Sebury RFID čtečka/klávesnice BC2019 EM 125kHz PROMO-39%
1 330 Kč 799 Kč

Akce

Klávesnice/čtečka Sebury BC2019 pracuje autonomně, čili není potřeba dokupovat ústřednu ani ovládací jednotku. Je vyrobena z masivního kovu, takže je vhodná pro venkovní použití. Má paměť pro 1000 uživatelů. Přístup je možný pomocí RFID karty nebo PINu.

ACS Zoneway Čtečka prstů a docházkový systém FTA-F211
3 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka prstů Zoneway FTA-F211 porovnává drobné rozdíly v aktuálním a předchozím otisku a snižuje tak čas potřebný k autorizaci otisku, který je kratší než 1 sekunda. Čtečka funguje jako docházkový systém a je kompatibilní se systémem Docházka 3000.

Sebury Autonomní RFID čtečka/klávesnice W1-B EM
2 661 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zařízení Sebury W1-B/C obsahuje čtečku karet, klávesnici, funkci uzamčení zámku, napojení na alarm, na odchodové tlačítko a na magnetický kontakt dveří. Systém je vyroben z kvalitního kovu a je voděodolný, tudíž je vhodný pro venkovní použití.

Sebury WIFI klávesnice s RFID čtečkou a odchodovým tlačítkem SK3
1 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

RFID klávesnice se čtečkou Sebury SK3 je 125kHz EM-MARINE klávesnice s elegantním designem. Čtečka je vhodná na místa, kde je obtížné či nemožné přivést kabeláž. Přístup je možný pomocí RFID nebo pomocí PINu. Čtečka má kapacitu 500 uživatelů.

ACS Zoneway Wifi relé modul pro přístupové systémy a zámky ZONEWAY G1
1 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Relé modul Zoneway G1 je bezdrátový WiFi modul umožňující ovládání vašich elektrických zámků a přístupových systémů pomocí mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Možno nastavit automatické spínání v čase či jednorázové sepnutí, případně opakované spínání.

ACS Zoneway Bezdrátová čtečka s klávesnicí ZONEWAY WK1
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice/čtečka RFID Zoneway WK1 je unikátní vodotěsnou čtečkou, která pro komunikaci c WG zařízením nepotřebuje stálé napájení ani kabeláž. Napájena je pomocí baterií. Proto je vhodná i do míst, kde lze těžko či vůbec přivézt kabeláž.

Sebury Venkovní krytka/stříška pro čtečky a klávesnice BRS-01
169 Kč

Venkovní krytka Sebury BRS-01 je určena pro biometrické a RFID kódové přístupové systémy značky Sebury. Krytka chrání zařízení proti dešti, odrazu slunečních paprsků či modré oblohy. Díky tomu se zvyšuje přesnost čtení detekce otisku prstu.

Sebury Bezkontaktní HID karta standard
53 Kč

Bezkontaktní HID čipová karta je určena pro HID čtečky , kódové, přístupové a biometrické systémy (125 KHz). Karta je v bílé barvě s možností potisku. Výhodou HID karet je jejich velice obtížná kopírovatelnost.

Sebury Bezkontaktní RFID EM čip se zvýšenou odolností, černý
17 Kč

Bezkontaktní RFID čip EM 125 kHz určený pro RFID čtečky, přístupové, kódové a biometrické systémy. Čip je ve tvaru kapky ve formě přívěsku (na klíče). Jedná se o verzi se zvýšenou odolností – plně zalitý neslepovaný čip. Kompatibilní s alarmy Jablotron.

Sebury Odolný MIFARE čip , černý
20 Kč

Bezkontaktní MIFARE čip Sebury standard je určený pro MIFARE čtečky, přístupové systémy, kódové čtečky. Čip pracuje na frekvenci 13,56MHz. Díky tvaru kapky má zvýšenou odolnost. Čip je zároveň jako přívěsek na klíče.

Sebury Odolný MIFARE čip, modrý
19 Kč

Bezkontaktní MIFARE čip pracující na frekvenci 13,56 MHz je určen pro MIFARE čtečky, přístupové či biometrické systémy. Čip je ve formě přívěsku ve tvaru kapky, což mu zaručuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Je vhodný k nošení na klíčích.

ACS Zoneway Přístupový systém ZONEWAY F8
3 617 Kč 3 099 Kč

Akce

Přístupový systém Zoneway Crypton F 8 je cenově dostupný a lze ho provozovat samostatně (autonomně) nebo s centrální řídící jednotkou. Čtečku lze používat i jako malý docházkový systém. Čtečka identifikuje uživatele pomocí otisku prstu a má i klávesnici.

ACS Zoneway Docházkový systém TX628
5 565 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Docházkový systém Zoneway TX628 je zařízení pro evidenci docházky pomocí otisku prstu nebo pomocí otisku prstu v kombinaci s PINem. Díky kvalitnímu senzoru je chybovost systému minimální. Systém má rychlé čtení otisku a je cenově dostupný.

Sebury RFID čtečka s klávesnicí mKey
769 Kč

Zcela nový model mini RFID čtečky s klávesnicí Sebury mKey. Pro vstup je možné použít RFID kartu či zadat PIN nebo jejich kombinace. Kapacita čtečky je až 1000 uživatelů. Čtečka je vyrobena z masivního pozinkovaného kovu, tudíž je vhodná pro venkovní pou

ACS Zoneway Biometrická čtečka prstů s autonomní klávesnicí F3
3 508 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přístupový systém Zoneway F3 lze provozovat samostatně nebo s centrální řídící jednotkou. Vyroben je z kovové konstrukce, tudíž je určen pro venkovní použití. Čtečka identifikuje uživatele pomocí otisku prstu nebo pomocí hesla se standardní kapacitou 500

ACS Zoneway Čtečka RFID čipových karet na 15m ZONEWAY UHF-115
10 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka RFID čipových karet Zoneway UHF-115 je na vzdálenost až 15 metrů. Čtečku lze využít do přístupového systému s kontrolou projíždějících vozů nebo procházejících osob. Zařízení je vhodné pro parkoviště, autoparky i pracovní mechanismy na staveništích

ACS Zoneway USB Čtečka otisků prstů ZONEWAY U100
1 814 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čtečka otisků prstů Zoneway U100 se připojuje k PC pomocí USB kabelu. Čtečka je aplikovatelná na libovolný prst a má optický senzor otisku prstu. Čtečka je vyrobena z kvalitních ABS plastů a dotyková plocha je odolná proti odření.

Sebury Autonomní RFID čtečka/klávesnice BC2000EM
1 330 Kč

Kódová čtečka s klávesnicí Sebury BC2000 EM pracuje jako autonomní jednotka, což znamená, že pracuje samostatně. Čtečka má také funkci alarmu a je vhodná pro venkovní použití. Pro vstup je možné použít RFID kartu či PIN a nebo jejich kombinaci. Čtečka má

Sebury Biometrická autonomní čtečka otisků prstů sPress (SF01)
2 599 Kč

Kvalitní čtečka otisků prstu Sebury sPress má módní design. Pracuje buď samostatně nebo v kombinaci s dalším zařízením Sebury. Čtečka má paměť až pro 1000 otisků prstu. Kryt je vyroben z masivního kovu metodou šetrnou k životnímu prostředí.

ACS Zoneway Čtečka RFID čipů/karet ZONEWAY S6-BT-MF
1 935 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka RFID čipů (karet) Zoneway S6-RBT MF má velice odolné zpracování ze zinkové slitiny s ochranou před povětrnostními vlivy – IP 66. Nastavení čtečky a ovládání dveří je možné také mobilním zařízením (Android, iOS) s bluetooth 4.0 a vyšším. 

Sebury Autonomní RFID čtečka - klávesnice B6K2-EH Plus
2 782 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zařízení Sebury B6K2-EH Plus je určeno pro samostatnou kontrolu vstupu dveří. Obsahuje čtečku RFID karet, klávesnici, funkci uzamknutí zámku, napojení na alarm, na odchodové tlačítko a na magnetický kontakt dveří. Kapacita zařízení je až 20 000 uživatelů.

Sebury RFID čtečka - klávesnice B6K2-IC Plus
3 024 Kč

Zařízení Sebury B6K-IC Plus je samostatná jednotka pro kontrolu vstupu. Obsahuje čtečku karet, operační klávesnici, funkci uzamknutí zámku, napojení na alarm, na odchodové tlačítko a na magnetický kontakt dveří. Vylepšená paměť až pro 20 000 uživatelů.

ACS Zoneway Bezdrátová čtečka MIFARE WR1 s dosahem 30m
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová čtečka čipů/karet MIFARE značky Zoneway, model WR1 má bateriové napájení s dosahem 30 metrů. Proto je možné ji instalovat i na místech, kde nelze přivézt kabeláž.

ACS Zoneway Čtečka magnetických karet Zoneway M200
2 136 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka magnetických karet Zoneway M200 pracuje jako autonomní jednotka (bez nutnosti dokupovat ústřednu, ovládací jednotku apod.). Vzhledově je čtečka vhodná pro instalaci do zařízení, dveří, přístrojů.