Q Acoustics 3020i bílá

Q Acoustics 3020i bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
2-pásmové regálové reproduktory s výbornou akustikou pro menší místnost. Celý popis
6 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

27.10.2021 - 29.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LEPSIZVUK.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058765338

Popis

Výrobce QAcoustics použil technické finesy z nejvyšších modelů, což jí dává neskutečný zvukový výkon v této cenové kategorii. Reprososoustavy uchytíte na držáky/stojany volitelně využijte příslušenství držáků.

Hlavní inovace

  • o 25% větší vnitřní objem než u předchozího modelu zaručuje větší hudební rozsah a hlubší bassy
  • vystužení korpusu technikou P2P™ (z bodu do bodu) výrazně snižuje nežádoucí vibrace
  • reproduktorové měniče 125 mm a 22 mm s precizně dotaženým zpracováním
  • tradiční výřezy u reprosvorek zmizely, dovoluje tak umístění blíž ke stěně

QAcoustics 3010i

QAcoustics 3010i

QAcoustics 3010i

QAcoustics 3010i

 

Soustředíme-li se u reproduktoru na prostorovost, je velmi důležité aby byl vytvářen zvuk uvnitř, takzvaně „přímo vně prostoru“ a přesně tak hraje Q 3020i. Hliníkem orámované měniče se chlubí velikostí 125 mm a precizně nastaveným 22 mm tweeterem, crossover zvýšil citlivost a rozšířil bassy. Elegantní tvar umístíte na gumových nožičkách na polici nebo volitelně využijte příslušenství držáků.

Výškový měnič je oddělen od zbytku konstukce za pomocí systému zavěšení, odfiltruje vibrace z basových měničů, které by mohl ovlivnit reprodukci a tím snížit jeho výkon. Bez ohledu na to, jaký model 3000i zvolíte, je kužel přesně vytvořen z impregnovaného a potaženého papíru a spojuje se s nově vyvinutým gumovým obalem s nízkou hysterezí. Potištěný kužel papíru zajišťuje optimální rovnováhu mezi tuhostí a vlastním tlumením, což znamená, že se může zrychlit bez ohýbání a velmi přesně se zastavit bez nežádoucích rezonancí. 

Model 3020i zachovává stejný akusticky optimální přední profil, ale byl o 25% zvětšen oproti předchozím modelům. Tento zvýšený vnitřní objem umožnil Q Acoustics získat maximum z posunutého designu s rozšířenou nízkou frekvenční odezvu, takže o to více popírá svou velikost naprosto dominantním impresiozním zvukem. Další výhoda protaženého zadního rozměru je zmenšující se kuželový hluk od zadní stěny skříně.

Magnetické mřížky zachovávají čistotu navrženého tvaru reproduktoru, stejně tak repro terminály umístěné na spodní zadní části umožňující zapojení banánků do velikosti 4 mm.

Přesvědčivý poslech

Hodí se velmi dobře pro Pop, Jazz, Klasiku, akustickým poslechem a zastíní i větší a dražší reprosoustavy. Testovány na našem playlistu na Spotify, vyzkoušejte.