Weider Muscle Low Carb Drink 500ml.
96 Kč

77 Kč

Jedinečný proteinový nápoj Muscle Low Carb Drink k rychlému a snadnému použití, pomocí něhož dodáte organismu bílkoviny potřebné k výstavbě svalstva.. Kdopak by to neznal – člověk má během všedního dne obvykle málo času, aby si připravil nutričně vyvážené jídlo..


Weider Protein Drink 500ml.
95 Kč

75 Kč

Proteinový nápoj ve skle určený k rychlému a snadnému použití. 53g vysoce kvalitních mléčných bílkovin na láhev, nízký obsah tuku – 0,5g. Jednoduché a plnohodnotné jídlo. Obsahuje důležité vitamíny a optimální množství sacharidů.


NUTRISTAR Whey shake 400g
174 Kč

Whey shake 400g je instantní sacharidový nápoj v prášku. Nápoj ze sušené syrovátky je určený k přípravě rozpuštěním. Získáte tak nealkoholický, neperlivý a ochucený nápoj k doplnění energie.


Weider Low Carb Protein Shake 250ml.
63 Kč

50 Kč

Vysoké množství bílkovin, běžné množství „dobrých“ tuků a co je nejdůležitější, minimum sacharidů! To je LOW CARB PROTEIN SHAKE od Weider.


Weider Muscle Protein Drink 500ml.
96 Kč

77 Kč

Jedinečný proteinový nápoj Muscle Protein Drink k rychlému a snadnému použití, pomocí něhož dodáte organismu bílkoviny potřebné k výstavbě svalstva.. Kdopak by to neznal – člověk má během všedního dne obvykle málo času, aby si připravil nutričně vyvážené jídlo..