Topeak Joe Blow Sport III
1 359 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joe Blow Sport III se skláda z ocelového těla, základny z tvrzené oceli a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů. Výhodou je extra dlouhá hadice s 360 ° kloubem pro lepší manipulaci.

Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožní
826 Kč 609 Kč

Pumpa Profil Max FP 30 nožní je kvalitní dílenská pumpa s tlakem 12 bar/180 psi, polymerovou rukojetí a ocelovým tělem. Pumpa je vhodná pro všechny typy ventilků.

Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnocení: 4,5
549 Kč 499 Kč

Nožní pumpa Just One Air Max 2.0 s oboustrannou hlavicí pro všechny typy ventilků. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.

Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnocení: 4,3
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nožní pumpa Just One Air Multi má víceúčelové použití. Součástí balení je jehla pro nafukování míčů a plastová redukce. Oboustranná hlavice je vhodná pro všechny typy ventilků.

Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black
1 790 Kč 1 759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dílenská pumpa s univerzálním ventilkem nahustí bicykl i automobil. Konstrukce z kvalitní nástrojářské oceli zaručuje dlouhou životnost. Praktickým doplňkem pumpičky Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black je manometr, pohodlně na očích vedle stupátka.

Just One Air Max 1.1

Just One Air Max 1.1

Hodnocení: 3,5
649 Kč 599 Kč

Nožní pumpa Just Air Max 1.1 je vybavena ergonomicky tvarovaným držadlem. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku. Robustní kovové tělo. Zobrazení hodnoty tlaku.

Topeak Joeblow Max II

Topeak Joeblow Max II

Hodnocení: 5
1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max II se skláda z ocelového těla, základny z tvrzeného plastu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 8 barů.

Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
1 890 Kč 1 759 Kč

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Classic Over Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.