Počet nalezených produktů: 23

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

AUTOLAND Odstraňovač hmyzu, 750 ml
94 Kč

Odstraňovač hmyzu. Změkčuje a rozpouští zbytky hmyzu, usnadňuje jejich odstranění. Vhodný pro lak, chrom, plastové díly, stěrače, běžné i xenonové reflektory. Nezanechává šmouhy.


Wynns Čistič turbodmychadla 200ml
329 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přísada do palivové nádrže pro vyčistění turbodmychadla a ochranu před dalším znečistením.


AUTOLAND Pěna na čištění kůže s UV filtrem, 400 ml
155 Kč

Pěna na čištění a péči o kůži s přírodním včelím voskem. Ideální pro vyhřívaná kožená sedadla a perforovanou kůži, ale i na kožený nábytek, obuv, motocyklistické oblečení.


AUTOLAND Pěnový čistič střech kabrio, 400 ml
163 Kč

Pěnový čistič střech kabrioletů. Odstraňuje silná znečištění, vrací původní vzhled. Pro všechny střechy kabrio z látky i umělé hmoty – plachtové, textilní, mohérové i vinylové.


AUTOLAND Stlačený vzduch, 600 ml
133 Kč

Stlačený vzduch. Odstraňuje nečistoty a prach na těžko přístupných místech, např. u elektroniky, mobilních telefonů, klávesnic apod. Neobsahuje olej, rychle se vypařuje, nezanechává žádné zbytky.


MA-FRA Čistič čalounění Flash, 400 ml
227 Kč

Čistič čalounění, zn. MA-FRA, Flash. Za sucha čistí čalounění, koberečky, obložení stropů, dveří a potahy z látek a z Alcantary. Neutralizuje zápachy ze zvířecích miláčků, jídla a cigaretového kouře.


Turtle Wax Čistič kůže, Power Out Leather, 400 ml
230 Kč

Účinná čistící pěna ve spreji s kartáčkem. Obsahuje přírodní kondicionéry, vrací kůži původní pružnost, hebkost a lesk. Odstraní i odolné nečistoty, zanechává aroma nové kůže.


Turtle Wax Čistič plastů a skel Dash & Glass, 500 ml
198 Kč

Čistič plastů a skel. Nemastný přípravek s trojím účinkem čistí, pečuje a chrání pomocí pH vyvážené směsi kakaového másla, vitamínu E a aloe vera. Obsahuje parfém.