Weleda Měsíčkový dětský šampón 200ml
299 Kč
+ doprava zdarma

Měsíčkový dětský šampón je obzvlášť šetrný k očím a je vhodný na mytí vlasůsprchování celého těla. Dermatologické testy potvrzují velmi dobrou snášenlivost při seborrhoické dermatitidě kojenců (stroupky ve vlasech). Hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku.


Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Veselá limetka 150ml
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka. Krémová mycí emulze, která je ideální na mytí od hlavy až k patě. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze.


HiPP Dětský šampon 200ml
105 Kč

93 Kč
+ doprava zdarma

HiPP Šampón jemně myje, je šetrný k očím a velmi dobře snášenlivý s pokožkou – ideální pro citlivou pokožku dětské hlavy.


Sebamed Dětský šampon - 150 ml
172 Kč
+ doprava zdarma

Sebamed dětský šampon nevysuší pokožku hlavy Vašeho dítěte, pro extra jemné mytí pro dětské vlásky a citlivou pokožku hlavy. Šampon je dětskou pokožkou velmi dobře snášen, zanechává vlásky hedvábné a voňavé


Nivea Baby Jemný šampon 500ml
159 Kč

135 Kč
- 15 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea Baby Jemný šampon šetrně myje citlivou pokožku hlavy a dětské vlásky. Šetrné k očím. Klinicky, dermatologicky a oftamologicky testováno a schváleno.


Nivea Baby Micelární šampon 500ml
159 Kč

135 Kč
- 15 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea Baby Micelární šampon, 500ml má jemné micelární složení a zajistí mytí vlásků bez pláče, podráždění a suché pokožky hlavičky. Hebká pěna k sobě jemně přichytí všechny nečistoty a vy je vodou snadno smyjete.


Sebamed Dětský šampon 2x 150ml
339 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sebamed dětský šampon nevysuší pokožku hlavy Vašeho dítěte, pro extra jemné mytí pro dětské vlásky a citlivou pokožku hlavy. Šampon je dětskou pokožkou velmi dobře snášen, zanechává vlásky hedvábné a voňavé.


Nivea Baby Jemná koupel a šampon 500ml
159 Kč

135 Kč
- 15 %
+ doprava zdarma

Akce

Nivea Baby Jemná koupel pro celé tělo & šampon se nanáší na mokrou pokožku i vlásky při koupání. Vhodné pro citlivou dětskou pokožku, šetrný k očím. Dermatologicky testováno.