Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12721899

Almeva DEKOR 1P ČERNÝ, Komínový set, 3 m, DN200

Almeva DEKOR 1P ČERNÝ, Komínový set, 3 m, DN200

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Třímetrový komínový set nadstřešní části, jednoprůduchový, DN200, černý. Set je tvořen betonovou tvárnicí, izolací a vnitřní keramickou vložkou. Set ALMEVA DEKOR 1P ČERNÝ je designové řešení nadstřešní části komínových systémů ALMEVA TRIPLE SIB, SIZ v provedení imitace cihel. Celý popis
17 751 Kč
15 976 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
17 751 Kč
15 976 Kč
S novou kartou za

Popis

ALMEVA DEKOR 1P je designové (pohledové) řešení nadstřešní části jednoprůduchových komínových systémů ALMEVA TRIPLE SIB a ALMEVA TRIPLE SIZ v provedení imitace cihel.

Certifikované komínové systémy ALMEVA TRIPLE SIB a ALMEVA TRIPLE SIZ jsou vhodné pro rodinné domy, bytové domy, rekreační objekty, pro administrativní i průmyslové budovy.

Komínové systémy ALMEVA TRIPLE SIB a ALMEVA TRIPLE SIZ lze použít pro odvod spalin od spotřebičů na pevná a kapalná paliva. V případě atmosférických spotřebičů i pro paliva plynná.

 

Komínový set nadstřešní části ALMEVA DEKOR 1P je tvořen betonovou tvárnicí (380 × 380 × 80 mm), izolací a vnitřní keramickou vložkou.

Tvárnice obsahují kanálky pro zadní větrání. Jsou spojovány tenkovrstvou lepicí maltou, která je součástí sestavy.

Prostor mezi tvárnicí a keramickou vložkou je po celé délce vyplněn lamelovou izolací.

Vnitřní keramické vložky jsou spojovány na pero a drážku. K jejich lepení se používá tmel Velbakit, který je již součástí standardního komínového setu ALMEVA TRIPLE SIB resp. ALMEVA TRIPLE SIZ.

 

Pokud je komín v nadstřešní části vyšší než 1,7 m od posledního kotvení, je třeba tuto část zpevnit armovacími tyčemi a zálivkovým betonem. Pro tyto účely jsou komínové tvárnice v rozích opatřeny otvory. (Armovací tyče a zálivkový beton nejsou součástí balení, možno doobjednat v sekci Komínové komponenty a příslušenství).

 

Třímetrový komínový set nadstřešní části ALMEVA DEKOR 1P ČERNÝ, jednoprůduchový, DN200 obsahuje:

  • 38× Dekorační komínová tvárnice pro jednoprůduchový komín – černá
  • 9× Komínová vložka DN200
  • 3× Izolace lamelová DN200
  • 2× Lepicí malta pro spojování tvárnic – 25 kg

 

Ke komínovému setu ALMEVA TRIPLE SIB resp. ALMEVA TRIPLE SIZ je dodáván montážní návod a komínový štítek pro prvotní revizi komínu (ČSN 734201 Komíny a kouřovody).