10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Jídelní a kuchyňské stoly

Ze široké nabídky produktů z kategorie jídelní stoly si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
 • Objednané zboží z kategorie jídelní stoly doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
 • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
 • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
 • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží v kategorii stoly prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také židle, kancelářská židle, kancelářské potřeby, jídelní židle, konferenční stolky.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ASIR GROUP ASIR Jídelní stůl JA102 ořech bílý SoBuy SoBuy KNL01-F Kuchyňský ostrůvek Kuchyňský stůl Komoda Příborník Barový stůl Průmyslový design 170x89x60cm
ASIR GROUP ASIR Jídelní stůl JA102 ořech bílý

Termín doručení tohoto produktu se může lišit. Jídelní stůl JA102 je ukázkou moderního a praktického designu, kde je spojen regál se stolem. JA102 je ořechovo-bílý jídelní stůl s regálem, jenž může být tím ideálním řešením do menší kuchyně nebo jídelny.

můžete mít 13.6. - 18.6.

LEVNOSHOP Bílý jídelní stůl s černou konstrukcí Bonami Essentials Vojens, 120 x 70 cm SoBuy SoBuy KNL04-MI Kuchyňský ostrůvek Kuchyňská skříňka Příborník Barový stůl Béžový 120x90x60cm
LEVNOSHOP Bílý jídelní stůl s černou konstrukcí Bonami Essentials Vojens, 120 x 70 cm

Jídelna ve skandinávském designu se vyznačuje svou lehkostí a moderními doplňky v trendy odstínech. Opatřete tento černo-bílý stůl barevnými židlemi a stylovými lavicemi a celou místnost jen velmi střídmě dozdobte jednobarevnými prvky. Rozbaleno.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Homlando Rozkládací stůl, HOMI MINI 2, dub sonoma, 22 - 150 cm SoBuy SoBuy KNL04-MI Kuchyňský ostrůvek Kuchyňská skříňka Příborník Barový stůl Béžový 120x90x60cm
Homlando Rozkládací stůl, HOMI MINI 2, dub sonoma, 22 - 150 cm

Rozkládací stůl ze série HOMI MINI je funkčním nábytkem, který se bude dobře vyjímat i v menších místnostech. Je to perfektní řešení do kuchyně nebo malé jídelny. Je praktický, univerzální a velmi užitečný.

můžete mít 29.5. - 3.6.

Jídelní stoly

Jídelní stoly tvoří nedílnou část jídelny nebo kuchyně. Jak vybrat malý jídelní stůl nebo rozkládají jídelní stůl a jaké jsou výhody jídelního stolu z masivu?

 • Malé jídelní stoly

Malé jídelní stoly se hodí do menších domácností či jídelen, ideálně pro 1–2 osoby do garsoniér.

 • Rozkládací jídelní stůl

Výhoda rozkládacích jídelních stolů spočívá v možnosti zvětšení jídelní plochy dle potřeby (např. při příchodu návštěvy) a skladnosti.

 • Kulatý jídelní stůl

Kulaté jídelní stoly se hodí pro umístění v prostoru. Ideální jsou do větších prostor jako jsou velké kuchyně či jídelny.

→ Čtvercové jídelní stoly se hodí do menších prostor, obdélníkové stoly jsou nejrozšířenější.

 • Rohový jídelní stůl

Rohový stůl je obvykle vybaven rohovou lavicí pro úsporu místa, hodí se pro početnější rodiny a do menších kuchyní. V jídelní lavici bývá obvykle úložný prostor.

→ Jídelní stoly jsou k dostání také jako součást jídelních setů. Výhodou jídelních setů je jednotný design a obvykle výhodnější pořizovací cena.

 • Jídelní stůl z masivu

Jídelní stoly z masivu vynikají přírodním vzhledem, v případě tvrdého dřeva (dub, buk) dobrou odolností a dlouhou životností, je však třeba počítat s náročnější údržbou.

→ Jídelní stoly vybírejte také dle počtu osob:

Většina jídelních stolů je koncipována pro 2 – 8 osob. Plocha jídelního stolu pro jednu osobu by měla být min. 55 × 40 cm, ideální je plocha 65 × 55 cm.

 • Jídelní stůl pro 6 osob

Ideální rozměry jídelního stolu pro šest osob jsou v případě obdélníkového stolu cca 150 × 75 cm. Hodí se do větších rodinných kuchyní a jídelen.

Nezapomeňte si pořídit také pohodlné jídelní židle.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Jídelní stoly.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Jídelní stoly výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Jídelní stoly akce.