Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12199206

Arexons obnovovač světlometů

Arexons obnovovač světlometů

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
obnovovač světlometů Celý popis
145 Kč
Prodává DUALEX s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
145 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

18.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
18.8.2022 - 19.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Arexons Obnovovací PLASTOVÝCH SVĚTLOMETŮ

Je speciální přípravek určený k obnovení transparentnosti světel v časných stádiích zakalení. Zvyšuje jas světla při jízdě v noci. Díky svému složení odstraňuje povrchové krytí z plastových reflektorů automobilů a motocyklů. Vhodný také pro leštění čelního skla skútrů, motocyklů čelních skel, oken, štítů přileb. Velmi snadné použití bez použití nářadí. Usnadňuje překonávání technických kontrol motorových vozidel.

Balení: 150 ml

Návod: Odstraňte přebytečnou zeminu a nečistoty vlhkým měkkým, hadrem. Doporučeno: "Wizzy magické látkové interiérové utěrky z mikrovlákna. Naneste malé množství přípravku vatovým tamponem nebo hub-kou a kruhově leštěte, dokud neucítíte, že povrch je hladší. Zbytky výrobku odstraňte suchým hadrem. Pokud je to nutné, použijte utěrky z mikrovlákna k odstranění mokrých a mastných stop. pro dosažení lepšího efektu postup opakujte několikrát, v závislosti na poškození. Produkt je možné používat i na polštářky leštičky, plsti nebo špongie.Po mechanickém leštění je však třeba doleštění ručně.

UPOZORNĚNÍ: dráždí oči a kůži. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima, okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte vhodné množství přípravku. Při požití okamžitě svého lékaře a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejtemimodosahdětí. Výrobek obsahuje 5% až 15% aniontové a neiontové povrchově aktivní látky.

[video width = „638“ height = „360“ mp4 = "https://www.mojeautodoplnky.sk/ wp-content / uploads / 2016/11 / Mirage-rinnova-Fanal-Arexons.mp4 "] [/ video]

Arexons Italská firma Arexons je druhá největší svého druhu v Evropě, přičemž její historie sahá do roku 1925. Aktuálně patří pod světový petrochemický gigant Petronas. Toto spojení umožňuje, že výrobky jsou testovány a používány v závodech Formule 1, čímž se potvrzuje jejich kvalita, účinnost a spolehlivost.