Banquet Poklice smaltovaná 20 × 3 cm, béžová
149 Kč 99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smaltovaná poklice s okrajem, s průměrem 20 cm. Pro každého milovníka tradičního a navíc odolného materiálu. Poklici značky BANQUET s tloušťkou stěny 0,5 mm lze mýt v myčce a nemusíte se obávat ani používání v troubě.

Banquet Poklice smaltovaná 24 × 3,2 cm, béžová
169 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smaltovaná poklice s okrajem, s průměrem 24 cm. Pro každého milovníka tradičního a navíc odolného materiálu. Poklici BANQUET s tloušťkou stěny 0,5 mm lze mýt v myčce a nemusíte se obávat ani používání v troubě.

Banquet Poklice smaltovaná 28 cm, béžová
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smaltovaná poklice s okrajem, s průměrem 28 cm. Pro každého milovníka tradičního a navíc odolného materiálu. Poklici BANQUET s tloušťkou stěny 0,5 mm lze mýt v myčce a nemusíte se obávat ani používání v troubě.

Tescoma Poklice do trouby UNICOVER, 20 cm (619080)
209 Kč

Univerzální poklice UNICOVER je vyrobena z borosilikátového skla a kvalitního silikonu. Vhodná i do pečící trouby. Průměr poklice je 20 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Orion Poklice skleněná k tlakovému hrnci
199 Kč

Novinka

Praktická skleněná poklice k tlakovému hrnci o průměru 19 cm od výrobce Orion udělá z vašeho tlakového hrnce klasický hrnec na vaření. Je vyrobena z kombinace nerezu a skla, doplněno praktickým otvorem pro vznikající páru. Vydrží teploty až do 150 °C, což využijete i v troubě. A jistě oceníte možnost umýt poklici v myčce.

Ballarini Skleněná poklice 16 cm
220 Kč

Ballarini Skleněná poklice 16 cm Pokud chcete ušetřit nejen čas při přípravě pokrmů ale i místo při skladování nádob. Systém Click vám ulehčí přemýšlení nejen při skladování těchto poklic v úložném prostoru, ale také přímo při vaření, a to díky tvaru V, který úchop má.

Hama Xavax univerzální poklice 16, 18 a 20 cm
249 Kč 229 Kč

Skleněná poklice s otvorem pro únik páry a silikonovým okrajem pro hrnce a pánve s průměrem od 16 do 20 cm. Elastický silikonový okraj dokonale přilne k okraji hrnce a pánve.

Tescoma Skleněná poklice UNICOVER 28 cm
239 Kč

Univerzální poklice Tescoma je vyrobena z masivního a velmi odolného skla. Průměr poklice je 28 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Ballarini Skleněná poklice 18 cm
255 Kč

Ballarini Skleněná poklice 18 cm Pokud chcete ušetřit nejen čas při přípravě pokrmů ale i místo při skladování nádob. Systém Click vám ulehčí přemýšlení nejen při skladování těchto poklic v úložném prostoru, ale také přímo při vaření, a to díky tvaru V, který úchop má.

Hama Xavax univerzální poklice 24, 26 a 28 cm
359 Kč 259 Kč

Elastický silikonový okraj dokonale přilne k okraji hrnce a pánve. Skleněná poklice s otvorem pro únik páry a silikonovým okrajem pro hrnce a pánve s průměrem od 24 do 28 cm.

Tescoma Poklice do trouby UNICOVER, 24 cm (619084)
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální poklice UNICOVER je vyrobena z borosilikátového skla a kvalitního silikonu. Vhodná i do pečící trouby. Průměr poklice je 24 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Orion Poklice skleněná GRANDE nerez úchyt
269 Kč

Novinka

Praktická skleněná poklice GRANDE nerez úchyt od výrobce Orion vhodná pro čtvercovou grilovací pánev. Je vyrobena z kombinace nerezu a skla, doplněno praktickým otvorem pro vznikající páru. Vydrží teploty až do 160 °C, což využijete i v troubě. A jistě oceníte možnost umýt poklici v myčce.

Ballarini Skleněná poklice 20 cm
279 Kč

Ballarini Skleněná poklice 20 cm Pokud chcete ušetřit nejen čas při přípravě pokrmů ale i místo při skladování nádob. Systém Click vám ulehčí přemýšlení nejen při skladování těchto poklic v úložném prostoru, ale také přímo při vaření, a to díky tvaru V, který úchop má.

Tescoma Poklice do trouby UNICOVER, 26 cm (619086)
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální poklice UNICOVER je vyrobena z borosilikátového skla a kvalitního silikonu. Vhodná i do pečící trouby. Průměr poklice je 26 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Fiskars Poklička na pánev 1014348
516 Kč 299 Kč

Poklička která sedí na všechny pánve je perfektní pro čisté a bezpečné smažení. Tepelně odolná děrovaná poklička na zakrytí pánve zabraňuje stříkání oleje a udržuje teplo.

Ballarini Skleněná poklice 22 cm
299 Kč

Ballarini Skleněná poklice 22 cm Pokud chcete ušetřit nejen čas při přípravě pokrmů ale i místo při skladování nádob. Systém Click vám ulehčí přemýšlení nejen při skladování těchto poklic v úložném prostoru, ale také přímo při vaření, a to díky tvaru V, který úchop má.

Tescoma Skleněná poklice UNICOVER 32 cm
319 Kč

Univerzální poklice Tescoma je vyrobena z masivního a velmi odolného skla. Průměr poklice je 32 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Tefal INGENIO skleněná poklice 16 cm
399 Kč 319 Kč

Poklice s praktickými sklopnými rukojeťmi umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio.

Tescoma Poklice do trouby UNICOVER, 28 cm (619088)
319 Kč

Univerzální poklice UNICOVER je vyrobena z borosilikátového skla a kvalitního silikonu. Vhodná i do pečící trouby. Průměr poklice je 28 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Mehrzer Poklice Premium 20 cm
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezová poklice Premium o průměru 20 cm, která je vyrobena z nerezové oceli 18/10. Tloušťka je 0,8 mm.

Tescoma Ochranné síto GrandCHEF 30 cm
319 Kč

Ochrání sporák a kuchyňskou linku před znečištěním při prudkém smažení, vhodné pro pánve o průměru 18–28 cm. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky.

Tescoma Poklice UNICOVER ø 16, 18, 20 cm
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální poklice UNICOVER od značky Tescoma určená pro hrnce a pánve s průměry 16, 18 a 20 cm. Je vyrobena z velmi odolného skla spolu s žáruvzdorným silikonem, proto ji lze použít i v pečicí troubě.

Tefal INGENIO skleněná poklice 18 cm
429 Kč 329 Kč

Poklice na hrnec o průměru 18 cm s praktickými sklopnými rukojeťmi, které umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio.

Tefal INGENIO skleněná poklice 22 cm
449 Kč 349 Kč

Skleněná poklice o průměru 22 cm s praktickými sklopnými rukojeťmi, které umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio.

Ballarini Skleněná poklice 26 cm
365 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ballarini Skleněná poklice 26 cm Pokud chcete ušetřit nejen čas při přípravě pokrmů ale i místo při skladování nádob. Systém Click vám ulehčí přemýšlení nejen při skladování těchto poklic v úložném prostoru, ale také přímo při vaření, a to díky tvaru V, který úchop má.

Mehrzer Poklice Premium 24 cm
429 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezová poklice Premium o průměru 24 cm, která je vyrobena z nerezové oceli 18/10. Tloušťka je 0,8 mm.

Belis Poklice GASTRO průměr 36 cm
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalita a funkčnost Gastro nádobí je ověřena mnoha generacemi spokojených uživatelů. Velkoobjemová ocelová, oboustranně smaltovaná poklice typu GASTRO o průměru 36 cm.

Tescoma Poklice do trouby UNICOVER, 30 cm (619090)
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální poklice UNICOVER je vyrobena z borosilikátového skla a kvalitního silikonu. Vhodná i do pečící trouby. Průměr poklice je 30 cm. Poklici můžete omývat v myčce na nádobí.

Tescoma Poklice UNICOVER ø 20, 22, 24 cm
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální poklice UNICOVER od značky Tescoma určená pro hrnce a pánve s průměry 20, 22 a 24 cm. Je vyrobena z velmi odolného skla spolu s žáruvzdorným silikonem, proto ji lze použít i v pečicí troubě.

Tefal INGENIO skleněná poklice 28 cm
549 Kč 429 Kč

Skleněná poklice o průměru 28 cm s praktickými sklopnými rukojeťmi, které umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio.

Woll Woll Skleněná poklice 24 cm
379 Kč

POPIS Skleněná poklice od výrobce WOLL je vyrobena z tvrzeného skla a má lem z nerezové oceli. Poklice uspoří elektrickou energii při vaření a umožní pohodlné sledování průběhu vaření. Poklice je tepelně odolná do 250 °C, můžete ji tedy používat i při zapékání v troubě a mýt v myčce na nádobí.

Tefal INGENIO skleněná poklice 24 cm
499 Kč 389 Kč

Skleněná poklice o průměru 24 cm s praktickými sklopnými rukojeťmi, které umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio.

Mehrzer Poklice Ø 24 cm z borosilikátového skla, BLACK DIAMOND
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poklice BLACK DIAMOND o průměru 24 cm od italského výrobce Mehrzer. Je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné proti vysokým teplotám až do 550 °C. Sedí na všechno nádobí s průměrem 24 cm od výrobce Mehrzer. Doplněna úchytem v dekoru BLACK DIAMOND.

Ballarini Skleněná poklice Igloo 26 cm
390 Kč

Ballarini Skleněná poklice Igloo 26 cm Nové rukojeti Igloo s výstupem páry umožňují uvolnit přebytečnou páru a udržovat potřebný stupeň vlhkosti během celého procesu vaření, což zaručuje dokonalou směs chuti. Poklice se prodávají ve velikosti 26 a 32 cm.

Tescoma Plastové poklice Unicover 5 ks Ultima, President, Vision
399 Kč

Poklice pro sady nádobí Tescoma z řad Ultima, President, Vision. Vynikající pro uzavření nerezových hrnců, kastrolů a rendlíků TESCOMA při skladování pokrmů. Pokrmy chráněné plastovou poklicí nevysychají a neabsorbují aroma.

Woll Woll skleněná poklice 26 cm
399 Kč

POPIS Skleněná poklice od výrobce WOLL je vyrobena z tvrzeného skla a má lem z nerezové oceli. Poklice uspoří elektrickou energii při vaření a umožní pohodlné sledování průběhu vaření. Poklice je tepelně odolná do 250 °C, můžete ji tedy používat i při zapékání v troubě a mýt v myčce na nádobí.

Lumenflon Genius víko 24 cm-50%
801 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická poklička Lumenflon Genius s průměrem 24 cm je výborným pomocníkem při vaření. Již není třeba sundavat poklice a pokapat celý sporák, stačí jen odklopit víko a jednoduše přidat suroviny či zamíchat.

Tescoma Plastové poklice Unicover 5 ks Presto, Ambition, Viva
399 Kč

Vynikající pro uzavření nerezových hrnců, kastrolů a rendlíků TESCOMA při skladování pokrmů. Poklice pro sady nádobí Tescoma z řad Presto, Ambition, Viva. Pokrmy chráněné plastovou poklicí nevysychají a neabsorbují aroma.

Tescoma Ochranné síto s klipsou PRESTO 29 cm (420878)
399 Kč

Ochranné síto s klipsou PRESTO 29 cm slouží jako praktická ochrana sporáku a kuchyňské linky před znečištěním při prudkém smažení. Síto lze uchytit pomocí univerzální klipsy na okraj pánve o průměru 18 – 28 cm, v případě potřeby (při obracení či promíchávání) odklopte pomocí úchytu, který nepálí. Záruka 3 roky.

Woll skleněná poklice Pohlreich Selection 28 cm
399 Kč

   POPIS Skleněná poklice od výrobce WOLL je vyrobena z tvrzeného skla a má lem z nerezové oceli. Poklice uspoří elektrickou energii při vaření a umožní pohodlné sledování průběhu vaření.

Woll Woll poklice z tvrzeného skla, 28 cm
399 Kč

POPIS Skleněná poklice od výrobce WOLL je vyrobena z tvrzeného skla a má lem z nerezové oceli. Poklice uspoří elektrickou energii při vaření a umožní pohodlné sledování průběhu vaření. Poklice je tepelně odolná do 250 °C, můžete ji tedy používat i při zapékání v troubě a mýt v myčce na nádobí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Příslušenství k nádobí - poklice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Příslušenství k nádobí - poklice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Příslušenství k nádobí - poklice akce.