Počet nalezených produktů: 26

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Happy Green Sada solárních lamp 6 ks
249 Kč

229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada šesti solárních LED lamp, které jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli. Slouží jako svítidlo i jako zahradní dekorace.


Eglo Svítidlo venkovní solární - sada 4 kusů (90634)
649 Kč

529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada čtyř kusů venkovních sloupkových solárních svítidel z kvalitní nerezové oceli svítící pomocí LED technologie, která potěší svými nulovými náklady vaši peněženku. Svítidlo se totiž přes den dobíjí z obyčejného slunečního svitu a tu přeměňuje v energii, kterou používá ke svícení v noci.


Ceramic Blade Solární Světlo Eco Solem 3ks
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Solární osvětlení se nabíjí ze slunečního svitu a při soumraku se automaticky rozsvěcí teplým a příjemným světlem. Solární světlo Eco Solem je ideální pro venkovní prostory, zahrádky, zahradní sezení atd.


Happy Green Solární lampa 11,5x40/30 cm
299 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stojanová solární lampa v dekoru sloupku z pískovce o velikosti 11,5 × 30 cm (+ 10cm zapichovací kolík). Solární lampa je funkční a zároveň dekorační součást do každé zahrádky,


Happy Green Solární lampa SENSOR
299 Kč

Solární lampa v opatřená spínačem pomocí senzoru pohybu. Slouží například k osvětlení vstupních dveří, průchodů, poštovních schránek či zahradních altánů.


Smartwares LED solární nástěnná lampa (10.022.91)
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Venkovní nástěnná LED solární lampa. Lampa je napájena přes integrovaný solární panel, díky němuž nemusí být připojována k jinému zdroji energie. Světelný výkon 35 lm.


Smartwares LED venkovní nástěnné světlo (10.068.50)-17%
1 199 Kč

986 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venkovní nástěnné LED světlo z černého matného hliníku vytváří díky světlu, které je směřováno nahoru i dolu velice příjemnou atmosféru u vchodu do vašeho domu, nebo kdekoliv jinde kam je světlo umístěno.


iQtech Aql solární světlo, 20+2 LED, černé
499 Kč

Voděodolné solární svítidlo iQtech Aql je díky senzoru pohybu a automatickému spínání pohodlné používat. Inteligentní pohybový senzor zachytí pohyb, rozsvítí světlo, a po ukončení pohybu se vrátí do úsporného módu. Dlouhou životnost a dobu provozu zajišťuje integrovaný akumulátor.


Philips Venkovní svítidlo 16412/47/16
1 434 Kč

968 Kč

Venkovní svítidlo řady myGarden 16412/47/16 je vysoce odolné a má dlouhou životnost. Navrženo a vyrobeno z materiálů špičkové kvality. Svítidlo je odolné proti vodě podle standardu IP. Jednoduchý design.


Ceramic Blade Lunartec Svítidlo solární Snící anděl LED
799 Kč

729 Kč

Momentálně nedostupné

Tento kouzelný anděl mění sluneční světlo v noční romantickou náladu. Svítidlo na solární energii, během dne se svítidlo samo dobíjí pomocí solárního panelu. Celá dekorace je odolná proti stříkající vodě, je tudíž vhodná pro venkovní použití.


Eglo Svítidlo venkovní solární - sada 4 kusů (90636)
459 Kč

399 Kč

Momentálně nedostupné

Sada čtyř kusů venkovních sloupkových solárních svítidel svítící pomocí LED technologie, které jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli. Svítidlo se totiž přes den dobíjí z obyčejného slunečního svitu a tu přeměňuje v energii, kterou používá ke svícení v noci.


Ceramic Blade LED zahradní lampa s motivem tulipánu
599 Kč

Momentálně nedostupné

Dekorativní světlo a romantická zahradní lampa s lesklým kovovým povrchem a motivem tulipánu. Díky vzorům teplé světlo vrhá krásné jemné vzory do svého okolí. Krásný, inovativní doplněk vaší zahrady. Vhodné i jako dárek nebo dekorace.