Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12648887

Prosperplast PROSPERPLAST Woodcan IDWO265 hnědý 265 L

Prosperplast PROSPERPLAST Woodcan IDWO265 hnědý 265 L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Díky dešťové vodě je zalévání zahrady mnohem ekonomičtější a pro rostliny, jak okrasné a užitkové i prospěšnější. Díky obsahu dusíku ve vodě se tento prvek dostává k rostlinám pro ně přirozenou formou. Celý popis
1 575 Kč
Zboží od: Zahrada Ježek
1 575 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

25.6.2024 - 26.6.2024 na vaší adrese

Popis

Díky dešťové vodě je zalévání zahrady mnohem ekonomičtější a pro rostliny, jak okrasné a užitkové i prospěšnější. Díky obsahu dusíku ve vodě se tento prvek dostává k rostlinám pro ně přirozenou formou. Dešťová voda neobsahuje chlór, žádné soli vápníku a hořčíku, což jsou chemické látky, které způsobují trvalou nebo dočasnou tvrdost vody. I proto je vhodná pro kapkové závlahy, které se nezanášejí a lépe fungují.

Specifikace:

Tvar a konstrukce nádrže je inspirována tradičními dřevěnými sudy. Nádoba na dešťovou vodu je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům. Největší předností této nádrže na vodu je její elegantní provedení, použité kvalitní materiály a především její praktičnost. Nádrž je vybavená horním otvorem s víkem a jedním otvorem se závitem pro připevnění výpustného kohoutku nebo zahradní hadice. Kohoutek není součástí balení. 

Parametry:

  • Barva: hnědá + černé víko
  • Délka 64,8 cm
  • Šířka 64,8 cm
  • Výška 112,8 cm
  • Objem 265 l
  • Hmotnost 7,3 kg
  • Materiál: plast

Kam sud umístit:

Sud na vodu je potřeba umístit na rovný povrch bez ostrých předmětů a v bezprostřední blízkosti od svodu okapu. Doporučujeme neumisťovat jej přímo na zem, ale postavit jej na podstavec nebo jiné zvýšené místo, které je chráněné před přímým slunečním zářením.

Příslušenství:

Podstavec, který je možné k sudu dokoupit, usnadňuje napouštění vody do konve a umístění vypouštěcího kohoutku co nejníže ke dnu sudu. Díky tomu jste schopni odčerpat téměř celý objem sudu a zbytečně v něm nezůstává stát nevyužitá voda. Zároveň pomáhá vytvořit potřebný tlak (samospád) při zalévání záhonku kapkovou závlahou. 

Co se sudem po sezoně?

Aby vám sud sloužil co nejdéle, je potřeba věnovat mu trochu péče. Po sezoně je vhodné sud vypustitvyčistit a uskladnit na suchém místě.

Jéžovo tip: Pokud je vám líto vodu ze sudu vypouštět, můžete do vody vložit PET lahve zatížené trochou písku, které zajistí, že po zmrznutí začne voda místo sudu deformovat právě tyto lahve.

Před sezonou pak sudy nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou v pořádku a není třeba některou část vyměnit.

 

 

 

banner_skleniky

 

<!-- .tg {border-collapse:collapse;border-spacing:0;} .tg td{font-family:Arial, sans-serif;font-size:14px;padding:10px 5px;border-style:solid;border-width:1px;overflow:hidden;word-break:normal;} .tg th{font-family:Arial, sans-serif;font-size:14px;font-weight:normal;padding:10px 5px;border-style:solid;border-width:1px;overflow:hidden;word-break:normal;} .tg .tg-pkms{background-color:#7bc7a5;text-align:center} .tg .tg-yw4l{vertical-align:top} <!-- table.parametry table { border-collapse: collapse; width: 100%; }

table.parametry th {
padding: 8px;
text-align: left;
border-bottom: 1px solid #ddd; }

table.parametry td {
padding: 8px;
text-align: left;
border-bottom: 1px solid #ddd; }

table.parametry th {
background-color: #2c8759; } table.parametry tr:hover{background-color:#e6ffb3} →