Marimex Síť spodní ochranná - trampolína 427 cm
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Marimex spodní ochranná síť výrazně zvyšuje bezpečnost při skákání na trampolíně. Zabraňuje přístupu malých dětí, batolat nebo třeba domácích mazlíčků pod trampolínu.


Marimex Kapsa na boty
449 Kč

Praktická kapsa na odkládání všech věcí, které by Vám mohly při skákání překážet, jako jsou např. klíče, telefony, boty. Jednoduchá instalace ke konstrukci trampolíny pomocí elastických popruhů


Acra Žebřík k trampolíně 76 cm
269 Kč

249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Schůdky k trampolíně disponují pevnou, ale lehkou kovovou konstrukcí s plastovými krytkami a úchyty. Mají ochranný antikorozní nátěr. Stupínky jsou vyrobeny z ocelových profilů. Acra Žebřík k trampolíně 76 cm je ideální k trampolínám o průměru 183, 244 a 305 cm.


Marimex sada kotvící s kovovou sponou (3 ks vrtáků)
389 Kč

kotvicí sadou Marimex je možné rychle a jednoduše připevnit trampolínu k zemi a zajistit tak její dokonalou stabilitu. Sada se skládá ze spojovacích pásů s ocelovými přezkami a bodáků s protihrotem. Po zajištění kotvicí sadou trampolína odolá i silnému větru.


Acra Schůdky k venkovním trampolínám CAA25/1
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Žebřík Acra CAA25/1 100 cm jsou kovové schůdky s dvěma stupínky s nosností až 120 kg pro venkovní trampolíny. Tyto schůdky je možno použít pro trampolíny ACRA o průměru 366 cm a 429 cm.


DUVLAN Ochranný kryt pro trampolínu s držadlem Jumpee
310 Kč

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu s držadlem DUVLAN Jumpee. Obvod krytu je vybaven gumičkami na uvázání kolem nožiček. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.


DUVLAN Ochranný kryt pružin na trampolínu 457 cm
1 770 Kč

1 160 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 457 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: