Iswari Xylitol 1 kg
349 Kč
+ doprava zdarma

Xylitol je sladidlo, jež se získává z xylanu obsaženého v rostlinách, ovoci a zelenině. Nemá žádnou vedlejší příchuť. Xylitol je přibližně o 40 % méně kalorický než normální cukr, ale je stejně sladivý a díky velice nízkému glykemickému indexu (13) je vhodný pro diabetiky.


CukrStop Sirup Bezový květ 650 g
149 Kč
+ doprava zdarma

Sirup Bezový květ je sirup se sladidly ze stévie s přídavkem přírodního aroma s nízkým glykemickým indexem, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukr a sladidla z rostliny stévie zajišťují dostatečný přísun energie. Sirup lze využít jako součást teplých i studených nápojů a čajů.


CukrStop Sirup svěží Meruňka 650 g
149 Kč
+ doprava zdarma

Sirup Meruňka je sirup se sladidly ze stévie s přídavkem přírodního aroma s nízkým glykemickým indexem, takže nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Ovocný cukr a sladidla z rostliny stévie zajišťují dostatečný přísun energie. Sirup lze využít jako součást teplých i studených nápojů a čajů.


Stevie BIO 200 g
239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stevie BIO je zelený prášek z listů stévie sladké, který se používá jako přírodní sladidlo, má výraznou sladkou a lehce nahořklou chuť a až 300× větší sladivost než běžný cukr. Stevie nezvyšuje hladinu cukru v krvi a má nízký obsah kalorií.


Allnature Erythritol 500 g
225 Kč
+ doprava zdarma

Erythritol je jednou z nejlepších variant náhradních sladidel z cukerných alkoholů.


Allnature Karob - svatojánský chléb - prášek BIO 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Karob, neboli svatojánský chléb, je plod stromu rohovníku obecného. Karob má přirozeně sladkou chuť a proto je využíván hlavně jako náhrada kakaa, čokolády nebo jako přirozené sladidlo. Hodí se na pečení dortů a koláčů, do kaší a dezertů i na výrobu čokoládových nápojů.


Bio nebio Bio melasa třtinová nesířená 450g
67 Kč
+ doprava zdarma

Třtinová melasa je téměř černá sirupovitá hmota, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě třtinového cukru ze šťávy z cukrové třtiny. Tato šťáva obsahuje kromě cukru též biologicky aktivní látky, potřebné k jeho strávení.


Erythritol 100% 250 g BIO
98 Kč
+ doprava zdarma

Erythitol je přírodní sladidlo, které patří do skupiny cukrových alkoholů. Je charakterizován kalorickou hodnotou a glykemickým indexem téměř nulovým, což způsobuje, že po užití neovlivní hladinu cukru v krvi. Ekologický erythritol je přírodní náhradou klasického bílého cukru.


Xylitol 100% 250 g Finský
93 Kč
+ doprava zdarma

Xylitol je přírodní náhrada za tradiční bílý cukr získaná z mízy břízy (tj. břízový cukr). Vzhledově připomíná sacharózu a také tak chutná. Obsahuje ale o 40% méně kalorií. Navíc, na rozdíl od tradičního bílého cukru, má nízký glykemický index. .


Allnature Xylitol březový cukr 250 g
99 Kč
+ doprava zdarma

Březový cukr Xylitol patří mezi alternativní sladidla. Vyskytuje se v různých druzích ovoce a zeleniny a má nízký glykemický index, je tedy vhodný i pro diabetiky nebo pro ty, kteří zrovna hubnou.  Oproti klasickému cukru má ale zhruba o 40 % méně kalorií a má sladkou chuť.


Natu Lucuma BIO prášek 180 g
205 Kč
+ doprava zdarma

Lucuma BIO prášek se vyrábí z plodů exotické rostliny pouteria lucuma, která roste ve vysoko položených oblastech jihoamerických And.


Stévie 10 x sladší než tradiční bílý cukr 100 g
85 Kč
+ doprava zdarma

Stévie Look Food desetkrát sladší než tradiční bílý cukr je ideální produkt ke slazení. Stévie, jinými slovy sladová nebo medová bylina, je používána po staletí ve střední a jižní Americe. Stévie se doporučuje zejména pro sladké pečení, protože již malé množství dodává moučníku sladkou chuť.


Allnature Erythritol 200 g
119 Kč
+ doprava zdarma

Erythritol je varianta náhradního sladidla. Je sladký jako cukr, neobsahuje však téměř žádné kalorie. Má nízký glykemický index a nemá vliv na hladinu inzulinu, je tedy vhodný i pro diabetiky.


Country Life Třtinová melasa Classic 340 g
79 Kč
+ doprava zdarma

Melasa je plnohodnotným vedlejším produktem výroby cukru z cukrové třtiny. Svou výživovou kvalitou převyšuje nejen cukr, ale všechna známá sladidla.


Energy Raw Ambrosia pieces 100 g
499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek Raw Ambrosia pieces obsahuje fermentovaný včelí pyl perga.


Erythritol BIO 350 g
199 Kč
+ doprava zdarma

Erythritol BIO je nízkokalorické sladidlo přírodního původu, které má řadu prospěšných vlastností. Po konzumaci se v trávicím systému nevstřebává, takže nezvyšuje kalorickou hodnotu potravin.


Natu Mesquite BIO prášek 80 g
65 Kč
+ doprava zdarma

Mesquite BIO prášek je zdrojem bílkovin, vlákniny a řady minerálních látek, zejména vápníku, hořčíku a draslíku.


Sanct Bernhard Stevia 600 tablet
229 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stévie Sanct Bernhard je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení vhodné i na cesty obsahuje 600 tablet a každá z nich nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.


Sunfood Carob svatoj. chléb 200 g
22 Kč
+ doprava zdarma

Karob (svatojánský chléb). Vynikající, chutná a zdravá alternativa kakaa. Vzhledem k přirozeně nasládlé chuti nevyžaduje karob obohacení cukrem. Díky jemné konzistenci nevyžaduje ani přidávání velkého množství tuku (při výrobě čokolády běžné).


Allnature Agávový sirup BIO 250 ml
138 Kč
+ doprava zdarma

Agávový sirup BIO se získává z rostlin agáve šetrným a zdlouhavým procesem. Právě tento způsob zpracování umožňuje zachovat v sirupu velké množství tělu prospěšných živin.


Country Life Sirup datlový BIO
65 Kč
+ doprava zdarma

Datlový sirup je zkrátka vynikající, velmi oblíbený, děti ho milují. Je velmi výrazný a na ochucení stačí malé množství. Datlový sirup je báječný jen tak nebo s miskou krupicové kaše.


Country Life Sirup javorový Grade C BIO
130 Kč
+ doprava zdarma

Javorový sirup má specifickou, celkem výraznou chuť a vůni, malinko připomíná karamel. Tradičně se jím dochucují lívance a palačinky, ale použijte ho všude tam, kam chcete dodat jeho specifickou chuť – snídaňové kaše, dezerty, domácí granola, nápoje, na pečení….


Country Life Třtinová šťáva sušená BIO 250 g
40 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Třtinová sušená šťáva má podobnou chuť a vůni jako med. Vychutnejte si ji v biokvalitě jako sladidlo i dochucovadlo slaných pokrmů.


Natu Lucuma BIO prášek 80 g
99 Kč
+ doprava zdarma

Lucuma BIO prášek se vyrábí z plodů exotické rostliny pouteria lucuma, která roste ve vysoko položených oblastech jihoamerických And.


Natu Mesquite BIO prášek 180 g
125 Kč
+ doprava zdarma

Mesquite BIO prášek je zdrojem bílkovin, vlákniny a řady minerálních látek, zejména vápníku, hořčíku a draslíku.


Wolfberry Datlový sirup BIO 400 ml/540 g
100 Kč
+ doprava zdarma

Datlový sirup BIO 400ml/540g Wolfberry je ovocné sladidlo charakteristické svojí tmavě hnědou barvou a velmi sladkou chutí. Jeho vlastnosti ocení každý, kdo hledá rostlinnou alternativu za med či nezdravý cukr.


Wolfberry Fíkový sirup BIO 400 ml/540 g
208 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fíkový sirup BIO 400ml/540g Wolfberry je sice exotického původu, jeho sladká ovocná chuť se ale hodí do každé české domácnosti. Toto přírodní sladidlo je skvělou alternativou nezdravého cukru, třeba i při pečení tradičních buchet.


Wolfberry Panela BIO 500 g
62 Kč
+ doprava zdarma

Panela BIO 500 g Wolfberry je sladidlo vyrobené ze surové šťávy vylisované z čerstvě sklizených stébel cukrové třtiny té nejvyšší kvality. Panela je známá i jako rapadura a na rozdíl od třtinového cukru si zachovává všechny živiny obsažené v cukrové třtině.


Wolfberry Xylitol 350 g
135 Kč
+ doprava zdarma

Xylitol sladidlo 350g Wolfberry nově v papírové dóze. Xylitol je vynikající náhradou běžného cukru. Je to sladidlo vyrobené z březové kůry, které má méně kalorií, nízký glykemický index a je bez sacharózy.