Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 937464001

ja-unendlich Konvička Arare 1,2 l šedá

ja-unendlich Konvička Arare 1,2 l šedá

Čajová konvice Arare se může pyšnit luxusním vzhledem, originálním designem, ale také výtečnými fyzikálními vlastnosti. Litinová konvice splňuje nejvyšší standardy kvality. Celý popis

Barva

default
default
default
1 680 Kč
1 504 Kč
Prodává MALL
1 680 Kč
1 504 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
7.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

JA-UNENDLICH Konvička Arare 1,5 l

Vlastnosti

  • Váha na zavazadla
  • Objem: 1,5 l
  • Rozměr konvičky: 20×20×12 cm
  • Materiál: litina
  • Součástí konvičky je i víčko, cedník a litinová podložka
  • Bezpečný a ekologický materiál bez umělých a nebezpečných příměsí
  • Každá nádoba je vyrobena výhradně ručně a je vyrobena v souladu s komplikovaným procesem lití do písku
  • Díky vrstvě smaltu, který je nepropustný, můžou být použity pro uchovávání tekutin horkých i chladných
  • Tato jedinečná konvička potěší každého po celý život
  • Výrobce poskytuje záruku na dva roky
O materiálu konvičky Ja Unendlich:
Litina má tu výhodu, že se velmi rychle zahřeje, ale absorbované teplo uvolňuje velmi pomalu a postupně. Proto tekutina v ní ztrácí svou teplotu jen velmi pomalu. To se hodí zejména tehdy, chcete-li si svůj čaj vychutnávat postupně, nebo chystáte-li se k posezení nad šálkem venku. Kromě těchto báječných fyzikálních vlastností se naše konvičky mohou pyšnit také neobvyklým a velmi zajímavým vzhledem. Litinové konvice splňují nejvyšší standardy kvality. Dbáme o zajištění bezchybného nánosu smaltu. Litinové čajové konvice jsou předmětem průběžné kontroly kvality a smaltový nátěr je v souladu s mezinárodními pravidly.
Pokyny k použití:
Před prvním použitím by měly být litinové výrobky vypláchnuty teplou vodou a měly se nechat několikrát důkladně vyschnout. Litina může být použita na jakémkoliv zdroji tepla, kromě mikrovlnné trouby. Před použitím litinových výrobků na sporáku se ujistěte, že je dno uvnitř pokryto tekutinou. Výrobek nechte vychladnout před ručním oplachováním. Také zabraňte naplněním chladné tekutiny, náhlá změna teploty může vést k poškození smaltu. Důkladně vysušte po každém použití. Vyvarujte se používání čistících prostředků nebo houbiček s hrubým povrchem, protože by mohlo dojít k poškození železa a smaltovaného povrchu. Abyste zabránili vzniku koroze, nenechávejte tekutiny v konvičce po delší dobu. Pokud by došlo ke vzniku menších ploch koroze, naneste malé množství oleje na vaření na postiženou oblast. Je to velmi účinný způsob, jak zabránit dalšímu korodování. V průběhu času se vytvoří uvnitř konvice tzv. patina (hnědý barevný film). Tato vrstva poskytuje dodatečnou ochranu a také zabraňuje hořké chuti čaje.
Nechejte se dále inspirovat z naší nabídky: