keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars" bílá
120x

keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars"

329 Kč

Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Stars pomůže vašim dětem bez problémů dosáhnout všude tam, kam potřebují a navíc se tak samy naučí zvládat hygienické návyky. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu nožiček. Maximální nosnost zátěže 50 kg.

Od prodejce MALL
keeeper Stupínek k WC/umyvadlu "Stars" bílá
50x

keeeper Stupínek k WC/umyvadlu "Stars"

229 Kč

Stupínek k WC/umyvadlu Stars je pro malé děti, které ještě pořádně nedosáhnou tam, kam potřebují. Protiskluzová ochrana podnoží pro stabilitu stoličky snižuje riziko uklouznutí. Maximální hmotnost zátěže je 50 kg.

Od prodejce MALL
MALTEX Stupátko BING
18x

MALTEX Stupátko BING

249 Kč

Stupátko BING od značky Maltex je vybaven gumovým protiskluzovým povrchem, který je nepostradatelným pomocník nejen v koupelně. Stupátko zaujme děti svými veselými obrázky postaviček seriálu BING.

Od prodejce MALL
Tega Baby Stupátko u umyvadlu FOLK - bílá

Tega Baby Stupátko u umyvadlu FOLK - bílá

199 Kč
179 Kč
Akce

Stupátko k umyvadlu či k WC. Je vhodné pro děti široké věkové kategorie (3–14 let). Díky protiskluznému povrchu a ergonomickému tvaru je praktické na používání. Tega stupátko u umyvadlu FOLK – bílá umožní dítěti, aby pohodlně použilo toaletu, dosáhlo na umyvadlo pro vyčištění zubů, dosáhlo k vyššímu stolu či na kuchyňskou linku.

Od prodejce MALL
ZOPA Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Unicorn"
40x

ZOPA Dvojstupínek k WC/umyvadlu

303 Kč

Dvojstupínek Zopa poslouží všude, kde je potřeba někam dosáhnout jako je například WC, umyvadlo nebo kuchyňská linka. Stupínek je stabilní díky protiskluzové úpravě nožiček a bezpečnost dítěte zajistí protiskluzová úprava na povrchu stupínku. Nízká hmotnost usnadní dítěti přenášení.

Od prodejce MALL
BabyDan Protiskluzové stupátko schůdky
7x

BabyDan Protiskluzové stupátko schůdky

439 Kč

Praktické dvoustupňové stupátko BabyDan je vhodné k umyvadlu, WC či kuchyňské lince. Disponuje protiskluzovou ochranou na povrchu a snižuje tak riziko uklouznutí. Usnadňuje Vašemu dítěti, aby se dostalo k hůře dostupným místům. Zboku je stupátko opatřeno 2 otvory pro snadné přenášení.

Od prodejce MALL
Babybjörn BB stupátko White/Grey
22x

Babybjörn BB stupátko

580 Kč

Plastové stupátkoprotiskluzovou vrstvou na horní straně je vyrobeno z polypropylenu bez obsahu zdraví škodlivých látek. Stupátko značky Babybjörn je díky gumovému potažení dostatečně stabilní a bezpečné, váží navíc pouhých 550 g a je tedy i lehce skladovatelné.

Od prodejce MALL
keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Cars"
39x

keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu "Cars"

369 Kč

OKT Dvojstupínek k WC/umyvadlu „Cars“, praktické sedátko/stupátko pro děti, které jim může usnadnit přístup k pro ně hůře dostupným místům. Protiskluzová úprava, odolný materiál, nosnost 50 kg.

Od prodejce MALL
keeeper Dvojstupínek, Paw Patrol
48x

keeeper Dvojstupínek, Paw Patrol

369 Kč

Další nabídka za 339 Kč

Keeeper Dvojstupínek k WC/umyvadlu s oblíbenými pohádkovými hrdiny „Tlapková patrola“ – praktické sedátko/stupátko pro děti, které jim může usnadnit přístup k pro ně hůře dostupným místům. Protiskluzová úprava, odolný materiál, nosnost 50 kg.

Od prodejce MALL
ZOPA Stupínek k WC/umyvadlu "Unicorn"
10x

ZOPA Stupínek k WC/umyvadlu

199 Kč
181 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Stupínek Zopa poslouží všude, kde je potřeba někam dosáhnout jako je například WC, umyvadlo nebo kuchyňská linka. Stupínek je stabilní díky protiskluzové úpravě nožiček a bezpečnost dítěte zajistí protiskluzová úprava na povrchu stupínku. Nízká hmotnost usnadní dítěti přenášení.

Od prodejce MALL
keeeper Dvojstupínek Hippo, bílá
89x

keeeper Dvojstupínek Hippo

319 Kč
305 Kč

Dětský dvojstupínek – stupátko usnadní dětem přístup k umyvadlu v koupelně při čištění zubů a na toaletě. Spodní i vrchní strana protiskluzová.

Od prodejce MALL
keeeper Stupínek k WC/umyvadlu "Forest"
28x

keeeper Stupínek k WC/umyvadlu "Forest"

229 Kč

OKT Stupínek k WC/umyvadlu „Forest“ je praktické sedátko/stupátko pro děti, které jim může usnadnit přístup k pro ně hůře dostupným místům. Protiskluzová úprava, materiál: plast. Slušivá hnědá.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Stupátka pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Stupátka pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Stupátka pro děti akce.