Příslušenství ke květináčům

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
tectake Vyvýšený záhon s poličkou 119x53x90cm tectake Vyvýšený záhon Calendula 98,5x26x82,5cm
tectake Vyvýšený záhon s poličkou 119x53x90cm

Kdo by se nechtěl každý den kochat pohledem na záplavu barevných květin nebo mít vždy při vaření k dispozici čerstvé bylinky a zeleninu? Už si nemusíte zoufat, že zahradničit nemůžete kvůli bolavým zádům nebo kolenům, které Vám znemožňují ohýbání a dlouhé klečení, nebo že nemáte zahradu.

můžete mít 24.6. - 26.6.

tectake Vyvýšený záhon Calendula 98,5x26x82,5cm tectake Vyvýšený záhon Calendula 98,5x26x82,5cm
tectake Vyvýšený záhon Calendula 98,5x26x82,5cm

Všestranný vyvýšený záhon od tectake nabízí nejlepší podmínky pro bylinky, křupavou zeleninu nebo barevný květ. Ocelová konstrukce s práškovým nástřikem se snadno udržuje, je stabilní a vybavena plastovými krytkami chránícími podlahu.

můžete mít 24.6. - 26.6.

tectake Květinové schody rohové 3 schody kulaté tectake Vyvýšený záhon Calendula 98,5x26x82,5cm
tectake Květinové schody rohové 3 schody kulaté

Třístupňový stojan na květiny je krásným doplňkem zahrady, terasy, balkonu či bytu. Je vyroben z kovu s práškovým nástřikem a je proto vhodný pro venkovní použití.Přednosti Tři úrovně. Stabilní kovová konstrukce. Vnitřní i venkovní použití. Vkusná dekorace na zahradu, balkon, terasu i do bytu.

můžete mít 24.6. - 26.6.

tectake Květinové schody, 3 schody hranaté HOME & MARKER® Sada na Samozavlažovací systém, Sada na Automatické zavlažování rostlin, Závlahový systém, Zavlažovací baňky (8ks + 8ks ZDARMA) | P2LANTDROPS
tectake Květinové schody, 3 schody hranaté

Třístupňový stojan na květiny je krásným doplňkem zahrady, terasy, balkonu či bytu. Je vyroben z kovu s práškovým nástřikem a je proto vhodný i pro venkovní použití.Přednosti Tři úrovně. Stabilní kovová konstrukce. Vnitřní i venkovní použití. Vkusná dekorace na zahradu, balkon, terasu i do bytu.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Novinka
HOME & MARKER® Sada na Samozavlažovací systém, Sada na Automatické zavlažování rostlin, Závlahový systém, Zavlažovací baňky (8ks + 8ks ZDARMA) | P2LANTDROPS HOME & MARKER® Sada na Samozavlažovací systém, Sada na Automatické zavlažování rostlin, Závlahový systém, Zavlažovací baňky (8ks + 8ks ZDARMA) | P2LANTDROPS
HOME & MARKER® Sada na Samozavlažovací systém, Sada na Automatické zavlažování rostlin, Závlahový systém, Zavlažovací baňky (8ks + 8ks ZDARMA) | P2LANTDROPS

S naší automatickou zavlažovací sadou se už nikdy nebudete muset starat o žíznivé rostliny! Bez námahy zavlažujte rostliny, zatímco jste pryč. Jednoduchý a účinný design zajistí optimální zavlažování všech rostlin. Snadné nastavení a všestranné použití. Automatické zavlažování rostlin bez starostí.

můžete mít 21.6. - 24.6.

Pecka cena
Rojaplast Stolek pro výsadbu Lamela Držák truhlíků BEGONIA kovový černý
Rojaplast Stolek pro výsadbu

Stolek pro výsadbu z borovicového dřeva a kovové desky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Lamela Držák truhlíků BEGONIA kovový černý Lamela Držák truhlíků BEGONIA kovový černý
Lamela Držák truhlíků BEGONIA kovový černý

Kovový držák je vhodný na truhlíky BEGONIA. V balení je 1 kus držáku. Barva: černá.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Zaparkorun.cz Nástěnný držák na květináč Lamela Držák truhlíků BEGONIA kovový černý
Zaparkorun.cz Nástěnný držák na květináč

Pro umístění květináčů s kytkami přímo na zeď využijete tento praktický držák, který se hodí pro menší květináče kulatého tvaru. Instalace držáku je snadná a zvládne ji kdokoliv, kdo umí pracovat s vrtačkou. 

můžete mít 20.6. - 21.6.

DK PLAST podložka jahodníku (10ks) Plastia Truhlík samozavlažovací BERBERIS antracit na zábradlí 30 x 26 x 24 cm
DK PLAST podložka jahodníku (10ks)

Tento košík pod jahody zabraňuje znečišťování a zahnívání plodů. Umožňuje snadný přístup k plevelu a tím i snazší okopávání rostlin.

můžete mít 19.6.

Plastia Truhlík samozavlažovací BERBERIS antracit na zábradlí 30 x 26 x 24 cm Plastia Truhlík samozavlažovací BERBERIS antracit na zábradlí 30 x 26 x 24 cm
Plastia Truhlík samozavlažovací BERBERIS antracit na zábradlí 30 x 26 x 24 cm

Samozavlažovací plastový truhlík pro pěstování okrasných rostlin na balkónech či terasách. Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, hloubka: 26 cm. Barva: antracit.

můžete mít 20.6. - 21.6.