Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12200510

Arexons Čistič kokpitu natural - vysoký lesk 600 ml

Arexons Čistič kokpitu natural - vysoký lesk 600 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Čistič kokpitu natural – vysoký lesk 600 ml Celý popis
118 Kč
Prodává DUALEX s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
118 Kč
S novou kartou za

23.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
23.8.2022 - 24.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Arexons ČISTIČ kokpitu – NATURAL Cockpit Cleaner NATURAL čistí a chrání palubní desky. Speciální složení pro nejnovější desky. Ideální pro čištění a ochranu plastu, koženky, gumy, dřeva. Exkluzivní jemné složení čistí důkladně, odstraňuje nečistoty a zároveň povrch ošetřuje. Působí tak, že prach a alergeny se uchytí na prachovce.

Návod: Protřepejte nádobu před použitím. Nasprejujte povrch ze vzdálenosti 15–20cm, následně čistým hadrem rozetřete po celém povrchu.

Upozornění: EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ! Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí .Pary může způsobit ospalost a závratě .Uchovávajte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevypouštět do kanalizace. Zabraňte hromadění elektrostatického náboje. V případě požáru nikdy nepoužívat vodu. Uchovávejte obal na dobře větraném místě .Nádobka pod tlakem. Nepropichujte, neházejte do ohně, udržujte do teploty 50 st. C. Podle směrnice EU 648/2004 obsahuje méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky, jako 30%: alifatické uhlovodíky. Parfém: hexyl Cinnamal, limonen. Konzervační látky: tetramethyl-gycoluril, methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, benzalkonium-chlorid.

Arexons Italská firma Arexons je druhá největší svého druhu v Evropě, přičemž její historie sahá do roku 1925. Aktuálně patří pod světový petrochemický gigant Petronas. Toto spojení umožňuje, že výrobky jsou testovány a používány v závodech Formule 1, čímž se potvrzuje jejich kvalita, účinnost a spolehlivost.