vyjmutí i hygienické údržby vnitřní výstelky.

Atomic Helma Savor Amid
3 450 Kč 2 769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská helma, která nabídne vysoký standard bezpečnosti. Je až o 40 % odolnější vůči nárazům, než běžné přilby. Atomic Savor Amid umožňuje flexibilní tvarování vnitřku přilby dle vaší hlavy. Výhodou je vyjímatelná podšívka, která je snadná na hygienickou údržbu. Helma je kombinovatelná se sluchátky Air Pads.

Atomic Count Xtd

Atomic Count Xtd

Hodnocení: 5
3 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lyžařská helma ideální pro All-Mountain využití. Atomic Count Xtd je díky konstrukci Dual In-Mold velmi pevná a zároveň lehká. Přilba je vybavena záchranářskou technologií Recco a reflexními proužky na páscích pro uchycení brýlí.

Atomic Four Amid černá
3 190 Kč 2 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyžařská helma s technologií AMID, díky které je lyžař chráněn proti nárazu až o 40 % účinněji, než u helem běžných standardů. Atomic Four Amid je rovněž praktická díky kompatibilitě s Air Pads sluchátky a vyjímatelné podšívce. Součástí balení je i vak na helmu.

Atomic Helma Count JR
2 090 Kč 1 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská lyžařská helma, vyrobená technologií Holo-Core, zajišťující vysokou bezpečnost. Jedná se o lehký typ konstrukce Inmold, která nebude dítě příliš zatěžovat. Nastavitelný Fit systém. Atomic Count JR je velmi užitečná díky kompatibilitě s Air Pads sluchátky a vyjímatelnou vnitřní stélkou. Atraktivní barevný design.

Atomic Helma Count
2 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Helma vhodná na lyže i snowboard. Vyrobena technologií Holo-Core, která kombinuje lehkost konstrukce a zároveň vysokou bezpečnost. Atomic Count lze libovolně nastavovat dle tvaru lyžařovy hlavy. Je velmi praktická díky kombinovatelnosti se sluchátky Air Pads a vyjímatelné a omyvatelné podšívce.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pánské přilby na lyže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pánské přilby na lyže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pánské přilby na lyže akce.