10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 28831953

Garzini Minimalistická klíčenka z umělé kůže Lusso Vegan Cactus Burgundy

Garzini Minimalistická klíčenka z umělé kůže Lusso Vegan Cactus Burgundy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jednoduchá, elegantní, minimalistická a hlavně nesmírně praktická. Klíčenka Garzini vám doslova změní život. Dost bylo objemným svazkům klíčů po kapsách. A varianta Vegan je navíc vyrobená z kaktusů. Vážně. Celý popis
770 Kč
Zboží od: Urban Master
770 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

3.6.2024 na výdejním místě
3.6.2024 - 4.6.2024 na vaší adrese

Popis

Některé věci, i přesto že vám velmi zjednoduší život, nemusí být zrovna prošpikované moderními technologiemi. Stačí jen dobrý nápad, kvalitní materiály a precizní zpracování. A přesně to nabízí klíčenka Lusso od Garzini z umělé kůže. Namísto objemného svazku klíčů uložíte do tohoto pouzdra klíče pěkně vedle sebe, jeden za druhým. Při stejném množství klíčů tak bude ve vašich kapsách daleko více místa.

  • Kapacita až 7 klíčů
  • Umělá kůže z kaktusů bez PVC , ftalátů a dalších toxických látek + nerezová ocel
  • Chrání vaše věci v kapsách od poškrábání klíči
  • Jednoduchá instalace, snadné a praktické používání
  • Minimalistický design
  • Přídavný kroužek na klíče
  • Dárkové balení

Klíčenka je zhotovená z kvalitní umělé kůže z listů kaktusů. Ta je narozdíl od jiných typů vyrobená bez škodlivých ftalátů, toxických látek a PVC. Kaktusy po cca šesti měsících opět dorůstají a k jejich zpracování je potřeba méně energie a vody než ke zpracování klasické kůže. Umělá kůže je pevná, trvanlivá, voděodolná a hebká na dotek. Kovové prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Instalace klíčů dovnitř pouzdra z umělé kůže je velmi jednoduchá. Stačí rozšroubovat mechanismus z nerezové oceli (dá se jednoduše odšroubovat i pouhým nehtem) a vložit dovnitř potřebné klíče. Při otevírání dveří pak vysunete jen ten klíč, který zrovna potřebujete. Používáním klíčenky Lusso navíc chráníte od poškrábání klíči ostatní předměty ve vašich kapsách, například telefon.
Díky širokému výběru barev si můžete vybrat tu variantu pouzdra na klíče, která nejlépe padne vašemu srdci a outfitu. Vždy k vám dorazí v luxusním dárkovém balení.
Klíčenka Lusso od Garzini, to je dokonale zpracované minimalistické pouzdro na klíče z veganské kůže. Zkrátka skoro zázrak.