Počet nalezených produktů: 34

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Alcina Samoopalovací krém na obličej (Self-Tanning Cream) 50 ml
279 Kč

Novinka

Samoopalovací krém na obličej byl vytvořen pro přirozeně krásné opálení. Je vhodný pro všechny typy pleti. Nabízí dvojí efekt — samoopalovací a pěsticí krém v jednom, proto je ideální i pro suchou pokožku. Aktivní látky:

DHA (dihydroxyaceton) - způsobuje zhnědnutí kůže. .


Artdeco Bronzující sprej na nohy (Spray On Leg Foundation) 100 ml
509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahalte do bronzového obláčku i své nohy! Pomůže vám sprej Spray On Leg Foundation. Propůjčí nohám přirozeně opálený vzhled, rychle schne a poradí si dokonce i s drobnými nedokonalostmi.


Lavera Samoopalovací pleťový krém Sun (Self-Tanning Cream) 50 ml
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nyní můžete mít snědou pleť, i když slunce zrovna nesvítí! Lehký krém dodává dlouhotrvající hydrataci a přirozený, opálený vzhled. Má jemnější účinek, a proto je ho potřeba nanést 2–3×. Díky tomu se nemusíte bát nepravidelného opálení, které by mohlo vzniknout nerovnoměrným nanesením.


Minetan Samoopalovací pistole Bronze Babe
4 499 Kč

4 049 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada obsahuje:

samoopalovací pistoli Bronze Babe na elektřinu, samoopalovací tekutinu 220 ml (pro 4 kompletní nástřiky celého těla), aplikační rukavici, návod na aplikaci a použití v českém jazyce. .


Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml
824 Kč

Představujeme vám revoluci v samoopalování! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky.


Minetan Samoopalovací pěna pro ultra tmavé opálení Dark Ash (1 Hour Express Tan) 200 ml
999 Kč

899 Kč

Akce

Představujeme vám revoluci v samoopalování! Vyzkoušejte samoopalovací pěnu Dark Ash a s výsledkem budete spokojeni! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů.


Minetan Samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení Original (Super Dark) 200 ml
999 Kč

899 Kč

Akce

Představujeme vám revoluci v samoopalování! Vyzkoušejte samoopalovací pěnu Original a s výsledkem budete spokojeni! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů.


Samoopalovací mléko 200 ml
179 Kč

Novinka

Toto samoopalovací hydratační mléko dodá pleti svěží bronzově opálený odstín po celý rok. Mléko se rozetře rovnoměrně na pleť nebo pokožku celého těla, stačí použít jednou týdně. Dopřejte si krásné opálení nejen v létě – s tímto samoopalovacím mlékem Ryor se vám to podaří. .


Ziaja Samoopalovací pleťový krém Cupuacu 50 ml
119 Kč

Velice účinný samoopalovací a regenerační krém posiluje ochrannou bariéru pokožky a zklidňuje podráždění. Chrání pokožku před UV zářením. Ve výsledku dodává pokožce jemný opálený odstín.