Design Scandinavia Barový stůl Sarah, 127 cm-25%
13 390 Kč

9 990 Kč

Akce

Barový stůl Sarah vás překvapí svou lehkostí a vzdušností, aniž by byla ovlivněna jeho stabilita.

Barový stůl Sarah stojí na velmi subtilní kovové konstrukci, která je však současně velmi stabilní díky dvěma diagonálním výztuhám.


Barový stůl Mumbai, 80 cm, masiv Sheesham-25%
8 790 Kč

6 590 Kč

Akce

Barový stůl Mumbai představuje exkluzivní designový jídelní nábytek z masivního dřeva Sheesham.

Luxusní barový stůl Mumbai společně se správně zvolenými barovými židlemi vytvoří exkluzivní prostor pro příjemné posezení v baru nebo v domácím prostředí.


BHM Germany Barový stůl Goran, 106 cm, stříbrná
8 490 Kč

7 390 Kč

Akce

Barový stůl Goran působí navzdory své chladné kovové konstrukci velmi elegantně a ladně. Jeho oblé nohy se budou dobře vyjímat v pracovním ale i domácím prostředí.


BHM Germany Barový stůl výškově stavitelný Lamas, bronz
5 529 Kč

4 890 Kč

Akce

Design, originalita a zase design. Barový stůl Lamas je designový nábytek v industriálním stylu, jeho tvar je inspirovaný tvarem hydrantu. Je výškově nastavitelný a díky robustní kovové konstrukci se hodí do domácnosti i pro obchodní účely.


Design Scandinavia Barový stůl Helena, 120 cm-40%
12 590 Kč

7 490 Kč

Akce

Znáte úsloví „v jednoduchosti je krása“? Dle našeho názoru přesně sedí na barový stůl Helena. Všechny linie jsou rovné, všechny úhly pravoúhlé – tvar barového stolu by nemohl být jednodušší.


Design Scandinavia Barový stůl Kiruna, 120 cm-39%
21 090 Kč

12 690 Kč

Akce

Barový stůl Kiruna je exkluzivní designový nábytek z tradičních přírodních materiálů. Původně lidé vyráběli nábytek výhradně ze dřeva a této tradice se drží také kolekce dřevěného nábytku Kiruna.


Design Scandinavia Barový stůl Rachel, 117 cm-36%
12 490 Kč

7 890 Kč

Akce

I tradiční dřevěný nábytek může být pojat v moderním stylu. Barový stůl Rachel je toho čirým důkazem. Vytvořte si doma svou oázu klidu – s tímto barovým stolem si budete připadat jako v jiném světě.


Design Scandinavia Barový stůl Strong, 130 cm, divoký dub-33%
15 090 Kč

9 990 Kč

Akce

Barový stůl Strong je velmi stabilní barový stůl, který je současně jednoduchý a poskytuje dostatek pohodlí při sezení. Kovová tyč spojující bočnice stolu nejen napomáhá stabilitě stolu, ale současně slouží také jako opěrka na nohy.


Mørtens Furniture Barový stůl Mason, bílá-22%
7 090 Kč

5 490 Kč

Akce

Barový stůl Mason je výjimečným kouskem nábytku pro všechny milovníky průmyslového designu.

Kovový ručně vyráběný barový stůl dodá vašemu interiéru jedinečný charakter.


KARE Bar Lodge
63 199 Kč

Pojízdná skříňka v podobě baru Lodge má retro vzhled podobný cestovnímu zavazadlu. Korpus baru je vyroben z překližky a potah z pravé buvolí kůže. Vnitřek skříňky je uzpůsoben tak, aby mohl být plně vybaven pro potřeby baru.


KARE Barový stůl Wild Nature
8 199 Kč

Kousek divoké přírody se skrývá v barovém stolku Wild Nature, který má rám z lakované oceli a deska stolu je z voskované borovice ve svém přírodním vzhledu. Díky tomu je každý kus jedinečný, nikdy nenajdete dva stejné stolky.