Bespeco SH700 Kytarový stojan
399 Kč

Kytarový stojan. Novinka značky Bespeco: nástrojové stojany STAND HARD!

Tento univerzální kytarový stojan s nastavitelnou výškou je vhodný pro kytary, elektrické kytary a baskytary. Díky posuvnému ramenu se přizpůsobí každé kytaře.


Hercules GS414B PLUS Kytarový stojan
1 029 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kytarový stojan. Stojan Hercules GS414B Plus pojme celou řadu nástrojů, a to i díky patentovanému systému Narrow Instrument Neck Adjustment, se kterým bezpečně uložíte i nástroje s tloušťkou krku od 28 do 52 milimetrů.


Soundsation SGS-210 Stojan pro více nástrojů
490 Kč

Stojan pro více nástrojů. Tento stojan je vhodný pro dvě kytary/baskytary (akustické i elektrické). Jeho předností je nastavitelná výška od 70 do 94 cm. Stabilitu a odolnost zaručuje ocelová konstrukce a podstava v podobě trojnožky.


Bespeco KG10 Kytarový stojan
1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kytarový stojan. Robustní, skládací stojan na kytaru firmy Bespeco zajistí vaší kytaře perfektní stabilitu a vy jí díky němu budete mít neustále na dosah.


Bespeco SH710 Kytarový stojan
1 190 Kč

Kytarový stojan. Stojan pro všechny typy kytar s nastavitelnou výškou. Krk kytary je fixován v držáku typu U se zámkem, který chrání nástroj před pádem. Nohy i držák jsou pokryty polstrováním. To je šetrné k povrchu nástroje a zabraňuje mu v pohybu.


Hercules GS401B Kytarový stojan
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový stojan. Velmi praktický stojan malých rozměrů. Rozměry ve složeném stavu: 285 × 100mm