Previosa Vak na pěstování na zábradlí a plot-44%
249 Kč

139 Kč

Akce

Závěsný vak na zábradlí balkónu či terasy je ideální pro pěstování květin a bylinek. Po skončení sezóny ho jednoduše složíte a při skladování tak nebude zabírat skoro žádné místo.


Previosa Obal na pěstování rostlin 2 ks
130 Kč

Obal na pěstování rostlin či bylinek, který je vhodný i k umístění na zeď. Své využítí nalezne i na terasách, lodžijích, ale i zídkách na zahradách.


Previosa Kovový skládací stojan
599 Kč

421 Kč

Kovový skládací stojan na 3 květináče, který je vhodný do interiéru. Lze ho využít rovněž jako odkládací stolky.


Previosa Dvojitý vak na pěstování
169 Kč

133 Kč

Vak se dvěma oddíly rozdělenými přepážkou se hodí pro pěstování bylinek ať už v bytě či venku na balkóně. Po skončení sezóny ho jen složíte na plocho, takže ho uskladníte kdekoliv.


Previosa Podmiska na kolečkách 32,5 cm
349 Kč

185 Kč

Praktická podmiska na kolečkách se hodí zejména pro větší květináče, se kterými se často manipuluje z důvodu ochrany před sluncem či mrazem. Miska je z odolného plastu se čtyřmi kolečky.


Previosa Čtvercový vak na pěstování 25 cm-24%
149 Kč

112 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vak je ideální pro balkón či terasu na pěstování bylinek, květin ale i zeleniny. Pokud je již po sezóně, vak můžete jednoduše složit a při skladování vám tak zabírá minimum místa.


Rojaplast Podstavec pod květináč 30 cm
130 Kč

Dřevěný podstavec pod květináče, jehož neocenitelnou výhodou jsou kolečka, díky kterým lze květináč snadno kamkoli přemístit, což oceníte při čištění podlahy nebo stěhování nábytku.


Rojaplast Podstavec pod květináč 30x30 cm
110 Kč

Dřevěný podstavec pod květináče, jehož neocenitelnou výhodou jsou kolečka, díky kterým lze květináč snadno kamkoli přemístit, což oceníte při čištění podlahy nebo stěhování nábytku.


Previosa Závěsný vak na pěstování
199 Kč

139 Kč

Závěsný vak je ideální na terasu či balkón k pěstování jahod, bylinek, alei rajčat či paprik. Skvěle šetří prostor a při sklízení se nemusíte ohýbat, plody nejsou zašpiněné a po sklizni vak jednoduše složíte.


DRI WATER karton gel pack
139 Kč

Biologicky rozložitelný karton water gel pack 22,85 × 7,3 × 7,3 cm DRIWATER – 100% ekologicky čistý produkt.Bezpečný pro lidi a zvířata Vyrobeno v USA.