Benlee BENLEE Přilba FULL FACE - černá
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato vysoce kvalitní přilba s značky Benlee je dokonalým společníkem pro intenzivní bojové umění, ať už je to sparring nebo soutěž. BENLEE Přilba FULL FACE v černé barvě. Poskytuje dokonalé uchycení a dobrou ochranu. Robustní materiály zajišťují dlouhou životnost a zajišťují dobrou absorpci potu.


Benlee BENLEE Přilba OPEN FACE - červená
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato vysoce kvalitní přilba značky Benlee je dokonalým společníkem pro intenzivní bojové umění, ať už je to sparring nebo soutěž. BENLEE Přilba OPEN FACE v červené barvě. Poskytuje dokonalé uchycení a dobrou ochranu. Robustní materiály zajišťují dlouhou životnost a zajišťují dobrou absorpci potu.


Fairtex Přilba Fairtex  HG1 - černá
2 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Otevřená přilba Fairtex v černé barvě je vyrobena z kvalitní kůže, je dobře polstrovaná, hodí se na trénink i na zápas. Kvalita a tradice to je Fairtex.


VANTAGE Helma Vantage - "Combat Open Face"
790 Kč

Helma na vhodná na sebeobranu a bojové sporty od značky Vantage. Tlusté polstrování kolem oblasti obličeje. Helma VANTAGE je vzadu na suchý zip. Helma dále nabízí vynikající viditelnost. Zapíná se pod bradou pomocí pásku na suchý zip. Helma velmi dobře sedí a chrání.


VENUM PŘILBA VENUM CHALLENGER OPEN FACE - černo/černá
1 450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Řada Venum Challenger se zvětšuje s novými exkluzivními barvami a zcela novou otevřenou pokrývkou hlavy. Přilba VENUM CHALLENGER OPEN FACE v černo černé barvě. Tato lehká přilba VENUM nabízí větší zorné pole při ochraně hlavy. Přilba Challenger VENUM má trojnásobnou hustotou pěny, která zabraňuje…