Kvalitní Rohy a gripy na kolo

Sháníte zboží z kategorie rohy a gripy na kolo? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie rohy a gripy na kolo vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

-16%
Ergon GP1-S BioKork
5x

Ergon GP1-BioKork

1 375 Kč
1 149 Kč

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vás nebudou brnět ruce a bolet ulnární nerv. Jsou z antibakteriálního a hypoalegenního korku. Lze je upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti. Ergon GP1-BioKork najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Od prodejce MALL
Just One hliníkové rohy
11x

Just One hliníkové rohy

199 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Hliníkové rohy Just One jsou ergonomicky tvarované a zajišťují tak optimální pohodlí.

Od prodejce MALL
4Race gripy+rohy černo-šedé
1x

4Race gripy+rohy černo-šedé

280 Kč
  • Gelová aero madla 4RACE s rohy a zátkami- Upnutí: pojistná Al objímka s logem 4RACE + pojistný šroub na spodní části rohu- Vnitřní průměr: 22,2 mm- Délka od osy po.
ESI gripy Chunky Extra černé
2x

ESI gripy Chunky Extra černé

579 Kč

ESI Gripy – nejlépe absorbující gripy na trhu!Verze Extra přináší 20g materiálu navíc.Padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy.Zaručují stejný úchop za sucha i.

-20%
Ergon GS3-S
1x

Ergon GS3

1 789 Kč
1 429 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Lehce se polohují a snadno tak naleznete optimální sklon. Jsou kompatibilní s karbonovými řidítky. Ergon GS3 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Od prodejce MALL
-27%
Ergon GP1-S
3x

Ergon GP1

1 099 Kč
799 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vás nebude bolet zápěstí ani mediální a ulnární nerv. Lze je upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti. Ergon GP1 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Od prodejce MALL
-29%
Ergon GP3-S
11x

Ergon GP3

1 649 Kč
1 169 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Obsahují protiskluzovou úpravu a udržují ruce v optimální poloze. Rohy jsou pro 3 prstový úchop. Ergon GP3 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Od prodejce MALL
-31%
Ergon GP2-S
2x

Ergon GP2

1 375 Kč
939 Kč

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Obsahují protiskluzovou úpravu a udržují ruce v optimální poloze. Lze je upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti. Ergon GP2 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Od prodejce MALL