10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 19170907

Clip-Vlasy-Levne.cz Loréal Hair Touch Up krycí sprej Hnědý

Clip-Vlasy-Levne.cz Loréal Hair Touch Up krycí sprej Hnědý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hair Touch Up krycí sprej Sprej na odrosty a šediny není na trhu novinkou, vyrábí jej celá řada značek a během chvilky díky němu zakryjete výše zmíněné nedokonalosti. To už jistě víte, ale co možná nevíte je fakt, že tento produkt je výborný také k dokonalému zamaskování clip in příčesků. Celý popis

Odstín

default
default
default
329 Kč
329 Kč
S novou kartou za

21.5.2024 - 22.5.2024 na vaší adrese

Popis

Hair Touch Up krycí sprej Sprej na odrosty a šediny není na trhu novinkou, vyrábí jej celá řada značek a během chvilky díky němu zakryjete výše zmíněné nedokonalosti. To už jistě víte, ale co možná nevíte je fakt, že tento produkt je výborný také k dokonalému zamaskování clip in příčesků. Zajímá Vás, jak na to? Jakmile si na své vlasy připnete clip in příčesky, na každý clip pás zvlášť nahoru (na šev a pod něj) nastříkejte Loréal krycí sprej.  Odstín spreje volte podle barvy odrostů, které máte u hlavy. Například jste-li barvená blondýna s tmavším odrostem dohněda, zvolte světle hnědý korektor. Vaše clip sada je světlá a tím pádem je světlý i šev, ten pak může prosvítat mezi vašimi vlasy, když máte tmavší odrost. Díky tomuto krycímu spreji a přestříkání horní části příčesků, vytvoříte maximalně přirozený efekt a spoj již nebude tak nápadný a prosvítající. Výhodou je i to, že jej můžete z vlasů umýt, tzn. jestliže si vlasy dobarvíte a odrost již nemáte, uvítáte pro změnu právě původní světlý šev.

Popis a bližší informace Loréal Professionnel Hair Touch Up má skladné balení a speciální mikrodifuzní trysku, která zajistí přesnou aplikaci. Korektor krásně kryje, rychle zasychá a nedělá na vlasech fleky. Umýt jej můžete kdykoliv budete chtít klasickým šamponem. Produkt je vhodný pro všechny typy vlasů. Před aplikací doporučujeme přípravek protřepat a stříkat ze vzdálenosti 10–15 cm. Nastříkané vlasy nechte cca 1 minutu proschnout.