WMF Příbor na steak Set v dřevěném boxu-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Krásná sada steakových příborů balena v dárkové dřevěné krabičce. Sada je určena pro šest osob. Elegantní moderní design příborů se skvěle hodí do každé domácnosti. Nůž má velice ostrou čepel ze speciální oceli.

Banquet Steakový set, 12 ks-25%
199 Kč 149 Kč

Akce

Sada steakových příborů pro 6 osob vám usnadní krájení grilovaného masa a steaků, což oceníte nejen během letního grilování. Čepele příborů jsou vyrobeny z nerezové oceli, rukojeti jsou dřevěné.

Banquet Sada steakových příborů BBQ, 12 ks
329 Kč 269 Kč

Steakový set BBQ příborů s černou plastovou rukojetí. Sada obsahuje: 6× nůž a 6× vidličku se čtyřmi hroty. Steakové příbory se hodí nejen pro domácí využití, ale také pro zahradní párty a grilování.

Tramontina Příbor steakový 12 ks tmavé dřevo v blistru
770 Kč

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nože a vidličky mají čepele vyrobené z nerezové oceli, jsou odolné vysokým teplotám a vhodné do myčky nádobí. V setu najdete 12 ks.

Lamart Steakový příbor Walnut 8 ks LT2062
349 Kč 328 Kč

Steakové příbory vyrobeny z velmi kvalitní oceli s ergonomickou rukojetí z ořechového dřeva. Balení obsahuje osm kusů, přesněji tedy čtyři vidličky a čtyři nože značky Lamart.

Berlingerhaus Nůž steakový sada 6 ks-15%
399 Kč 339 Kč

Akce

Sada steakových 6 kusů nožů díky zoubkům snadno nakrájí grilované či jiné maso. Čepele jsou zhotovené z nerezové oceli, rukojeť je dřevěná.

Blaumann Sada příborů s dřevěnou rukojetí 4 ks
199 Kč 119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá sada steakových příborů obsahuje 2 ks steakových nožů a 2 ks steakových vidliček. Čepele jsou zhotovené z nerezové oceli, rukojeť je dřevěná. Nůž je opatřen zoubky pro snadnější krájení grilovaného masa.

Tramontina Sada na porcování 2 ks dekor
309 Kč

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nůž a vidlice mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Steakový nůž 6 ks

Steakový nůž 6 ks

Hodnocení: 5
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Krásné balení šesti masivní nožů určené především na krájení masa v dřevěné krabičce. Sada značky Küchenprofi je to pravé na nedělení grilovačky nebo kdykoliv vás chytne slina na nějakou dobrou flákotu.

Tramontina Sada na porcování 2 ks
309 Kč

Steakový příbor s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování pečeného masa. Nůž a vidlice mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Brund EASY CUT sada nůž na steak 6ks-45%
908 Kč 499 Kč

Akce

Sada šesti nerezových steakových nožů o délce ostří 12 cm z řady EASY CUT značky BRUND. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Tramontina Grilovací sada 3 ks v papírové krabičce-25%
1 159 Kč 859 Kč

Akce

Sada na grilování s rukojeťmi z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje snadnou přípravu masa a zeleninu na grilu. Nůž, vidlice a kleště jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Tramontina Příbor steakový sada 8 ks tmavé dřevo
1 999 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Příbor steakový sada značky Tramontina 8 ks je vyrobena z nerez oceli a borových dřevěných rukojetí. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Steakové příbory by neměly chybět v žádné kuchyni.

Tramontina Sada na porcování vč. ocílky 3 ks-26%
449 Kč 329 Kč

Akce

Sada na porcování masa s rukojetí z velmi kvalitního borovicového dřeva od značky Tramontina umožňuje jednoduché porcování. Nůž, vidlice a ocílka mají čepele z kvalitní karbonové oceli odolné vysokému teplu, nárazu vzdorné a lze je mýt v myčce.

Brund EASY CUT sada vidlička na steak 6ks
688 Kč

Sada šesti nerezových steakových vidliček z řady EASY CUT značky BRUND. Moderní zpracování pro všechny, kteří oceňují každodenní funkčnost a vysokou kvalitu provedení.

Tramontina CHURRASCO příbor steakový 12 ks přírodní dřevo
1 299 Kč 870 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 12 ks steakových vidliček a nožů Churrasco se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu přírodního dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO nůž steakový 6 ks 12 cm červené dřevo
374 Kč 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových nožů Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování nožů zajišťuje dlouhou životnost.

Tefal ICE FORCE 4x nerezový nůž na steak 11 cm
839 Kč 719 Kč

Akce

AKCE: dodatečná sleva 25 % na vybrané produkty značky TEFAL po zadání kódu ONADNES25T (platí do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!

Sada nožů v moderním designu z německé nerezové oceli značky Tefal s technologií Ice Force. Zajišťuje dokonalou povrchovou úpravu, optimální výkonnost, přidanou pevnost a lepší odolnost vůči korozi.

Tramontina CHURRASCO příbor steakový 12 ks tmavé dřevo
870 Kč

Sada 12 steakových příborů Churrasco se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO grilovací sada 14 ks červené dřevo
1 543 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 14 ks grilovacích příborů Churrasco se šesti vidličkami, šesti noži a porcovacím nožem a vidličkou od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO vidlička steaková 6 ks tmavé dřevo-25%
429 Kč 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových vidliček Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování vidliček zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO příbor steakový 12 ks červené dřevo
870 Kč

Sada 12 ks steakových příborů Churrasco se šesti vidličkami a noži od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO nůž Jumbo 4 ks 12 cm červené dřevo
799 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 4 ks steakových nožů Jumbo Churrasco od značky Tramontina. Nože jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Amefa Steaková vidlička 6 ks
559 Kč

Steaková vidlička z nerezové oceli, díky které si můžete vychutnat plátek pořádného T-bonu. Amefa Steaková vidlička 6 ks má dřevěnou rukojeť přichycenou 2 nýty pro vyšší pevnost a zaoblené rohy k příjemnějšímu chycení. Vhodnost použití i na pizzu či jiné druhy masa.

Tramontina CHURRASCO vidlička Jumbo 4 ks červené dřevo
599 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 4 ks steakových vidliček Jumbo Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina CHURRASCO vidlička steaková 6 ks červené dřevo-25%
429 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 6 ks steakových vidliček Churrasco od značky Tramontina. Vidličky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu červeného dřeva. Kvalitní zpracování vidliček zajišťuje dlouhou životnost.

Tramontina Příbor steakový sada 14 ks tmavé dřevo
1 549 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Sada 14 ks grilovacích příborů Churrasco se šesti vidličkami, šesti noži a porcovacím nožem a vidličkou od značky Tramontina. Příbory jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli a borových dřevěných rukojetí v odstínu tmavého dřeva. Kvalitní zpracování příborů zajišťuje dlouhou životnost.

Blaumann Sada nožů s dřevěnou rukojetí 4 ks
199 Kč 179 Kč

Malá sada čtyř steakových nožů má čepele zhotovené z nerezové oceli, rukojeť je dřevěná. Nože jsou opatřeny zoubky pro snadnější krájení grilovaného masa.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: