General NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada
1 066 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada čistících prostředků pro automobily. Slouží k obohacení stávající barvy, dodání lesku bez nepříjemných šmouh a pomáhá zbavit vaše vozidlo od vrstvy pylu či hmyzu, jak z karoserie, tak ze skleněných částí. GENERAL NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada obsahuje 2 čistící přípravky, sadu útěrek a jednorázové rukavice.

Pikatec Sada na ochranu skla
499 Kč

Nano sada pro přípravu a ochranu venkovních i vnitřních skleněných ploch. Je ideální pro ošetření sprchových koutů, zrcadel, oken, skleněných vitrín, nábytku, zimních zahrad, přístřešků či bazénových zakrytí a všude tam, kde sklo přijde do kontaktu s vodou a tvoří se na něm vodní kámen. Využití 8 m2

Marvelous Čistič skel
139 Kč

Čistič skel je přípravek s vysokým čistícím účinkem. Nezanechává šmouhy a sklu propůjčí brilantní lesk. Odstraňuje znečištění od nikotinu, zbytky silikonu, mastnoty a usazené saze.

Marvelous Odstraňovač hmyzu
149 Kč

Odstraňovač hmyzu je rychlý a efektivní čistič, který je obzvláště šetrný k materiálu a laku. Spolehlivě odstraňuje zbytky hmyzu, ptačího trusu a paliva z přetankování.

Clean Fox Tekuté stěrače NANO, 400 ml
97 Kč

Má samočisticí účinek – efekt lotosového květu voda se zabalí do kuliček a při vyšší rychlosti než cca 50km/h na sebe nabaluje špínu a „utíká” ze skla. Zaceluje mikroskopické trhlinky ve skle a omezuje světelné reflexy na poškrábaných místech.

Clean Fox Aktivní čistič skel pěnový, 300 ml
69 Kč

Aktivní čistič skel CLEANFOX důkladně odstraní nečistoty a mastnotu ze všech skleněných částí, chromovaných dílů, plastických hmot. Přípravek je vhodný i k čištění zrcadel a motocyklových helem.

Pikatec Ceramic odmašťovač a rozlešťovač
299 Kč

Používá se především pro finální odmaštění autoskel či jiných povrchů před aplikací ochranných politur Pikatec a k jejich následnému rozleštění. Má výborné odmaštovací účinky, pro jakékoliv povrchy. Usnadňuje rozleštění ochraných politur Pikatec především u ochrany skla.

AUTOLAND Pěnový čistič oken a skel, 400 ml
80 Kč

Pěnový čistič oken a skel, s přídavkem čpavku. Pro autoskla, reflektory, okna, zrcadla apod. Rychle odmašťuje, čístí, nezanechává šmouhy. Bezpečný pro stěrače, laky, běžné i xenonové reflektory.

Riwax GLASS CLEAN ČISTIČ SKLA 500 ml 03330-2
110 Kč

Riwax® Glass Clean dokonale a snadno čistí sklo. Určen i k použití na keramické povrchy. Nezanechává šmouhy. Glass Clean se také výtečně hodí i k čištění v domácnosti. Balení 500 Ml. Hmotnost 0,60 kg.

AUTOLAND Čistič oken a skel, 750 ml
76 Kč

Čistič oken a skel, s přídavkem alkoholu. Na mytí autoskel, reflektorů, oken, zrcadel, apod. Odmašťuje, dodává lesk, nezanechává šmouhy. Je bezpečný pro plasty, laky a všechny typy reflektorů.

Kärcher RM 650 Čistič autoskel (6.296-105.0)
260 Kč

Novinka

Efektivní směs na skla automobilů a zrcátka, který efektivně čistí povrch bez zanechání šmouh a odlesků. Poradí si i s emisemi, tukem a hmyzem. Kärcher RM 650 Čistič autoskel (6.296–105.0) má dobrou smáčivost a usnadňuje budoucí čištění (směs odpuzuje nečistoty a příští čištění nezabere tolik práce).

General NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada
279 Kč 249 Kč

Sada čistících prostředků pro automobily. Slouží k dodání lesku bez nepříjemných šmouh a pomáhá zbavit vaše vozidlo od vrstvy pylu či hmyzu ze skleněných částí. GENERAL NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada obsahuje mimo hlavní výrobek sadu útěrek a jednorázové rukavice.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Přípravky na mytí skel do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Přípravky na mytí skel do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Přípravky na mytí skel do auta akce.