shumee Nature Sud na dešťovou vodu 120 l 51 x 81 cm zelený

shumee Nature Sud na dešťovou vodu 120 l 51 x 81 cm zelený

2 136 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Tento sud na dešťovou vodu od značky Nature s velkou kapacitou 120 litrů je v každém ohledu ideální volba pro sběr dešťové vody. Je vhodný pro malé a střední zahrady nebo terasy. Nádrž na vodu je vyrobená z polyethylenového materiálu, který je odolný vůči UV záření a skvěle se hodí pro venkovní použ

Partner: Shumee
Čisté dřevo Dřevěné vědro dubové

Čisté dřevo Dřevěné vědro dubové

443 Kč

Ručně vyráběné dubové vědro, které ozdobí vaší koupelnu, kuchyň nebo dětský pokoj. Krásně vynikne plné pastelek, ale i mýdel nebo třeba sladkostí. Může být použito jako dekorace v interiéru i exteriéru, není však příliš vhodné k napouštění vody.

Bradas Plastový kanystr na vodu 20l s kohoutkem KTZ20 BR-KTZ20

Bradas Plastový kanystr na vodu 20l s kohoutkem KTZ20 BR-KTZ20

459 Kč

Plastový kanystr na vodu 20l s kohoutkem KTZ20 Vlastnosti: nádoba na vodu je uzpůsobena pro skladování pitné vody pevná konstrukce zaručuje vysokou odolnost proti nárazu Použití: vhodný vždy, kdy je přístup k tekoucí vodě omezený nebo nemožný důležitý pomocník při prázdninovém výletu, kempován…

Sudy a barely na vodu

Sudy a barely na vodu slouží k zachycení dešťové vody i k převážení, případně uchování tekutin. Vybrat můžete plastové či plechové sudy na vodu i okrasné, designové barely, které splynou s každou zahradou.

Sud na dešťovou vodu

Barely a sudy na vodu zachycují vodu tekoucí z okapů. Tu můžete využít například na zalévání. Při výběru je důležitý objem barelu, nejmenší mají 5 l, největší 750 l. Pro běžnou potřebu rodinného domu je vhodný sud o objemu 200 – 300 l.

Kanystr na vodu

Kanystry na vodu jsou nádoby o objemu 3 až 15 litrů. Slouží k naplnění a následnému převezení tekutin. Mají praktickou rukojeť nebo rukojeti.

Plechový sud na vodu

Plechové sudy na dešťovou vodu se hodí pro umístění pod okapový systém. Slouží k zachycení vody ze střechy a následnému zalévání. Praktické je, pokud jsou nádrže doplněny víkem. Plechový sud má dlouhou životnost. Materiál je odolný, ale vyžaduje údržbu nátěrem. Výhodou je, že jej v případě nutnosti můžete použít i pro jinou kapalinu (olej, benzín atd.).

Plastový sud na vodu

Alternativou plechových sudů na dešťovou vodu jsou sudy plastové. Mají dlouhou životnost, nevyžadují údržbu a snadno se čistí, ale jejich barevné provedení bledne vlivem slunečního záření. Také jsou náchylnější na mechanické poškození a nedoporučujeme je na uchování jiných tekutin (olej, benzín).

Sudy s výpustí

Pokud budete používat dešťovou vodu k zalévání je vhodné vybrat na zahradu sudy s výpustí. Pod výpusť stačí jen umístit zahradní konev a odpadá náročné zvedání.

Sud na vodu 200 l, 300 l či 500 l?

Pro rodinný dům se zahradou vám postačí sud na dešťovou vodu ve velikosti 200 nebo 300 l. Sudy na vodu o velikosti 500 l jsou vhodné pro velké pěstitele, kteří zalévají záhony a pozemky o rozloze 1 000 m2 a větší.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sudy a barely na vodu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sudy a barely na vodu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sudy a barely na vodu akce.