10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 36361859

Flora Balneo Jednorázový parafínový zábal - med, 20 ks

Flora Balneo Jednorázový parafínový zábal - med, 20 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jednorázový parafínový zábal – med, 20 ks Celý popis
1 588 Kč
Zboží od: ŠTĚPAŘ s.r.o.
1 588 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

31.5.2024 na výdejním místě
30.5.2024 - 31.5.2024 na vaší adrese

Popis

Jednorázový parafínový zábal „ParaffinWax“ s obsahem čistého včelího vosku skvěle chrání a vyživuje pokožku, při zahřátí uvolňuje charakteristickou vůni.

Rozměr zábalu: 32×48 cm. Jednorázový parafínový zábal „ParaffinWax“ obsahuje 90% čistého včelího vosku. Včelí vosk obsahuje velké množství hodnotných látek, ale také buňky povzbuzující vitamín A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky.

Jednorázový zábal „ParaffinWax“ odstraňuje nevýhody klasické aplikace parafínu, jednotlivé pláty se dají lehce dělit na menší díly a snadno tvarovat na různá místa na těle pacienta. Rovnoměrným působením tepla dochází při tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně.

Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperémie, zvýšení permeability (průchodnosti) kapilár, snížení svalového tonusu, výrazná svalová relaxace.

Kromě přímého účinku je velmi příjemná i uvolňující se vůně medu.

Oblasti použití: zánětlivé a degenerativní onemocnění kloubů, revmatismus měkkých tkání. U postakutních stavů po traumatech pohybového aparátu, k potlačení bolesti. Pozitivní a zklidňující působení zábalu prohlubují účinky následných nebo předchozích procedur.

Rozměr zábalu: 32×48 cm.

Nezbytnou součástí procedury je aplikace rašelinového nosiče tepla, který se přikládá na parafínový zábal, viz. Doplňky k produktu.

Složení (INCI)

Paraffin, Yelow Beeswax, Sunflower seed oil