NaturComp Lady-Comp - přirozená antikoncepce
11 900 Kč
+ doprava zdarma

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.


Natural Medicaments Regevit 200 kapslí
499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Regevit posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.


Natural Medicaments Maca 100 tob.
395 Kč
+ doprava zdarma

Maca je pro své účinky nazývána „Peruánskou viagrou“ a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti.


Natural Medicaments Aloe Vera gel 1000 ml
149 Kč
+ doprava zdarma

Aloe vera gel obsahuje 99,5% šťávy z Aloe. Ta obsahuje množství látek, především polysacharidů.  Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a přispívá k normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev).


MedPharma Vitamín C 1000 mg s šípky 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
150 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vitamín C je důležitá antioxidační látka lehce rozpustná ve vodě, což způsobuje její vyplavování z organismu během krátké doby. Užitím tablety ve formě postupného uvolňování dochází k efektivnímu vstřebávání vitamínu C do těla, a tím je zabezpečena jeho stále stejná hladina v našem organizmu.


Phytoderma Bio Rabanon 20x10 ml
246 Kč

220 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bio Rabanon je 100% šťáva z černé ředkve, která detoxikuje a přispívá k normální činnosti žlučníku a jater. Bio Rabanon dokonale vyčistí organismus a obnovuje harmonii jeho funkcí.


Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA-27%
359 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje.


Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí
269 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ženšen korejský přispívá k normální hladině glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti a dobré sexuální vztahy. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


MedPharma Kolagen 300 mg 60 tob. + 7 tob. ZDARMA-20%
149 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Naše kůže obsahuje až 70 % kolagenu. Jednotlivé částečky jsou vzájemně propojeny a vytváří silná vlákna, která tvoří strukturu buněk, tkání a orgánů v našem těle.


Penoxal 100 mg 120 kapslí
3 970 Kč
+ doprava zdarma

Penoxal 100 mg má 100% přírodní složení obohacené o vitamín C a beta glukan, které přispívají k nomální funkci imunitního systému.


Dědek Kořenář Dubovky - dubové kapky RK 200 ml
800 Kč
+ doprava zdarma

Dubovky – dubové kapky obsahují extrakty z bylin, které mají stahující účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny a k potírání při bodnutí hmyzem.


Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapslí
415 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek Bulgarian Tribulus Original obsahuje výtažek z byliny kotvičník zemní s obsahem steroidních saponinů. Ty přispívají k vylučování testosteronu, přírodního pohlavního hormonu, který podporuje rozvoj svalové hmoty a fyzické síly.


GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
359 Kč
+ doprava zdarma

Doplněk stravy GS Mamavit je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.


MediLady - pro posílení svalů pánevního dna
1 755 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

MediLady je produkt určený ženám, který je originální patentovanou pomůckou. Jeho jedinečnost spočívá nejen v tom, že pomáhá efektivně řešit problémy s inkontinencí (únik moči), ale posiluje i svalstvo pánevního dna a ženám díky pevněji sevřené pochvě zpříjemňuje sexuální prožitek.


MedPharma Ostropestřec silymarin 200 mg 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA-20%
155 Kč

124 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ostropestřec silymarin obsahuje kombinaci rostlin, cholin a inositol. Semena ostropestřce obsahují účinnou látku silymarin. Ostropestřec příznivě podporuje pročištění organizmu a pro podporu správného fungování jater. .


Diochi T CD4 Imuserol 80 kapslí
1 624 Kč
+ doprava zdarma

T CD4 Imuserol je vysoce kvalitní produkt s vysokým obsahem biologicky aktivních přírodních látek.


Medisana Hřeben odvšivovací LC870 s LED světlem
669 Kč
+ doprava zdarma

Hřeben odvšivovací LC870 s LED světlem účinně zneškodňuje vši bez použití chemických prostředků, přičemž používá napětí mezi zuby, které při dotyku okamžitě ničí jak vajíčka, tak i samotné vši.


Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 kapslí
379 Kč
+ doprava zdarma

FitMe Slim&Sun urychluje a zintenzivňuje opálení pokožky. Formuje a zpevňuje postavu. Působí antioxidačně. Zlepšuje kvalitu kůže a fyzickou kondici. Zkratkou CLA je označována konjugovaná kyselina linolová. Je nenasycenou mastnou kyselinou, tělu vlastní.


Advance nutraceutics Probio24 60 kapslí
324 Kč
+ doprava zdarma

Prémiový probiotický přípravek Probio24 obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmenů, 33 miliard živých kultur v denní dávce a prebiotika.


Barny's Sioux MSM 600 g
575 Kč
+ doprava zdarma

Sioux MSM je tradiční osvědčenou recepturou pro pohybový aparát.


Klas LKVB6 90 tbl.
578 Kč
+ doprava zdarma

LKVB6 je vysoce účinný preparát, který harmonizuje metabolismus.


Medicalfox Enterosgel - Perorální suspenze 225 g
353 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Enterosgel je inovativní střevní adsorbent (enterosorbent), který působí v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, škodlivé látky, patogeny a alergeny a odvádí je z těla ven.


Joalis Spirobor 50 ml
357 Kč
+ doprava zdarma

Kapky s rostlinnými výluhy Joalis Spirobor přispívají k normální činnosti imunitního systému v případě napadnutí klíštětem.


GreenSwan GS Condro Diamant 120 tbl.
539 Kč
+ doprava zdarma

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q.


Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí
299 Kč
+ doprava zdarma

Cemio Kamzík je přípravek švýcarské kvality určený na klouby, vazy a šlachy. Cemio Kamzík obsahuje unikátní kombinaci čistého kolagenu typu I a čistého kolagenu typu II ve špičkové kvalitě CollPure®, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek.