Erbenobili Tirovin 50 ml
550 Kč
+ doprava zdarma

Tirovin je přírodní pomocí pro stimulaci metabolismu a podporou dobrého stavu štítné žlázy.


Pharma Activ Koloidní jod liquid 300 ml
158 Kč

135 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koloidní jod ve formě mikročástic je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebavatelný až z 98 % tj. až ve 20× větších dávkách než jod v pevném stavu.


Natural Jód 150 mcg 100 kapslí
194 Kč
+ doprava zdarma

Jód přispívá k tvorbě hormonů štítné žlázy, tedy k její normální funkci, a také k normálnímu stavu nervovového systému.


Sanct Bernhard Selen 200 µg 180 kapslí
319 Kč
+ doprava zdarma

Selen je velmi důležitý stopový prvek pro správné fungování našeho organismu. Je součástí mnoha enzymů, podporuje růst a zdraví vlasů, nehtů, zabezpečuje správnou funkci štítné žlázy a imunitního systému. Navíc snižuje oxidační stres a ochraňuje tak buňky a zpomaluje stárnutí.


MedPharma Selen 100 µg 100 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
79 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, má pro lidský organizmus značný význam. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální spermatogenezi. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, normalizuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti štítné žlázy.


Unios Pharma Selen + vitamín C a E 90 tbl.
146 Kč
+ doprava zdarma

Použití: přípravek přispívá díky bohatému zastoupení vitamínů E a C a selenu k ochraně buněk před oxidativním stresem, který je všeobecně chápán jako projev nerovnováhy organismu a děj doprovázející přirozené stárnutí.


Pharma Activ Koloidní minerály 300 ml
259 Kč
+ doprava zdarma

Koloidní minerály jsou směsí makro a mikročástic minerálů, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Díky své tekuté formě jsou velmi dobře vstřebávány, z 98% tj. až ve dvacet krát větších dávkách než minerály v podobě kovů.


MedPharma Selen 100 µg 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA-20%
49 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, má pro lidský organizmus značný význam. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální spermatogenezi.


Joalis ThyreoDren 50 ml
373 Kč
+ doprava zdarma

Doplněk stravy ThyreoDren obsahující kapky s rostlinnými výluhy přispívá k normální funkci štítné žlázy.


Pharma Nord Bioaktivní SelenoPrecise 100 mcg 60 tablet
294 Kč
+ doprava zdarma

Bioaktivní SelenoPrecise 100 mcg obsahuje Patentovaný selen vázaný na kvasnice. Originální selen oficiálně vybraný pro rozsáhlou studii PRECISE. Doložená vynikající vstřebatelnost. Přispívá k normální činnosti štítné žlázy, k normální tvorbě spermií a k péči o vlasy a nehty.