Topeak Joe Blow Sport III
1 369 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joe Blow Sport III se skláda z ocelového těla, základny z tvrzené oceli a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů. Výhodou je extra dlouhá hadice s 360 ° kloubem pro lepší manipulaci.


Zéfal Pumpa Profil Max FP 30 nožní
826 Kč

659 Kč

Pumpa Profil Max FP 30 nožní je kvalitní dílenská pumpa s tlakem 12 bar/180 psi, polymerovou rukojetí a ocelovým tělem. Pumpa je vhodná pro všechny typy ventilků.


Topeak pumpa Joe Blow Max HP
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joe Blow Max HP se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů.


Lezyne Alloy Over Drive Silver
2 090 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Alloy Over Drive Silver má dřevěnou rukojeť.


Topeak JoeBlow Max HP 11 bar stříbrná
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Dílenská pumpa Topeak JoeBlow Max HP 11 bar stříbrná s výborným poměrem cena/výkon. Univerzální hlavice TwinHead™, obrovská síla a špičkové zpracování.


PARK TOOL U.S.A Pumpa Home PT-PFP-8
999 Kč

Špičková vysokotlaká pumpa PARK TOOL U.S.A Home PT- PFP-8 pro domácí použití. Universální hlavice s aretací na galuskové i autoventilky. Velmi vhodná i do auta.


BLACKBURN Piston 1 Dark Olive/Yellow
699 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 1 Dark Olive/Yellow má 640 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.


BLACKBURN Piston 2 Matte Black/Cyan
999 Kč

Kvalitní dílenská pumpa. Blackburn Piston 2 Matte Black/Cyan má 660 mm dlouhé ocelové tělo se stabilní základnou. Pumpa je vybavena velkým manometrem, který má kontrastní označení. Pumpa je kompatibilní se všemi druhy ventilků.


Joe's No-Flats Tlaková Kapsle Rideair
1 575 Kč
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosná multifunkční kapsle Joe's no Flats RideAir tlaková kapsle, která umožní nafoukat plášť pouhým stiskem tlačítka. Umožňuje nahustit plášť bez kompresoru či návštěvy benzínky pro prvotní nahození pláště.


Just One Air Max 1.1
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nožní pumpa Just Air Max 1.1 je vybavena ergonomicky tvarovaným držadlem. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.


Just One Air Max 2.0

Just One Air Max 2.0

Hodnocení: 5
549 Kč

Nožní pumpa Just One Air Max 2.0 s oboustrannou hlavicí pro všechny typy ventilků. Součástí pumpy je manometr pro přesné měření tlaku.


Just One Air Multi

Just One Air Multi

Hodnocení: 5
349 Kč

Nožní pumpa Just One Air Multi má víceúčelové použití. Součástí balení je jehla pro nafukování míčů a plastová redukce. Oboustranná hlavice je vhodná pro všechny typy ventilků.


Lezyne Classic Over Drive Gloss Black
1 790 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 4 bar a je vhodná pro širší pláště. Lezyne Classic Over Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.


Lezyne Sport Digital Drive Matte Black
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena přesným digitálním manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Digital Drive Matte Black má dřevěnou rukojeť.


Lezyne Sport Floor Drive Fire Red
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena klasickým 2,5" manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Floor Drive Fire Red má dřevěnou rukojeť.


Lezyne Sport Floor Drive Gloss Black
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena klasickým 2,5" manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Floor Drive Gloss Black má dřevěnou rukojeť.


Lezyne Sport Floor Drive Metallic Silver
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dílenská pumpa disponuje systémem Air Bleed, který umožňuje přesné nastavení v pláštích. Je vybavena klasickým 2,5" manometrem. Dokáže vyvinout tlak až 15 bar. Lezyne Sport Floor Drive Metallic Silver má dřevěnou rukojeť.


Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black
1 790 Kč
1 719 Kč
+ doprava zdarma

Dílenská pumpa s univerzálním ventilkem nahustí bicykl i automobil. Konstrukce z kvalitní nástrojářské oceli zaručuje dlouhou životnost. Praktickým doplňkem pumpičky Lezyne Steel Travel Floor Drive Gloss Black je manometr, pohodlně na očích vedle stupátka.


Topeak Joeblow Max HP White
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max HP White se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 11 barů.


Topeak Joeblow Max II

Topeak Joeblow Max II

Hodnocení: 5
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní dílenská pumpa. Topeak Joeblow Max II se skláda z ocelového těla, základny z tvrzeného plastu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 8 barů.


Topeak Joeblow Mountain

Topeak Joeblow Mountain

Hodnocení: 5
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní velkoobjemová podlahová pumpa. Topeak Joeblow Mountain se skláda z ocelového těla, základny z kompozitu a hlavy TwinHead, díky které ji lze použít na všechny typy ventilků. Pumpa je vybavena analogovým manometrem do 5 barů. Primárně je pumpa určena pro horská kola.


Topeak JoeBlow Pro X
2 999 Kč

2 539 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velká dílenská ocelová pumpa Topeak JoeBlow Pro X s maximálním tlakem do 14 barů (200 psi). Stabilní ocelová základna, velké rukojeti a 3" analogový manometr pro vaše pohodlí. Extra dlouhá hadice a hlavice SmartHead DX3, která se přizpůsobí každému ventilku tvarem i tlakem. Nyní bude nafouknutí kol hračka.