Ze široké nabídky produktů z kategorie skříňky pod umyvadlo si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie skříňky pod umyvadlo doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží v kategorii skříňky pod umyvadlo prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také žehlička na vlasy, váhy, kosmetika, kulma na vlasy, koupelnový nábytek.

CERSANIT SET 802 LARA CITY 60 Bílá skříňka + umyvadlo (S801-142-DSM)
3x

CERSANIT SET 802 LARA CITY 60 Bílá skříňka + umyvadlo (S801-142-DSM)

4 590 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

SET 802 LARA CITY 60 Bílá skříňka + umyvadlo (S801–142-DSM) PODROBNOSTI O PRODUKTU

hloubka: 44,7 cm výška: 46 cm šířka: 59,4 cm

/DEMONT VLASTNÍ MONTÁŽ/ Závěsná skříňka v lesklém provedení s dvěma šuplíky se systémem měkkého dovírání, je dop.

Skříňky pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo slouží jako vítaný úložný prostor, a navíc skryje nevzhledné odpadové trubky. Díky koupelnové skříňce využijete prostor pod umyvadlem do posledního centimetru.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo má speciální vykrojení pro vestavbu umyvadla. Při výběru je třeba dbát na vzájemnou kompatibilitu, výška skříňky musí odpovídat usazení umyvadla. Skříňku můžete usadit pod umyvadlo přišroubováním na zeď do výšky čí ji klasicky postavit na zem. V takovém případě nezapomeňte k výšce skříňky připočítat také její nožičky.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Součástí skříňky může být také koupelnové umyvadlo. Výhodou kompletu je jednodušší instalace (není třeba zjišťovat kompatibilitu skříňky se stávajícím umyvadlem) a jednotný design. Často je skříňka s umyvadlem také cenově výhodnější.

Skříňka pod umyvadlo na desku

Skříňky jsou vhodné pro koupelnová umyvadla určená k postavení na desku. Umyvadlo není vsazeno ve skříňce, ale samostatně stojí na vrchní desce. Jedná se o stylové a moderní řešení koupelny, navíc nemusíte řešit usazení umyvadla.

Závěsná skříňka pod umyvadlo zajistí snadnou údržbu podlahy

Vybírat můžete také stylové závěsné skříňky na umyvadlo. Jejich výhodou je snadná údržba podlahy v okolí skříňky a vzdušnější vzhled, který vizuálně odlehčí menším koupelnám, je však třeba dbát na kvalitní ukotvení skříňky do zdi.

Umyvadlové skříňky z masivu dobře odolávají vodě

Čím tvrdší je použité dřevo, tím lépe odolává skříňka mechanickému poškození a vodě. Oblíbené jsou například dubové skříňky pod umyvadlo, za nižší cenu pořídíte umyvadlové skříňky ze smrku či borovice.

Nejrozšířenější jsou koupelnové skříňky z lamina. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena a široký výběr dekorů, které můžete sladit se zbytkem interiéru koupelny. U levnějších skříněk z méně kvalitního lamina hrozí postupné degradace skříňky vlivem vlhkosti, proto vždy dbejte na finální úpravu dekoru.

→ Pokud v koupelně potřebujete více úložného prostoru, vyberte si některou z koupelnových sestav nábytku. Součástí setu jsou obvykle kromě skříňky pod umyvadlo také vysoké koupelnové skříňky pro uložení ručníků.

Skříňky pod umyvadlo

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné skříňky pod umyvadlo.