Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožní
826 Kč 659 Kč

Pumpa Profil Max FP 30 nožní je kvalitní dílenská pumpa s tlakem 12 bar/180 psi, polymerovou rukojetí a ocelovým tělem. Pumpa je vhodná pro všechny typy ventilků.

Topeak pumpa Joe Blow Max HP
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joe Blow Max HP se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů.

PARK TOOL U.S.A Pumpa Home PT-PFP-8
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičková vysokotlaká pumpa PARK TOOL U.S.A Home PT- PFP-8 pro domácí použití. Universální hlavice s aretací na galuskové i autoventilky. Velmi vhodná i do auta.

Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnocení: 5
349 Kč

Nožní pumpa Just One Air Multi má víceúčelové použití. Součástí balení je jehla pro nafukování míčů a plastová redukce. Oboustranná hlavice je vhodná pro všechny typy ventilků.

Just One Air Max 1.1
649 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nožní pumpa Just Air Max 1.1 je vybavena ergonomicky tvarovaným držadlem. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.

Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnocení: 5
549 Kč

Nožní pumpa Just One Air Max 2.0 s oboustrannou hlavicí pro všechny typy ventilků. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.

Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black
1 790 Kč 1 719 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dílenská pumpa s univerzálním ventilkem nahustí bicykl i automobil. Konstrukce z kvalitní nástrojářské oceli zaručuje dlouhou životnost. Praktickým doplňkem pumpičky Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black je manometr, pohodlně na očích vedle stupátka.

Topeak Joeblow Mountain

Topeak Joeblow Mountain

Hodnocení: 5
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní velkoobjemová podlahová pumpa. Topeak Joeblow Mountain se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 5 barů. Primárně je pumpa určena pro horská kola.

BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
999 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 2 Matte Black/Cyan má 660 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.

Lezyne Sport Floor Drive Metallic Silver
1 290 Kč 1 189 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena klasickým 2,5" manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Floor Drive Metallic Silver má dřevěnou rukojeť.

Topeak Joeblow Max II

Topeak Joeblow Max II

Hodnocení: 5
1 049 Kč 929 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max II se skláda z ocelového těla, základny z tvrzeného plastu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 8 barů.

Topeak JoeBlow Pro X
2 999 Kč 2 669 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velká dílenská ocelová pumpa Topeak JoeBlow Pro X s maximálním tlakem do 14 barů (200 psi). Stabilní ocelová základna, velké rukojeti a 3" analogový manometr pro vaše pohodlí. Extra dlouhá hadice a hlavice SmartHead DX3, která se přizpůsobí každému ventilku tvarem i tlakem. Nyní bude nafouknutí kol hračka.

Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
1 790 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Classic Over Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.

Topeak Joeblow Max HP White
1 049 Kč 1 020 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max HP White se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů.

Lezyne Sport Digital Drive Matte Black
1 990 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným digitálním manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Digital Drive Matte Black má dřevěnou rukojeť.

Lezyne Alloy Over Drive Silver
2 090 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Alloy Over Drive Silver má dřevěnou rukojeť.

Lezyne Sport Floor Drive Gloss Black
1 290 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena klasickým 2,5" manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Floor Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.

Lezyne Sport Floor Drive Fire Red
1 290 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena klasickým 2,5" manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Floor Drive Fire Red má dřevěnou rukojeť.