10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Little Giant Skládací schůdky Safety Step bez madla Profi Tools Schůdky do domácnosti PROFI 3x1 příčky, modré JZ919-3B, samostatně
Little Giant Skládací schůdky Safety Step bez madla

Bezpečné a pohodlné skládací schůdky s širokými patkami pro náročné používání s kolečky pro snazší přesun. Safety Step je dimenzován na 150kg a splňuje nebo překračuje všechny standardy OSHA a ANSI.

můžete mít 28.2. - 1.3.

eliNeli Rostoucí učící věž 5v1 Play,Vesmír 90 cm M.A.T. Group schůdky protiskluzové 2× nášlap + plošina (792640)
eliNeli Rostoucí učící věž 5v1 Play,Vesmír 90 cm

Multifunkční učící věž 5v1 Play je tou pravou učící věží pro milovníky vesmíru. Tato učící věž není jen klasickou učící věží, ale je doplněna o rostoucí funkci, kdy je možné plošinu nastavit do 3 úrovní, současně je setem dětského nábytku a navíc i úžasnou hračkou s vesmírnými motivy.

můžete mít 27.2. - 28.2.

M.A.T. Group schůdky protiskluzové 2× nášlap + plošina (792640) M.A.T. Group schůdky protiskluzové 2× nášlap + plošina (792640)
M.A.T. Group schůdky protiskluzové 2× nášlap + plošina (792640)

Schůdky protiskluzové 2× nášlap + plošina (792640) od značky M.A.T. Group. Certifikováno dle EN 131–1 a EN 131–2. Nosnost 150 kg. Rozměry rozložených schůdků 40 × 71 × 109 cm. Hmotnost 3,7 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
M.A.T. Group schůdky protiskluzové 3× nášlap + plošina (792641) M.A.T. Group schůdky protiskluzové 2× nášlap + plošina (792640)
M.A.T. Group schůdky protiskluzové 3× nášlap + plošina (792641)

Schůdky protiskluzové 3× nášlap + plošina (792641) od značky M.A.T. Group. Certifikováno dle EN 131–1 a EN 131–2. Nosnost 150 kg. Rozměry rozložených schůdků 43 × 86 × 131 cm. Hmotnost 4,4 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Rojaplast schůdky dřevěné - 3 stupně Profi Tools Schůdky do domácnosti PROFI 2x1 příčky, modré JZ919-2B, samostatně
Rojaplast schůdky dřevěné - 3 stupně

Schůdky dřevěné – 3 stupně od značky Rojaplast. Vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva. Rozměr výrobku 42 × 60 × 62 cm. Rozměry balení 82 × 42 × 13 cm. Nosnost 100 kg. Hmotnost 3 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Venbos Schůdky mini bílá Profi Tools Schůdky do domácnosti PROFI 2x1 příčky, modré JZ919-2B, samostatně
Venbos Schůdky mini bílá

Schůdky VENBOS mini praktické do každé domácnosti vhodné do kuchyně a všude tam kde potřebujete na něco dosáhnut. Bytelná a bezpečna konstrukce přitom lehká nosnost 150 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Venbos Schůdky oboustranné (2×3) Malatec Protiskluzová skládací stolička černá Malatec 18595
Venbos Schůdky oboustranné (2×3)

Neocenitelný pomocník do každé domácnosti a dílny. Venbos Schůdky oboustranné (2×3) nabízí bytelnou, bezpečnou a přesto lehkou konstrukci s nosností 150 kg. Výška horního nášlapu 65 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Alve Patka pro schůdky oboustranné Malatec Protiskluzová skládací stolička černá Malatec 18595
Alve Patka pro schůdky oboustranné

Patka pro schůdky oboustranné, ALVE

můžete mít 1.3. - 5.3.

Malatec Protiskluzová skládací stolička černá Malatec 18595 Malatec Protiskluzová skládací stolička černá Malatec 18595
Malatec Protiskluzová skládací stolička černá Malatec 18595

Skládací stolička vyrobená z odolného plastu, vhodná pro sezení nebo stání. Plně skládací stolička, velmi snadná na přepravu a skladování. Výrobek je vybaven protiskluzovou vrstvou, díky které je použití bezpečnější. Plošinu využijete k dosažení vysoké police, natírání stropu při renovaci, zavěšení

můžete mít 4.3.

Schůdky

Schůdky najdou četné využití v domácnosti i na stavbě. Na stavbě se hodí hliníkové schůdky, které jsou lehké a odolné, doma oceníte dřevěné schůdky s vysokou nosností. Užitečným pomocníkem může být také jednoduché stupátko.

Hliníkové schůdky

Schůdky z hliníku patří k nejrozšířenějším na trhu. Jsou vhodné na stavbu i do domácnosti. Jejich výhody spočívají v nízké hmotnosti, snadné manipulaci, nízké pořizovací ceně a snadné údržbě. Hliníkové schůdky mají 2 – 8 nášlapů. Jsou skládací, k dostání jako jednostranné i dvoustranné varianty.

Dřevěné schůdky

Dřevěné schůdky z masivu najdou využití především v domácnosti. Jsou stabilní, mohou příležitostně sloužit k posezení i jako dekorace. Dřevěné schůdky mívají 1 – 3 nášlapy, hodí se také jako stupátka pro malé děti.

Plastové schůdky

Plastové schůdky najdou využití v domácnosti, především s malými dětmi. Jsou lehké, snadno se s nimi manipuluje a jsou nenáročné na údržbu. Plastové schůdky mají obvykle 1 – 2 nášlapy s protiskluzovou úpravou, často jsou vybaveny praktickou rukojetí.

→ Při výběrů schůdků dbejte na dostatečnou stabilitu, kvalitu provedení i protiskluzovou úpravu nášlapů.

Jednostranné nebo oboustranné schůdky?

Jednostranné schůdky se hodí pro nenáročné úkony v menších výškách. Např. při zalévání květin, jako stupátko pro děti nebo při věšení záclony.

Oboustranné schůdky využijete na stavbě i v domácnosti při náročnějších pracích, kdy je třeba větší stabilita při práci a možnost pohybu. Hodit se budou při malování, rekonstrukci stropu nebo vrtání apod.

Skládací schůdky

Skládací schůdky mají jednoduchý mechanismus, díky kterému je snadno složíte naplocho. Šetří tak místo a jsou nenáročné na transport i uskladnění.

Schůdky a stupátka pro děti

Dětské schůdky a stupátka usnadní dětem přístup do míst, kam zatím nedosáhnou. Díky schůdkům si děti pohodlně vyčistí zuby u umyvadla nebo mohou pomáhat při pečení v kuchyni.

→ Většina schůdků má max. nosnost 120 – 150 kg.

→ Schůdky dosahují dle počtu stupů výšky až 270 cm.

→ Min. šířka každého nášlapu by měla být alespoň 42 cm.

Pokud se potřebujete dostat do větší výšky nebo máte vyšší nároky na stabilitu, vyberte si z široké nabídky žebříků.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Schůdky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Schůdky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Schůdky akce.