Prokletí Midasovy skříňky - DVD
49 Kč

Poté, co je jeho rodina unesena, nemá sedmnáctiletý Mariah Mundi jinou možnost než spojit své síly s tajemným cizincem Willem Charitym (Michael Sheen) a s jeho pomocí se vydat po stopách svých nejdražších.

Lotrando a Zubejda - DVD
79 Kč

Byla jedna loupežnická banda, které vládl lotr nad lotry Lotrando. Chudým i bohatým bral a svým kumpánům štědře rozdával.

Ať žijí duchové - DVD
79 Kč

Nestárnoucí okouzlující příběh o partě dětí, které se rozhodnou proměnit během prázdnin místní hradní zříceninu, zanedbané a temné místo, v útulnou klubovnu. Proti je vedoucí potravin a místní šmelinář Jouza, který má s hradem vlastní plány.

Čerte, tady straší - DVD
79 Kč

Pan Nevít, zámecký pán, je lakota a hlupák. Když dostane dopis od paní Luzmily z Oblačné říše, dědičky všeho slunečního zlata – podvodnice ne menší než je on sám – pověří svého sloužícího, aby zařídil, aby se paní Luzmila do něj zamilovala. Spravedlivý čert a vodník však zasáhnou…

Deváté srdce - CD
99 Kč

Potulný student Martin se dostává do sídelního města, kde se v hospodě dovídá o podivné nemoci zdejší princezny Adrieny. Aby se vyhnul vězení za nezaplacení útraty, přihlásí se jako devátý dobrovolník – stráž Adriany.

Turbo - DVD

Turbo - DVD

Hodnocení: 5
99 Kč

Turbo je celkem obyčejný šnek, který se od ostatních liší v jediné věci. Nadevše totiž miluje rychlost!

Shrek 2 - DVD
99 Kč

A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby se ovšem nevydali za princezninými rodiči! Návštěva království Za sedmero horami se totiž záhy zvrtne v další komické dobrodružství.

Shrek - DVD
99 Kč

Zlobr Shrek vyráží za pomoci upovídaného Oslíka na hrdinnou výpravu za vysvobozením krásné princezny Fiony ze spárů strašlivého draka, aby Lord Farquaad za odměnu vrátil klid a pořádek do jeho domova… Vše ale dopadne úplně jinak!

Tři bratři - DVD

Tři bratři - DVD

Hodnocení: 3,7
99 Kč

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čekají nástrahy, ale i láska…

Aladin a král zlodějů S.E. - DVD
99 Kč

V městě Agrabah se chystá svatba století. Ďábelský Kazim a 40 zlodějů však Aladinovi a krásné Jasmíně svatbu přeruší, protože chtějí získat ruku bájného krále Midase. Začíná další neobyčejné dobrodružství…

Asterix: Sídliště bohů - DVD
99 Kč

Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů… Celá?!? Ale kdeže! Jedna malá vesnice v Galii stále odolává hrdinným římským legiím. Nyní má ale Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy!

Arthur a Maltazardova pomsta - DVD
99 Kč

Arthur je natěšený, protože dnes večer se naposledy může vrátit do říše Minimojů a setkat se tak s princeznou Selénií. Nečekaně ale najde zrnko rýže, kde je napsáno SOS. Není pochyb o tom, že princezna Selénia je v nebezpečí!

Po strništi bos - DVD
99 Kč

Film podle stejnojmenné knihy vzpomínek vypráví o dětství, které Zdeněk Svěrák strávil za druhé světové války na venkově, poté co se jeho rodina musela vystěhovat z pražského bytu.

Noc v muzeu 3 - DVD
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Noční hlídač Larry se musí vydat přes Atlantik do Britského muzea v Londýně, aby zachránil své přátele z řad oživlých exponátů…

Tři oříšky pro Popelku (DIGITÁLNĚ RESTAUROVANÝ FILM) - DVD
99 Kč

Novinka

Čas královského bálu, kouzelných oříšků a ztraceného střevíčku… Film se dočkal své digitálně restaurované podoby, díky kterému jej můžete vidět a slyšet tak, jako diváci v době jeho prvního uvedení v roce 1973.

V oblacích - DVD
99 Kč

Malý Manou je výborný letec a těší se na zkoušku létání, kterou musí podstoupit každý racek. Problém ale je, že Manou není racek, ale rorýs. Když se objeví nebezpečí, které ohrožuje všechny, ptáky v okolí, Manou jako zástupce obou hejn musí sehrát velkou roli.

Na dobré stopě - DVD
99 Kč

Dobrodružný příběh pro mládež z prostředí junáckého prázdninového tábora vodáků: Eda poznamenaný tragickou okupační zkušeností se těžko sžívá s ostatními chlapci.

Čert ví proč - DVD
99 Kč

V zemi krále Dobromila se přestala cenit poctivá práce, slušnost, čestnost a úcta mezi lidmi. Do krajiny se místo toho postupně vkrádá moc pekla. Když je v kraji nejhůř a král upíše svoji duši peklu, přichází do království nenápadný, veselý snílek Filip…

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - DVD
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když Šmoulinka objeví tajuplnou mapu, vydává se společně s Koumákem, Nešikou a Silákem na pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníku Gargamelovi…

Noc v muzeu 2 - DVD
99 Kč

Bývalý noční hlídač Larry Daley (Ben Stiller) je opět zatažen do těžko představitelného dobrodružství, ve kterém ožívá sama historie. Příběh začíná ve chvíli, kdy Larry opustil bídně placenou práci hlídače v muzeu, a stal se žádaným vynálezcem.

Lovecká sezóna: Strašpytel - DVD
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Když Elliot jednoho dne vypráví kamarádům historku o lesním netvorovi, Boog, který nikdy nepatřil mezi nejodvážnější medvědy, se pořádně vyleká… A Elliot přijde se šíleným plánem, jak ho zbavit strachu jednou provždy!

Anděl páně 2 - DVD
99 Kč

Novinka

Anděl Petronel a čert Uriáš se vydávají na Zem, aby přinesli zpátky ztracené jablko z rajského stromu poznání. Neboť jen Bůh smí vědět všechno… Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších pohádek s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích v režii Jiřího Stracha.

Spláchnutej - DVD
99 Kč

Rozmazlený myšák z lepší společnosti Roddy St. James, který si užívá status domácího mazlíčka, se nešťastnou náhodou ocitne v kanálu, kde objeví nový svět… V londýnských kanálech bude pořádně horko!

Doba ledová - DVD
99 Kč

Bylo nebylo. Ne tak dávno, sotva před 20 000 lety, v prehistorickém světě, kdy mrzne až praští,, našel zvířecí tým – mamut, tygr a lenochod – lidské mládě. Moc roztomilého človíčka. A usmyslí si, že prcka vrátí rodičům…

Letadla - DVD

Letadla - DVD

Hodnocení: 3
99 Kč

Přidejte se k Práškovi, práškovacímu letadlu, které sní vysoko… Chtěl by se stát závodním letadlem!

Ozzy - DVD
99 Kč

Ozzy je přátelský bígl, který žije v rodině Martinsových. Jeho páníčci se ale musí za prací přesunout do Japonska. Má to jeden háček: pes s nimi nesmí. Ozzy jde tedy do luxusního psího hotelu, ale brzy pozná, že jde o psí vězení. Zbývá jediné: útěk!

Přání k mání - DVD
99 Kč

Přání k mání poetickou, hravou a humornou formou vypráví příběhy několika podob lásky: