Marťánci ImunoForte sirup příchuť černý bez 150 ml-16%
179 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Produkt Marťánci ImunoForte sirup obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitamínu C a extraktů z černého bezu a šípku. Tyto bylinné extrakty podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.


Pleuran Imunoglukan P4H® SynBIO 70 kapslí
739 Kč
+ doprava zdarma

Doplněk stravy Imunoglukan P4H® SynBIO obsahuje jedinečnou čtyřkombinaci látek, které přispívají k normálni funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Marťánci Futura sirup (1-3 roky) 125 ml
199 Kč
+ doprava zdarma

Sirup Marťánci Futura 1–3 je určen ke každodennímu užívání. Představuje ideální volbu pro správný růst a silné kosti, podporuje přirozenou imunitu, dodává komplex vitamínů a minerálů. Složení je přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 1–3 let. .


APOTEX Glukánek sirup pro děti 150 ml
189 Kč
+ doprava zdarma

Glukánek je sirup pro děti již od 1. roku s pomerančovou příchutí, který obsahuje přírodní betaglukany (zdrojem jsou kvasnice).


TEREZIA COMPANY Rakytníček multivitamínové želatinky s rakytníkem 70 ks
189 Kč
+ doprava zdarma

Multivitamínové želatinky Rakytníček obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitamíny bez konzervačních látek. Želatinky Rakytníček se skvělou chutí díky rakytníku jsou unikátní nejen svou ovocnou chutí, obsahují totiž až 20 % ovocné šťávy, ale i vysokým obsahem 9 vitamínů.


Simply you StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 100 ml + 50 ml ZDARMA
119 Kč
+ doprava zdarma

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.


Pleuran Imunoglukan P4H® 100 mg 60 kapslí
615 Kč
+ doprava zdarma

Doplněk stravy Imunoglukan P4H kapsle obsahuje přírodní imunoglukan ve vhodné kombinaci s vitamínem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a je určen k dlouhodobému užívání.


Barny's Kolostrum Synermune 30 kapslí
315 Kč
+ doprava zdarma

Kolostrum je první mateřské mléko z nejkvalitnějších chovů kanadských krav. První mateřské mléko je nenahraditelným zdrojem zdraví a imunity. Aby se tělo dokázalo vypořádat s viry a bakteriemi, k tomu potřebuje imunoglobuliny.


Marťánci Futura (3-6 let) 30 tbl.
199 Kč
+ doprava zdarma

Cucací tablety Marťánci Futura 3–6 jsou určeny ke každodennímu užívání. Jsou ideální volbou pro zdravý růst a vývoj dítěte. Poskytují komplex vitamínů a minerálů, jsou obohaceny o betaglukany z přírodních zdrojů. Složení je přizpůsobeno nárokům dětského vývoje ve věku 3–6 let.


Pleuran Imunoglukan P4H® pro děti 250 ml
349 Kč
+ doprava zdarma

Tekutý doplněk stravy Imunoglukan P4H byl vyvinutý speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků. Vhodný pro dlouhodobé užívaní.


GreenSwan GS Imunostim Junior 20 tbl.
205 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GS Imunostim Junior představuje účinnou a dlouhodobou podporu imunity dětí až na 3 měsíce.


Vieste group Vieste Hello Kitty + tetování 12x12 tbl zdarma
379 Kč
+ doprava zdarma

Multivitamínové bonbony s pomerančovou příchutí jsou zdrojem 10 vitamínů a zinku. Bonbony jsou potřebné pro děti v období růstu a ke zvýšení imunity. Multivitamínové bonbony doporučujeme užívat aktivním dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem těchto látek.


Wolfberry Rakytník plod 200 g
119 Kč
+ doprava zdarma

Rakytník plod Wolfberry 200 g. Plody rakytníku Wolfberry působí antioxidačně, dodávají energii, mají příznivý vliv na imunitní systém a přispívají k normálnímu stavu pokožky.


Akuna PINKY 480 ml
880 Kč
+ doprava zdarma

PINKY je komplexní doplněk stravy pro děti vytvořený s ohledem na specifické potřeby dětského a pubertálního organismu.


Marnys Junior sirup 125 ml
205 Kč
+ doprava zdarma

Junior sirup je sirup pro děti od 5 let s příchutí lesních plodů s mateří kašičkou a vitamíny.


SALUTEM Pharma ParatizEx Junior sirup 150 ml
239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

ParatizEx Junior sirup obsahuje speciální kombinaci ověřených bylinných extraktů pro normální fungování zažívacího systému.


Walmark Sinulan Forte Junior 120 ml
199 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sinulan Forte Junior je sirup obsahující směs výtažků z rostlin podporujících normální funkci dýchacího ústrojí a imunitního systému, a také biotin, který napomáhá udržovat normální stav sliznic.