Almeva TRIPLE SIZ, Komín zděný, 9 m, DN180, 45°

Almeva TRIPLE SIZ, Komín zděný, 9 m, DN180, 45°

29 730 Kč
26 757 Kč
Doprava zdarma

Devítimetrový komínový set jednoprůduchový s keramickou vložkou DN180 a odbočkou 45°. Komínový systém ALMEVA TRIPLE SIZ je tvořený cihelnou tvárnicí, izolací a vnitřní keramickou vložkou. ALMEVA TRIPLE SIZ je certifikovaný třísložkový komín vhodný pro všechny typy staveb. půl

Almeva SIB 1P, Komínová tvárnice, keramzitbetonová

Almeva SIB 1P, Komínová tvárnice, keramzitbetonová

242 Kč

Komínová tvárnice ALMEVA SIB 1P je z lehkého keramzitbetonu. Do tvárnice lze vložit vnitřní vložky DN140 až 200. Tato jednoprůduchová tvárnice tvoří vnější plášť komínového systému ALMEVA TRIPLE SIB 1P. ALMEVA TRIPLE SIB je certifikovaný třísložkový komín vhodný pro všechny typy staveb.

V březnu 2009 vstoupila na český trh společnost Almeva East Europe s.r.o. (dále AEE), člen silné skupiny Almeva AG (se sídlem ve Švýcarsku), která se v oboru plastových spalinových systémů pohybuje již od roku 1993. Jsme jedním z největších dodavatelů plastových systémů odkouření. Dodáváme jak pro širokou síť velkoobchodů, instalatérů, kominíků, tak jsme i OEM dodavatelé pro výrobce nebo importéry kondenzačních kotlů, nebo i OEM pro výrobce komínových systémů. Švýcarská preciznost, kvalita a nejširší sortiment nás řadí ke špičce v Evropě. Od roku 2008 jsme zastoupením pro celou střední a východní Evropu, se základnou v Želešicích u Brna. V říjnu 2011 jsme přesunuli část výroby z mateřského závodu z Bischofszellu k nám, do České republiky. Z tohoto místa může spolehlivě zajistit flexibilní dodávku plastových komponent do celé střední a východní Evropy (SK, HU, PL, LV, LT, GR apod.). Dokonalé propojení výroby, kontroly jakosti, obchodu, logistiky, marketingu a poradenství vytvořilo ze skupiny Almeva pružný celek, jehož síla spočívá ve stabilní pozici na evropském trhu. V České a Slovenské republice zajišťujeme kompletní servis od technického poradenství, výpočtu a dimenze spalinové cesty, přes kalkulace, až po dodávku a zajištění kvalifikované montáže celého díla. Zprostředkováváme vložkování komínů, revize hotových děl, dodávku alternativních systémů (hliníkových pro starší kotle typu TURBO, nerezové komíny pro všechny typy spotřebičů, šamotové komíny a vložky, případně spalinové ventilátory při nedostatku tahu v komínu). Almeva je členem Společenstva kominíků České republiky, Cechu kamnářů České republiky a zároveň členem Cechu topenářů a instalatérů České republiky.